Fiyatlar

Toptan Havlu Fiyatları

Bu makalemizde sizlere toptan havlu fiyatları ile ilgili en güncel bilgileri vereceğiz. Makalemizin devamında toptan alım yapmak isteyenlere özel fiyatlar ve havlu çeşitlerini de sizlerle paylaşacağız. Havlu satın alırken dikkat etmeniz gerekenleri ve bambu havluyu diğerlerinden ayıran özellikleri merak ediyorsanız makalemizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

toptan havlu çeşitleri
toptan havlu çeşitleri

Toptan Havlu Ürün Çeşitlerimiz

Gerek kendi dükkânında gerekse internet üzerinden havlu satışı yapanlar bu ürünleri öncelikle toptan satın alma yolunu tercih ediyorlar. Bunun sebebi ise fiyatların bu şekilde çok daha uyguna denk gelmesidir. Sitemizden en ucuz toptan havlu fiyatlarını araştırabilir ve ister banyo havlusu olsun ister mutfak havlusu olsun tüm siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Ayrıca sitemizde diğer çeşitlerin yerini alan bambu havlu seti satışlarımız da mevcuttur. Sitemizde de satışı mevcut olan havlu çeşitlerini 5 başlıkta toparlayalım;

 • Çeyizlik havlular
 • El havlusu
 • Banyo havlusu
 • Havlu bornoz
 • Hediyelik Havlular

Değerli müşterilerimizin internet sitemizden verecekleri siparişlerde toptan hediyelik havlu fiyatları oldukça uyguna geliyor. Bu sebeple müşterilerimiz toptan çeyizlik havlu fiyatlarını öğrenmek ve satın almak için sitemizi tercih ediyorlar. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sitemizde Denizli toptan havlu fiyatları ve Eminönü toptan havlu fiyatları gibi en çok talep gören havlular da listeleniyor.

toptan havlu fiyatları
toptan havlu fiyatları

Toptan Havlu Fiyatları 2022 Listesi

Sitemizde havlu fiyatları toptan olarak en uygun biçimde sizlere sunuyoruz. Şimdi gelin hep birlikte toptan kilo ile havlu fiyatlarını inceleyelim;

 • 50*90 6’lı bambu el havlusu: 175 TL
 • 75*175 10’lu banyo havlusu: 500 TL
 • 50*90 10’lu kuaför havlusu: 190 TL
 • 50*90 6’lı normal el havlusu: 140 TL

Görüldüğü üzere toplu olarak ister el havlusu ister havlu bornoz olsun en uygun fiyatları sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Denizli buldan toptan havlu fiyatlarına da yer veriliyor. Sitemizde banyo havlusundan ev avlusuna, mutfak avlusundan spor havlusuna kadar tüm ürünlere yer veriliyor. Peki, havlu satın alırken kalitesini nasıl anlarız? Şimdi gelin kaliteyi bir havluyu nasıl anlayacağınızı sizlere açıklayalım;

 • Öncelikle havlunun kullanım amacına uygun olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor.
 • Örneğin yüz havlusu biraz daha düz ve desensiz üretilmekte iken mutfak havlusu daha albenili olduğunu unutmayalım.
 • Havlunun içeriğindeki pamuk oranının en az %70 olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.
 • %100 pamuktan üretilen fibrosoft havlular oldukça en pahalıları olsa da vücudumuz için en faydalı olanlar da gene bu havlulardır.
 • Unutmayın ki havludaki iplikler dik duruyorsa ve size kuruladığınızda bir yumuşaklık hissi veriyorsa o havlu pamuktan üretilmiştir ve oldukça kalitedir.

Kaliteli bir havluyu nasıl ayırt edebileceğinizi sizler için açıkladık. Bu kriterlere dikkat ederek havlularınızı seçerseniz siz de alışverişlerinizde karlı çıkabilirsiniz. Sitemiz üzerinden uygun fiyata kiloluk havlu siparişi verebileceğiniz gibi en uygun toptan havlu fiyatlarına da göz atabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Son olarak uzun yıllardır bu alanda hizmet veren tekstil firmamızın %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığını da hatırlatmak isteriz.

Etamin havlu nerede satılır?

Etamin, el sanatlarında kullanılan pamuklu bir kumaştır. Etamin havluları dilerseniz tuhafiyelerden dilerseniz çeşitli internet sitelerinden temin edebilirsiniz.

Havlu çeşitleri nelerdir?

İçindeki pamuk ve polyester oranına göre değişkenlik gösteren birçok havlu çeşidi bulunduğunu biliyoruz. Sitemizden el havlusu, yüz havlusu, plaj havlusu, spor havlusu ve banyo havlusu gibi her amaca hizmet eden farklı ürünleri de kolayca satın alabilirsiniz.

Sporda hangi havlu kullanılır?

Kullandığınız havluyu kullanım amacınıza göre seçmenizi öneriyoruz . Sporda kullanmak için %100 pamuktan üretilen, ipleri kısa ve daha küçük havlu modellerini tercih etmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Mikro fiber havlu ne demek?

Mikro fiber havluyu diğer havlu türlerinden ayıran en önemli özelliği kaliteli içeriği sayesinde kolay kolay yıpranmamasıdır. Güçlü bir kumaştan üretilen mikro fiber havluların renkleri solmadığından müşterilerimiz tarafından daha sık tercih ediliyor.

Havlu hangi programda yıkanır?

Havlularınızı yüksek sıcaklıkta iyi kalitede bir deterjan ile yıkayabilirsiniz. Eğer üzerinde çok inatçı bir leke yoksa havlularınızı 60 derecede yıkamanızı öneriyoruz.

Havluda Pamuk mu bambu mu?

Bambu, pamuğa nazaran çok daha yumuşaktır. Sıvıyı pamuğa göre daha hızlı emdiği için ve daha yumuşak olduğu için havlularınızı mümkünse bambu seçmeniz daha iyi olacaktır.

Bukle havlu ne demek?

Bukle havlu, diğerlerine göre biraz daha sert olan havlulardır. İplikleri kesilmediğinden bukle havlularda diğer havlulara nazaran daha sert bir tuşe bulunmaktadır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Ahmet Alp

Merhaba, ben Ahmet Alp. 30 yaşındayım. Kitap okumayı, merak ettiğim bir konuyu enine boyuna araştırmayı, kamp yapmayı ve gezmeyi çok seviyorum. 10 senedir makale yazarlığı yapıyorum. Yazdığım makalelerin çok sayıda insana ulaştığını görmek beni mutlu ediyor. Makale yazarken aynı zamanda yeni bir şeyler öğrenmeyi ve bunları hayatıma katmayı çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu