KrediBankalar

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Sizler için tatil kredisi veren bankalar 2023 senesi faiz oranları hakkında detaylı araştırma yaptık. Çünkü yaz ayları yaklaşırken tatil planı yapmadan olmaz 🙂

Yaz ayları yaklaşırken kişiler hem eğleneli zaman geçirmek için hem de iş hayatının stresinden bir nebze uzaklaşabilmek için tatile gitmek istiyorlar. Bizler de hepkredi sayfası olarak ziyaretçilerimiz için tatil kredisi veren bankalar listesini hazırladık. Bu hususta en avantajlı faiz oranları ve 48 ayı bulan vade imkanlarıyla birlikte tatil kredi almak mümkündür.

Tatil kredisi başvurusunda genellikle banka siciliniz, kredi notunuz ve genel kredi başvurusunda istenen şartlar incelenir. Bu aşamaların ardından ise bir problem söz konusu değilse tatil kredinize onay verilecek ve size nakit bir şekilde ödeme yapılacaktır.

Peki 2023 senesinde hangi bankalar tatil imkanı sağlamaktadır? Bu bankaların kredi şartları ve faiz oranları nasıldır? Siz değerli ziyaretçilerimiz için tatil kredisi veren bankaların listesi ve başvuru şartları.

Tatil Kredisi Veren Bankalar 2023 Listesi

Ülkemizde yaz sezonu, bir diğer deyişle tatil sezonu gelince yerli ve yabancı turistler yazlık bölgelere akın akın geliyorlar. Genellikle temmuz ve ağustos aylarında çoğu otel şorta düşer. Kısacası tam bir doluluk yaşar.

tatil kredisi veren bankalar ziraat bankası
tatil kredisi veren bankalar ziraat bankası

Bu gibi durumlarda oda bulmak neredeyse imkansızdır. Tatile gittiğinizde kalacak yer bulamama ihtimaliniz oluşmaktadır. Bu problemi yaşamamak için çok daha önceden tatilinizin planını yapmalısınız.

Bu maksatla tur firmalarını tercih edebilirsiniz. Öncelikle nereye gideceğinize karar vermelisiniz. Yine otellerle direkt olarak irtibat sağlayıp yer ayırtabilirsiniz. Sezon başlamadan yapılan rezervasyonlarda %50’ye varan indirimler söz konusu olmakta ve birçok avantaj içermektedir.

Özellikle Jolly Tur, Ets Tur, Tatil Budur, Tatil Sepeti gibi firmaları araştırıp, size uygun ödeme koşullarıyla birlikte tatilinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu turlar aracılığıyla 9 taksite varan kredi kartı ile ödeme olanağı da bulunmaktadır.

Tatil kredisi veren bankalar 2023 senesinde faiz miktarları sabit tutularak tatile gitmeyi düşünen yerli vatandaşlara avantajlı ödeme koşullu kredi imkanı sağlamaktadır. Bu tarz krediler genel olarak ihtiyaç kredisi şeklinde verilmesi nedeniyle, ihtiyaç kredi başvurusunda gereken koşullar bu kredide de söz konusudur.

Tatil kredisi başvurusunda öncelikli olarak kredi notunuz incelenecektir. Bizler de siz ziyaretçilerimiz için tatil kredisi imkanı sağlayan bankaları araştırarak vade sayılarını, faiz oranlarını ve başvuru yollarını derledik.

Bu bankalar arasında karşılaştırma yaparak hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca bir takım tur firmaları bankalarla anlaşmaya sağlayarak kendi bünyelerinde tatil kredisi olanağı sunmaktadırlar. Detaylı bilgi için tur firmalarına başvurabilirsiniz.

vakıfbank tatil kredisi veren bankalar
vakıfbank tatil kredisi veren bankalar

Yapı Kredi Tatil Kredisi 2023

Yapı Kredi Bankası, tatile çıkmayı düşünenlere özel olarak kredi imkanı sağlamaktadır. 48 ayı bulan vade olanakları ile kişiye özel faiz imkanı sağlanmaktadır. Sizler de Yapı Kredi’nin tüketicisiyseniz cazip teklifleri değerlendirmek adına bankanın şubesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyaç kredileri %1,34 faiz oranıyla başlamaktadır.

Akbank Tatil Kredisi 2023

Akbank’tan tatil kredisi almak isteyen müşteriler, %1,45 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. 48 ayı bulan vade imkanlarıyla tatil kredinizi Akbank’tan alabilirsiniz. Akbank, 2015 senesinde 3 ay ertelemeli olarak tatile çıkmayı düşünenlere özel kredi imkanı kampanyası yapmıştı fakat bu yıl herhangi bir kampanya şu an için söz konusu değil.

Fibabanka Tatil Kredisi 2023

Son dönemlerde adını sıklıkla duyduğumuz Fibabanka, tatil kredisi imkanı sunan bankalardan bir tanesi. 24 ayı bulan vade imkanlarıyla ve %1,19’dan başlayan faiz oranlarıyla tatil kredinizi çekebilirsiniz. Aynı zamanda vade sayınıza göre faiz oranı da değişkenlik gösterebilmektedir. Fibabanka müşteri hizmetleri 444 88 88’dir. Bu numaradan kredi ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

tatil kredisi veren bankalar
tatil kredisi veren bankalar listesi

Vakıfbank – Jolly Tur Tatil Paketi

Jolly Tur, Vakıfbank ile anlaşma sağlayarak tatil kredi olanağı sağlamaktadır. 14 ayı bulan vade imkanları ve 3000 TL’ye kadar tatil kredinizi %1,15 faiz oranıyla alabilirsiniz.

Sms ile söz konusu krediye başvuru yapmak istiyorsanız, JOLLY, TC kimlik numaranız, aylık gelirinizi yazdıktan sonra 5724’e mesaj gönderebilirsiniz. Bu hususta 500 ile 3000 TL arasında kredi imkanı sağlanmaktadır.

ING Tatil Kredisi

Ülkemizde birçok yerde faaliyet gösteren Ing Bank, tatile gitmeyi düşünenlere cazip kredi olanakların sağlamaktadır. Ing Bank, %1,19’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi olanağı sağlamaktadır.

Bu yazımızdaki bilgiler ile sizler de tatil için kredi veren bankalar listesini görmüş oldunuz. Öncelikle bankaların faiz oranları arasında karşılaştırma yapın. Ek olarak tatil kredisi hesaplaması yaparak bütçenizden daha fazla para çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Bu neticede tatile çıkarken kar elde etmiş olursunuz. Sayfa editörleri olarak bizim tavsiyemiz ise başta tur firmalarıyla irtibat sağlayarak erken indirim veya erken rezervasyon paketlerine göz atmalı ve ardından tatil kredisi başvurusunda bulunmanızdır. Özellikle Antalya ve Bodrum gibi tatil yerlerindeki indirim paketlerine göz atarak tatil planınızı yapabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu