Kripto Borsası

Voyager VGX Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030 Yorum

VGX Coin geleceği hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde Voyager Token olarak da bilinen VGX Coin ile ilgili bilgi, yorum ve tahminlere yer verdik.

VGX Coin Nedir?

VGX Coin bireysel ve kurumsal kripto para kullanıcıları için çözümler oluşturmaya çalışan projedir. Projenin asıl amacı “kripto para yatırımcıları için” güvenilir erişim noktası sağlamaktır. Aynı zamanda kendi platformları üzerinden yüzde yüz komisyonsuz işlem ile alım ve satım işlemlerinin yapılması gibi avantajları da vardır.

Voyager VGX Coin kripto para borsalarında listelenmeye başladıktan sonra hem bireysel hem de kurumsal traderlar tarafından yoğun ilgi almıştır. Zamanla daha fazla borsada listelenen VGX Coin, birkaç ay içerisinde en çok konuşulan kripto para projelerinden biri oldu.

VGX coin nedir, nereden alınır, arzı
VGX coin nedir, nereden alınır, arzı

Gelin bu coine dair önemli detaylara göz atalım.

VGX Coin Arzı

VGX Coin arzı 278,482,214 adettir. Bu Voyager Coin arzı tamamen piyasalarda dolaşım halindedir.

VGX Coin Fiyat Tahmini

Bireysel ve kurumsal traderlar VGX Coin’e yatırım yaparken fiyat tahminlerinden destek almak isteyebiliyor. Eğer siz de VGX yatırımı öncesinde uzmanlar tarafından yapılan fiyat tahminleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

VGX Coin Yorum

VGX Coin kripto paralarda uzmanlaşmış kişiler tarafından olumlu yorumlar almıştır. Bu yorumların başlıca sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Binance ve Coinbase Exchange gibi borsalardan destek alması,
  • Bireysel yatırımcıların yanı sıra kurumsal yatırımcıları da göz önünde bulundurması,
  • Piyasalarda çoğunluğu yukarı yönde olan fiyat hareketleri gerçekleştirmesi.
VGX coin geleceği ile ilgili yorumlar
VGX coin geleceği ile ilgili yorumlar

VGX Coin Güvenilir Mi?

VGX Coin güvenilir bir projenin güvenilir bir dijital parasıdır. Alım satım yaptığınız borsayı iyi tercih ettiğiniz takdirde güven içinde bu coini alıp satabilirsiniz.

VGX Coin Hangi Ülkenin?

VGX Coin’in merkezi ABD’de bulunuyor.

VGX Coin Nereden Alınır?

VGX Coin listelemesi yapan borsalarda bu coine yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Şu an için daha çok spot piyasalarda işleme açılsa da ilerleyen süreçlerde kaldıraçlı piyasalarda da işleme açılabilir.

VGX Coin Kimin?

VGX Coin Crypto Trading Technologies şirketine aittir.

VGX Coin Yakımı

Önümüzdeki günlerde VGX Coin yakımı planlanmıyor. Eğer böyle bir haber gelirse ve önden bilgi sahibi olmak isterseniz VGX Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

vgx coin geleceği
VGX coin geleceği

VGX Coin Geleceği Nasıldır?

Aşağıda kripto para uzmanları tarafından yapılan yıllık bazda Voyager VGX Coin fiyat tahminlerini göreceksiniz. Eğer analizleriniz sonucunda VGX Coin’e yatırım yapmayı düşünüyorsanız son kez bu fiyat tahminlerini inceleyebilir ve daha sağlam bir yol haritası çıkartabilirsiniz.

VGX Coin Geleceği 2022

VGX Coin fiyat tahmini 2022 yılı için 1.75 dolar.

VGX Coin Geleceği 2023

2023 yılına geldiğimizde VGX Coin’in 1.80 ila 2.25 dolar aralığında olacağı tahmin ediliyor.

VGX Coin Geleceği 2024

VGX Coin’in 2024 yılında bir miktar değer kaybedeceği öngörülüyor. Uzmanların bu yıl için beklentileri 1.60 dolar seviyelerinde.

VGX Coin Geleceği 2025

VGX Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 2 dolar.

VGX Coin Geleceği 2026

VGX Coin’in 2026 yılında 3 dolara kadar yükselmesi öngörülüyor. Böyle bir durum gerçekleşirse ve önceki yıllara ait tahminler gerçekleşirse yıllık bazda %50 oranında bir değer artışının olması söz konusu.

VGX Coin Geleceği 2027

VGX’in 2027 senesin 2.70 ila 3.30 dolar aralığında olması bekleniyor.

VGX Coin Geleceği 2028

2028 için yapılan tahmin tam 4 dolar.

VGX Coin Geleceği 2029

2029’a geldiğimizde VGX Coin’e olan talebin artması ve yıl sonunda birim başına fiyatın 6 dolara kadar yükselmesi planlanıyor.

VGX Coin Geleceği 2030

VGX Coin’in 2030’a 6 dolar seviyelerinde başlaması ve yıl sonuna doğru tekrardan 4.5 dolar seviyelerine inmesi bekleniyor.

VGX Coin geleceği için hazırladığımız bu içerik yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi içermemekte. Burada yer alan bilgiler ışığında VGX Coin satın almanız ve zarar etmeniz tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Hep Kredi olarak yaptığınız hiçbir işlemden dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz.

VGX Coin hangi borsalarda var?

VGX Voyager Coin’i Binance gibi borsalarda bulabilirsiniz.

VGX Coin iyi bir yatırım mı?

VGX Coin tercih edilmesi gereken kripto paralardan biri olarak görülüyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu