Egepen Panjur Fiyat Listesi 2022 Ne Kadar?

Bu yazımızda evlerine ya da işyerlerine panjur sistemi kurdurmak isteyen kişiler için Egepen Panjur fiyat listesi hakkında bilgi vereceğiz. Eğer panjur sistemleri hakkında aklınızda soru işaretleri bulunuyorsa yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Egepen Panjur Sistemleri, Egepen Panjur Fiyat Listesi 2022

Günümüzde çok çeşitli yapı malzemeleri ortaya çıkmıştır. Bu yapı malzemelerinden biri de panjur sistemleridir. Bu sistemler rüzgâr, güneş ışığı yağmur ve daha birçok dış etmene karşı koruma sağladığı gibi aynı zamanda evlere doğru bir şekilde yerleştirildiğinde şık bir görünüm sağlar.

egepen panjur fiyat listesi
egepen panjur fiyat listesi

Aynı zamanda panjur sistemleri ses yalıtımı ve ısı yalıtımı gibi konularda da etkili olduğu için evlerin enerji tasarrufunu da sağlar.

Ülkemizde panjur sistemlerini sağlayan ve bunların kurulumunu yapan birçok firma bulunuyor. Ancak birçok kişi tercihlerini Egepen Deceuninck firmasından yanı kullanıyor. Egepen panjur fiyat ve kullanışlılık açısından birçok firmayı geride bırakmış ve panjur yaptıracak kişilerin tercih ettiği ilk firma haline gelmiştir.

Bu yazıda Egepen panjurlarının fiyatlarını ve ortalama kurulum maliyetlerini sizlere vereceğiz ancak öncesinde gelin bu panjur sistemlerine biraz göz atalım.

Panjurlar hem cam balkon ve normal balkonlara hem de pencerelere kurulabilen sistemlerdir. Hem dikey olarak hem de yatay olarak açılabilen bu yapılar birçok kişi tarafından görüntüsü için kullanılıyor olsa da aslında bu yapıların esas amacı binaları dışarıdan gelecek etkilere karşı korumaktır.

Bu panjurlar sayesinde en çetin hava koşullarında dahi PVC pencereler, camlar ve balkonlar korunabiliyor. Oldukça kullanışlı olan bu yapı malzemeleriyle şu sıralar birçok binada karşılaşmak mümkün.

Panjurlarla ilgili kısaca bilgi verdiğimize göre panjurlarla fiyat bilgisi verebiliriz. Egepen panjur fiyat listesi vermek aslında pek de mümkün değildir. Panjur fiyatları daha çok panjurun türüne (Storbox panjur vs.) ve yapılacak yerin boyutlarına göre belirlenir.

İlginizi çekebilir: güneş enerjisi sıcak su deposu fiyatları

egepen panjur fiyat listesi ne kadar
egepen panjur fiyat listesi ne kadar

Ayrıca son zamanlarda otomatik panjurlar ve motorlu panjurlar da yapılmaya başlandığı için fiyatlar çok değişkenlik gösterir. Örnek verecek olursak 1 metreye 2 metre boyutlarında bir panjur sistemi için 1000 lira ila 3000 lira arasında bir maliyet söz konusu olacaktır.

Yani bu sistemler hakkında net bir fiyat vermek mümkün değildir ancak yaşadığınız yerde bu işlemleri yapan firmalar ile iletişime geçerek panjur sistemler hakkında net bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Örneğin İzmir Panjur araması yaparak çıkan sonuçlara göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: doğal taş barbekü fiyatları

Panjur Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Panjur sistemlerini eğer ilk kez yaptıracaksanız bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu noktada ilk olarak sistemi kurduracağınız kişi veya firmayı iyi seçmeniz gereklidir. Aksi takdirde yanlış kurulum olduğunda ya da işçilik düzgün olmadığında panjurlar evlere korumadan daha çok zarar verecektir.

Panjur sistemi kurdururken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise evin genel görünümünün bozulmamasıdır. Panjurlar farklı tarzlarda olduğu için seçim yapılırken evin genel görünümü dikkate alınmalıdır. Yani evin mimari tarzından duvarların rengine kadar birçok detayı göz önünde bulundurmalı ve ona göre bir panjur sistemi yaptırmalısınız.

Panjur Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Panjur fiyatları metrekare X birim fiyatı şeklinde hesaplanır.

Pimapen Metrekare Fiyatı Ne Kadar?

Pimapen metrekare fiyatları ortalama 350-500 TL’dir.

PVC Doğrama Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

PVC doğrama fiyatları birim fiyatı, işçilik ve metrekare göz önünde bulundurularak hesaplanır.

Panjur Yağmurdan Korur Mu?

Panjurlar yağmur dahil olmak üzere birçok etmene karşı koruma sağlar.

İlginizi çekebilir: taş fırın yapımı fiyatları

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

fırat fiyat listesi ne kadar

Fırat Fiyat Listesi 2022 Ürün Çeşitleri Nelerdir

Bu yazımızda yapı inşaatı yaptıracak kişiler için Fırat fiyat listesi hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızı sonuna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.