Kripto Borsası

Civic CVC Coin Geleceği 2023-2030 Yorumlar

Bu yazımızda farklı bir kripto para projesi olan Civic CVC Coin geleceği hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer siz de portföyünüzde Civic Coin’i tutmayı planlıyorsanız içeriğimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Civic Coin Nedir?

Zaman zaman bazı kripto para birimleri sahip olduğu proje nedeniyle büyük ilgi çeker. Bu coinlerden biri de tahmin edebileceğiniz gibi CVC Coin. Kripto para kullanıcılarının kimlik bilgilerini kullanırken blok zinciri teknolojisinden faydalanmasını sağlayan bu proje adeta yeni nesil dijital kimlik çözümleri sunuyor.

Civic CVC Coin’in yer aldığı ekosistemde kripto para kullanıcıları çeşitli hizmet sağlayıcıları ile karmaşık kimlik güvenlik sistemlerini devre dışı bırakarak kendilerine özel yeni bir dijital kimlik oluşturabiliyorlar. Üstelik bu işlemler mobil uygulamalar üzerinde depolanıyor ve kimlik doğrulama için Civic Coin’e bağlı uygulamalar kullanılabiliyor.

civic
Civic
$0.102-2.91% 24H

Civic Coin her ne kadar farklı bir projeye sahip olsa da şu sıralar farklı amaçlarla kullanıldığını söyleyebiliriz. 2017 yılında piyasalara arz edilen bu coin ilk etapta 10x kadar değer artışı gösterse de sonraki süreçte 2 yıl kadar süren yatay hareketler göstermişti. Ancak 2021 başıyla güzel bir ivme yakalayan Civic Coin birçok kripto para borsası tarafından listelenmeye ve yatırımcılar tarafından ilgi görmeye başladı.

Özellikle geçtiğimiz aylarda yaşanan yükseliş hareketi nedeniyle birçok kişi Civic Coin’e yatırım yapma kararı almıştır. Böylelikle Civic Coin fiyatı ile ilgili tahminler, yorumlar ve düşünceler önem arz etmeye başlamıştır.

cvc coin yorumlar ve fiyat tahmini
cvc coin yorumlar ve fiyat tahmini

Civic Coin Arzı

Civic Token 1 milyar arz olacak şekilde üretilmiştir. Bu arzın şu ana kadar yarısından fazlası çıkarılmıştır.

civic
Civic
$ 0.102
Arz802,000,010.00 CVC
hacim$12,522,804.00
Piyasa değeri $82,707,182.00

Civic Coin Fiyat Tahmini

Civic Coin’e yatırım yapmak istiyorsanız gelecekteki fiyat tahminlerini merak ediyor olabilirsiniz. Biz de bunu düşünerek HepKredi olarak Civic Coin fiyat tahmin ve fikirlerini araştırdık ve sizlerle paylaştık.

Yazımızın devamında Civic Coin fiyat tahminlerine yer verdik. Ancak öncesinde belirtmemiz gerekiyor ki söz konusu bu gelecek Civic Coin fiyat tahminleri uzmanların teknik analiz ve temel analiz sonuçlarına göre yapılmıştır ve bizimle hiçbir ilgisi yoktur. Eğer Civic Coin’e yatırım yapmak istiyorsanız bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.

Civic Coin Yorum

Civic Coin ile ilgili yorumları incelediğimizde hemen hemen hepsinin olumlu yorumlar olduğunu gördük. Farklı bir proje olmasından daha çok istikrarlı bir yükseliş hareketi göstermesi nedeniyle uzmanlar Civic Coin hakkında oldukça olumlu düşüncelere yer vermiş.

Kripto paralarda uzmanlaşmış kişiler Civic Coin’i geleceği olan bir coin olarak gösteriyor. Söz konusu uzmanlara göre Civic Coin önümüzdeki yıllarda şu anki değerinden daha iyi seviyelerde olacak. Uzmanların bu yorumlarına Investing web sitesi vb. platformlar aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Civic Coin Hangi Ülkenin?

Civic Coin’in hangi ülkeye ait olduğu tam bir muamma. Çünkü kurucular içerisinde Güney Afrikalı bir girişimci de var ABD’li bir girişimci de var. Aslında Güney Afrika merkezli olarak gösterilen Civic Coin aynı zamanda ABD içerisinde çeşitli çalışmalar yapmıştır. Bu nedenle Civic Coin’in hangi ülkeye ait olduğu konusunda netlik yoktur.

İlginizi çekebilir: BitTorrent coin geleceği

Civic Coin Nereden Alınır?

Civic Coin’i CVC kod adıyla listeleme yapan herhangi bir kripto para borsasından satın alabilirsiniz. Bu borsalarda Civic Coin genellikle CVC/USDT ve CVC/ETH paritelerinde işlemlere açılsa da önümüzdeki yıllarda farklı coin çiftlerinin de oluşturulması bekleniyor.

İçeriğimizde Civic Coin fiyatı ve hacim bilgilerinin yer aldığı bir tablo paylaştık. Bu tablo içerisinde yer alan CVC Coin verileri borsalara özel olduğundan dolayı Civic Coin’i nereden satın alabileceğini görebilirsiniz.

Civic Coin Kimin?

Civic Coin 2015 senesinde Vinny Lingham ve Jonathan Smith tarafından kurulmuştur. Ekip üyeleri arasında çeşitli mecralarda görev yapmış bilişim uzmanları vardır.

Civic Coin Yakımı

Şu an için Civic Coin ile ilgili herhangi bir yakım haber söz konusu değil. Ancak uzmanlara göre yakın bir gelecekte Civic Coin yakım haberi gelecek ve kısa vadede Civic Coin iyi bir yükseliş yakalayacak.

civic cvc coin geleceği nasıldır
civic cvc coin geleceği nasıldır

Civic Coin Geleceği Nasıldır?

Aşağıda uzmanların Civic Coin tahminleri ve fikirleri yer alıyor. Eğer Civic Coin geleceği 2023 yılı sonrasında nasıl diye merak ediyorsanız yıllara göre yapılan bu paylaşımlara göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Pi coin ne zaman borsaya girecek

Civic Coin Geleceği 2023

2023 yılına geldiğimizde Civic Coin’in büyük bir hızla yükselmeye devam etmesi öngörülüyor. Uzmanların Civic Coin fiyat tahmini 2023 yılı için 0.70 dolar seviyelerinde.

Civic Coin Geleceği 2024

Uzmanlara göre 2025 yılında gerçekleşmesi beklenen boğa sezonundan dolayı Civic Coin’e olan talep artabilir. Civic Coin fiyat tahmini 2024 yılı için 0.90 dolar seviyelerinde. Eğer söz konusu yıl içerisinde Civic Coin yakım haberi meydana gelirse ve bu gerçekleşirse Civic Coin daha yüksek fiyat ile işlem görebilir.

Civic Coin Geleceği 2025

2025 yılına geldiğimizde Civic Coin’in bir miktar düzeltme hareketi yapması bekleniyor. Uzmanların Civic Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 0.80 dolar seviyelerinde.

Civic Coin Geleceği 2026

2026 yılında Civic Coin’in tekrardan yükseliş hareketine döneceği öngörülüyor. Uzmanların Civic Coin fiyat tahmini 2026 senesi için 1.20 dolar seviyelerinde.

Civic Coin Geleceği 2027

Civic Coin fiyat tahmini 2027 senesi için ortalama 1.60 dolar seviyelerinde.

Civic Coin Geleceği 2028

Uzmanlara göre Civic Coin 2028 yılında rekor bir yükseliş gösterecek. %100’ün üstünde değer artışı yaşaması beklenen Civic Coin’in 2028 yılında 3.50 dolardan alım satıma devam etmesi bekleniyor.

Civic Coin Geleceği 2029

Civic Coin fiyat tahmini 2029 yılı için 3.80 dolar.

Civic Coin Geleceği 2030

2030 yılına geldiğimizde Civic Coin’in 5 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. Civic Coin fiyat tahmini 2030 yılı için 5.25 dolar.

Bu yazıda Civic Coin ile ilgili olarak verdiğimiz hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir. Civic Coin’e ait bu bilgileri yatırım tavsiyesi olarak kullanmak çok ciddi zararlara uğramanıza neden olabilir. Civic Coin’e buradaki bilgiler ile yatırım yapmanız sonucunda ortaya çıkacak zararlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

İlginizi çekebilir: Wink coin geleceği

Civic Wallet nedir?

Civic Coin’in depolanabildiği cüzdanlara Civic Wallet adı verilir.

CVC Coin artar mı?

CVC Coin’in önümüzdeki yıllarda değer artışına devam etmesi bekleniyor.

CVC ne olur?

Kripto para uzmanlarına göre CVC Coin önümüzdeki 10 yıl içerisinde 5 doları geçecek.

COTI Coin nedir?

COTI Coin blok zincir teknolojisi ile hazırlanan bir kripto paradır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu