Fiyatlar

Stihl 480 Tırpan Motoru Fiyatları 2022

Stihl 480 tırpan motoru fiyatları sıkça merak ediliyor. Benzinli ot biçme makinesi olarak da anılan Stihl 480 tırpan motorunun fiyatları farklılık gösteriyor. HepKredi olarak satışa sunduğumuz Stihl 480 tırpan motoru fiyatlarını ve detaylarını sizler için hazırladık. İçeriğimizin devamından fiyatlar ve sipariş süreçleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Stihl 480 tırpan motoru fiyatları
Stihl 480 tırpan motoru fiyatları

Stihl 480 Tırpan Motoru Fiyatları

Stihl 480 tırpan motoru fiyatları sıfır veya ikinci el olmasına, modeline göre farklılık gösteriyor. Hafif olan, sırtta taşınabilen ve aynı zamanda benzinle çalışan motorlu tıpan satışlarını HepKredi olarak yapıyoruz. En cazip fiyat seçeneklerini sunmaya özen gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Bu noktada güncel Stihl 480 tırpan motoru fiyatlarımız ise şu şekildedir;

  • Sıfır Stihl FR 480 Tırpan Motoru Fiyatları: 17.200 TL’dir.
  • İkinci El Stihl 480 Tırpan Motoru Fiyatları: 1350 TL-8000 TL aralığındadır.

Stihl FR 480 tırpan motoru satın almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. En cazip fiyat ve model alternatifleri ile tırpan motoru seçenekleri sunuyoruz.

Stihl 480 tırpan motoru
Stihl 480 tırpan motoru

Tırpan Motoru Nedir?

Tırpan en yalın tanımıyla ot biçme makineleridir. Manuel ya da elektrikli tırpanlar olarak ikiye ayrılır. Manuel modeller daha fazla insan gücüne gereksinim duymaya neden oluyor. Ancak yeni nesil 480’lik Stihl tırpan motoru alternatifleri motorlu olup elektrik ya da benzinle çalışıyor.

Bu da iş yükünü hafiflettiği gibi otları biçmek için zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyor. HepKredi olarak 480’lik Stihl tırpan motoru fiyatları için en cazip seçenekleri sunuyoruz. Hemen satın almak ve ürün hakkında daha fazla bilgi talebinde bulunmak üzere bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Stihl 480 tırpan motoru fiyatları ve diğer tırpan modellerine ilişkin güncel bilgilerin tümüne içeriğimizde yer verdik. Eğer tırpan motorlarına ilişkin belirtmek istediğiniz detaylar ya da sorularınız varsa yorum kısmında bunlara yer verebilirsiniz.

Motorlu Tırpan En İyisi Hangisi?

Motorlu tırpan modelleri ve markaları oldukça fazladır. Ancak sektörün en iyi tırpan makinesi Kawasaki Mikawa Bp-260 modeli olarak dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra Secho marka tırpan modelleri de en iyiler arasında yer alıyor.

Stihl Ot Motoru Kaç Kilo?

Benzinli çalışan ve en iyi ot biçme makine seçenekleri arasında yer alan Stihl ot makinesinin net ağırlığı 10.9 kilogramdır. Bu nedenle uygulama sırasında insan bedenine yük olmaz ve kolay hareket edebilmeyi destekler.

Düz Şaftlı Tırpan Ne Demek?

Düz şaftlı tırpan modelleri direk motor kısmından çıkan şaft ile bütünsel olan ve bisikletlerin kol yapısına benzeyen benzinli tırpan seçenekleridir. Sırt tipi tırpan modellerine nazaran kullanımı daha zordur. Ancak gün boyu kullanım deneyimi açısından en iyi tırpan modeli olduğunu söylemek mümkündür.

Stihl FR 450 Kaç Beygir?

Stihl FR 450 tırpan modeli motorludur. Stihl Fr 450 motorlu sırt tıpan modeli 2.9hp beygir gücüne sahiptir. Kullanımı son derece pratik ve kolay olduğu için en çok tercih edilen ot biçme makinesi olarak da dikkat çekiyor.

Stihl 480 Kaç Beygir?

Stihl 480 motorlu tırpan modeli yaklaşık 11 kilogram kadar olup, 2,20 kW (3,00 BG) motor gücüne sahiptir. Tırpan makineleri arasında en ergonomik ve kullanışlı seçenek olduğu için sıkça tercih ediliyor.

Stihl Tırpan Motoru Hangi Ülkenin?

Andreas Stihl Almanya’nın Stuttgart bölgesinde firma kurarak ilk elektrikli ve motorlu testereyi üretti. Bunun hemen peşi sıra ise 1929 yılında ilk benzinle çalışan STIHL motorlu testereyi üreterek piyasaya sundu. Hemen 1931 yılında ise Rusya ve Amerika’ya bu ürününü ihraç ederek bir ilke daha imza attı. Bugün ise dünyanın en çok satan tırpan modelleri arasında yer alıyor.

Stihl Tırpan Motoru Nerede Üretiliyor?

Stihl tırpan modelleri STIHL Inc. Virginia Beach tarafından ABD’de yer alan devasa fabrikada üretilmektedir. Bu modelin yanı sıra fabrikada toplam 75 farklı motorlu testere, tırpan makinesi üretimi yapılmaktadır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu