Fiyatlar

Toptan Küpe Fiyatları

En gözde bijüteri ürünlerinden küpeleri toptan satın almak için sayfamızı detaylıca incelemelisiniz.

Toptan küpe modelleri, fiyatları ve satış noktaları sıklıkla araştırılıyor. Eğer siz de bu konular hakkında araştırma yapıyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü Hep Kredi olarak toptan küpe satış noktalarını güncel fiyatları ile sizlere sunuyoruz, Hemen içeriğimizin devamından merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Toptan Küpe Fiyatları 2023

Toptan küpe fiyatları 2023 yılında değişkenlik gösteriyor. Genel olarak küpenin modeli, markası ve satış noktasına bağlı olarak fiyatların güncellendiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Perakende takı satışı yapmak isteyen herkes bu güncel kipe model ve fiyatlarını yakından araştırıyor. Toptan küpe alımı yapmak isteyenler için en güncel haliyle 2023 yılında sunulan toptan küpe fiyatlarını aktarmak gerekirse de;

  • 925 ayar gümüş küçük küpe toptan fiyatı: 10,5 TL (Aliexpress)
  • Toptan sallantılı bayan küpe fiyatları: 12 TL
  • Toptan 12’li tek taş küpe fiyatı:4 TL
  • Toptan ahşap sallantılı küpe fiyatları: 10 TL
  • Figürlü ahşap küpe fiyatları: 9 TL
  • Suyolu taşlı toptan küpe fiyatı: 25 TL
  • Vintage toptan küpe seti fiyatı: 20 TL
  • Modex şık toptan küpe fiyatları: 18 TL
  • Klein mavi dokulu toptan gümüş kipe fiyatları: 36 TL
  • Zirkonya toptan kipe fiyatları: 50 TL
toptan küpe modelleri
toptan küpe modelleri

Küpe çeşitleri için milyonlarca alternatif mevcuttur. Nitekim piyasada satışa sunulan en popüler modellerin toptan fiyatları yukarıda listelediğimiz gibidir. Bu satış fiyatları satış noktasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Online toptan alım yapabileceğiniz gibi reyonlarda binlerce bijuteri ürünlerini bulabileceğiniz fiziki toptan bijuteri dükkanlarını da tercih edebilirsiniz.

toptan küpe fiyatları
toptan küpe fiyatları

Küpe Satışı Kazandırır MI?

Takı sektörü yeni iş atılımı yapacak girişimcilerin dikkatini çekiyor. Çünkü en karlı iş modelleri arasında yer alıyor. Takı, aksesuar gurubu olan bijuteri ürünlerinin tamamında karlılık oranı oldukça yüksektir. Özellikle de kaliteli ürünleri cazip fiyata alabileceğiniz toptan bijuteri firmaları keşfetmeniz karlılık oranını arttıracaktır.

Bijuteri ürünlerini en uygun toptan satış noktalarından alarak perakende satıp %100’e varan kar marjı elde edebilirsiniz. Özellikle de online satış mağazası açarak bu iş fikrini değerlendirebilirsiniz. Replika takı, gümüş takı ya da çelik zirkonyum kalitesindeki toptan takı ürün guruplarını alarak perakende satış fiyatlarıyla satışa sunabilirsiniz.

Birinci sınıf kalitede ürünler sunarak müşteri kitlesi oluşturmanız halinde kısa vadede yüksek karlılığa ulaşabileceğiniz bir iş modeli olduğunu söyleyebiliriz. Değer bu işte daha fazla kar elde etmek istiyorsanız da takı malzemelerini alarak takıları kendiniz üretebilirsiniz. Küpe halkası toptan malzemeleri yine bijuteri toptancılarından kolayca temin edebilirsiniz.

toptan küpe
toptan küpe

En Ucuz Toptan Küpe Nereden Alınır?

Bijuteri ürünlerini en uygun nasıl ve nerden alabilirim gibi sorular da yoğun olarak merak ediliyor. Özellikle de sektöre yeni adım atacak kişiler bu tarz sorulara cevap arıyor.  Aliexpress online global alışveriş sitesi uygun toptan fiyatları ile dikkat çekiyor. Bu nedenle eğer ucuza toptan bijuteri takı alıp yüksek karlılık elde etmek istiyorsanız mutlaka Aliexpress’te yer alan ürünleri incelemenizi öneriyoruz. Çünkü Aliexpress’te sunulan toptan fiyatları Türkiye’deki herhangi bir toptancı ile karşılaştırınca arada ciddi fiyat farklı olduğunu görmek mümkündür.

Toptan küpe modelleri, 2023 güncel fiyatları ve satış noktalarına dair tüm detayları aktardık. İçeriğimiz eksik, yanlış bulduğunuz noktalar varsa yorum alanında bunları bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca konuya dair aklınıza takılan farklı sorular varsa da bunları da yorum alanında bizlerle paylaşıp yanıt alabilirsiniz.

SSS

Bijuteri Sitesi Güvenilir Mi?

Bijuteri.net sitesi Türkiye’nin en çok tercihe dilen toptan ve perakende online takı alışveriş sitesidir. Uzun süredir sektörde yer aldığı için oldukça güvenilirdir. Aynı zamanda siteden alışveriş yapan müşterilerin olumlu deneyimleri de ne kadar güvenilir olduğunu gösteriyor. Müşterilerine koşulsuz iade hakkı sunuyor.

Hangi Takı Kararmaz?

Hiçbir koşulda kararma yapmayan takılar şunlardır; çelik takılar, rodyum takı çeşitleri, çelik-rodyum karışımı takılar kesinlikle kararma yapmaz. Takı alanında çelik malzemesi sıkça kullanılıyor. Güçlü bir alaşıma sahip olup hiçbir şekilde kararma yapmadığı için sıklıkla tercih ediliyor.

Küpenin Çelik Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?

Çelik küpeler fosfor-bronz alaşımı ya da direk alüminyumdan elde edilerek üretilir. Bu noktada satın aldığınız küpelerin çelik olup olmadığını anlamak istiyorsanız mıknatıs kullanabilirsiniz. Eğer mıknatıs küpeye yapışıyorsa bu küpenin çelik olduğunu ifade eder.

Neden Çelik Takı Kullanmalıyız?

Sahte takı gurubunda en sık tercih edilen malzeme çeliktir. Çünkü çelik takışlar güçlü alaşıma sahip olup hiçbir koşulda kararma yapmaz. Kararma yapmadığı için de uzun kullanım deneyimi sunar. Ayrıca gerçek takı kalitesinde olmasına rağmen fiyat olarak orijinal ürünlere kıyasla da çok daha ucuz olduğu için tercih edilebiliyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu