A101 Fiyat Listesi

A101 Kaşar Peyniri Fiyatları

Kahvaltılık ürünlerinizde tasarruf etmek istiyorsanız mutlaka A101 kaşar peyniri denemelisiniz. A101 kaşar peyniri fiyatı 2023 yılında diğer marketlere göre çok daha uygun olduğunu söylemeliyiz.

Denemediğimiz ürünleri sizlere asla önermezken, hele ki A101 dilimli kaşar benim en favorilerimden. Sizlere A101 kaşar peyniri fiyatları hakkında bilgiler verirken yanında ise besin değerleri ve neden tercih etmeniz gerektiğini de anlatacağız.

A101 Kaşar Peyniri Fiyatları 2023 Ne Kadar Oldu

Süt ve süt ürünleri her zaman insan yaşamında önemli bir yere sahip. Hem lezzetiyle hem de zengin besin içeriğiyle pek çok kişi tarafından tüketilen bu gıdalar sofralarımızın vazgeçilmezi.

Özellikle büyüme ve gelişme dönemindeki çocuklar için önemli bir yeri olan süt ve süt ürünleri hangi formda olursa olsun sevilerek tüketiliyor.

Süt ve süt ürünleri birbirinden farklı şekillerde tüketilebilmekte. Örneğin bir kişi sütü yalın haliyle tüketmeyi severken başka bir kişi sütü peynir halindeyken tüketmeyi daha çok sevebilir.

Ancak hem kolay bulunabiliyor olması hem de oldukça lezzetli bir yapıda olması nedeniyle insanlar peynir çeşitlerini daha çok tercih etmekte. Pek çok kişi süt ve süt ürünü seçimini süzme peynirden, kaşar peynir ve beyaz peynir yana tercih etmekte.

Günümüzde süt ürünlerinden olan peynirler her ne kadar kolay bir şekilde bulunabiliyor olsa da her yere güven olmamakta. Bu nedenle pek çok kişi peynir satın alırken büyük mağazalardan bilindik markaların peynirlerini satın almaya özen gösteriyor.

Bu noktada ülkemizde en çok tercih edilen marketlerden biri olan A101 peynir satışında önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle pek çok kişi güvenli ve sağlıklı peynirler için tercihlerini a101 mağazasından yana kullanıyor.

Bu yazımızda önemli bir peynir türü olan A101 kaşar peyniri ve A101 kaşar peyniri fiyatı 2023 hakkında bilgi vereceğiz.

A101 kaşar peyniri fiyatları
A101 kaşar peyniri fiyatları

A101 Kaşar Peynirleri Çeşitleri Nelerdir?

Kaşar peynirleri hem normal bir şekilde tüketilebildiğinden hem de tost peyniri olarak tüketilebildiğinden A101 kaşar satışına uzunca bir süredir devam ediyor.

Her zaman satışını yaptıkları ürünlerde birden fazla marka satmaya özen gösteren A101 Ahir kaşar peyniri A101 Torku kaşar ve Muratbey kaşar A101 markalarının satışını yapmakta.

Aynı zamanda haftanın yıldızları ve A101 aktüel gibi kampanyalarda A101 Tarabya kaşar gibi kaşarlar da satılmakta.

A101 marketlerde kaşar peynirlerin farklı çeşitleri vardır. Kullanım amacına göre ve damak zevkine göre birden fazla kaşar türü ve şekli bu marketlerde satılıyor.

Örneğin benim gibi tost sevenler genellikle A101 dilimli kaşar peynirini tercih etmekte. Veya diyet yapanlar için A101 light kaşar peyniri stantlarda yerini alıyor bunlarda size diyet için birebir gelebilir.

Ayrıca Tarabya taze tam yağlı taze kaşar peynirler de A101 market ürünlerinin ürün portföyleri arasında.

Ayrıca karşılaştırma yapmak isterseniz Bim kaşar peyniri fiyatları listesini de inceleyebilirsiniz.

A101 Kaşar Peyniri Fiyatları Ne Kadar

A101 marketlerde satılan kaşar peynirleri ile merak edilen sorulardan biri de peynir fiyatları. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki A101 marketlerde satılan birçok kaşar peynir markası ve kaşar peynir türü olduğu için kesin bir fiyat vermek mümkün değildir.

Ancak marka, kütle ve çeşit olarak en çok tercih edilen kaşar peynir fiyatları şu şekildedir;

A101 Kaşar Peyniri Fiyatları 2023
ÜrünBirimFiyat
A101 Kaşar Peyniri200 gr33,85TL
A101 Kaşar Peyniri350 gr35,85TL
A101 Kaşar Peyniri400 gr47,85TL
A101 Dilimlenmiş Kaşar Peyniri14,85TL

Kaşar peynirlere ait verilen bu fiyatlar çeşitli markaların satışa sunduğu kaşar peynirlerin ortalama fiyatlarını belirtmekte. Reyonlarda ya da aktüel ürünler içerisinde satılan kaşar peynirleri daha uygun olabileceği gibi daha yüksek fiyatlı da olabilir.

A101 kaşar peyniri çeşitleri
A101 kaşar peyniri çeşitleri

A101 Kaşar Peyniri Besin Değerleri

Sağlığına dikkat eden birçok kişi aldıkları gıda ürünlerinin besin değerlerine dikkat etmekte.

A101 markette satılan kaşar peynirlerin besin değerleri hakkında bilgi vermeden önce belirtmeliyiz ki bu markette satılan kaşar peynirleri diğer birçok marketteki kaşar peynirinden daha kaliteli ve daha zengin içeriklidir.

Öyle ki birçok market kaşar peyniri adı altında tost peyniri olarak bilinen kalitesiz peynirleri satarken A101 her zaman en kaliteli kaşar peynirlerini satmaya özen gösteriyor. A101 marketlerde satılan kaşar peynirlerinin ortalama besin değeri şu şekildedir;

Yağlı Kaşar Peyniri Besin Değerleri;

Su40.7GramVitamin K0Mikrogram
Karbonhidrat2.56GramVitamin B60.055Miligram
Lif0GramVitamin B121.36Mikrogram
Şeker0.15GramThiamin (B1)0.024Mikrogram
Protein26.99GramRiboflavin (B2)0.296Mikrogram
Yağ26.06GramNiacin (B3)0.086Mikrogram
Doymuş Yağ A.0GramDemir0.13Miligram
Kolestrol0MiligramFolat6Mikrogram
Sodyum648MiligramPantotenik Asit0Miligram
Potasyum78MiligramFosfor521Miligram
Kalsiyum668MiligramMagnezyum25Miligram
Vitamin A0International UnitÇinko3.35Miligram
Vitamin C0MiligramBakır0Miligram
Vitamin D0International UnitSelenyum7.2Mikrogram
Vitamin E0MiligramManganez0Miligram

A101 Markette Satılan Kaşarlar Sağlıklı Mıdır, Güvenle Tüketilebilir Mi?

A101 markette satılan kaşar peynirlerle ilgili merak edilen sorulardan biri de bu peynir türlerinin sağlıklı olup olmadıklarıdır. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki A101 gıda ürünlerinde her zaman sağlık ve lezzete önem vererek müşteri memnuniyetini sağlamakta.

Bu nedenle diğer gıda malzemelerinde olduğu gibi kaşar peynirleri de oldukça sağlıklıdır ve güvenle tüketilebilir.

Yurdun çeşitli yerlerindeki çiftliklerde beslenen sağlıklı ineklerin hijyenik bir şekilde sağılması sonucu elde edilen sütler en doğru tekniklerle kaşar peyniri haline getiriliyor ve müşterilere sunuluyor. Ayrıca A101 kaşar peynirlerinde helal sertifikası bulunmaktadır.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu