İnşaat

6 Seviye Çelik Kapı Fiyatları

6 seviye çelik kapı fiyatları merakla araştırılıyor. Çelik kapıların ne kadar güvenilir olduğuna ilişkin bir dizi testler yapılıyor. Çelik kapıların güvenilir olduğunu ifade eden 6 seviye testinden başarılı bir şekilde geçen bu çelik kapılar sıklıkla tercih ediliyor 6 seviye, ultra güvenlik sağlayan çelik kapıların 2023 güncel fiyat detaylarını merak edenler için derledik. İçeriğimizin devamından 6 seviye çelik kapı özellikleri, fiyatları ve benzeri tüm ayrıntıları kolayca bulabilirsiniz.

6 seviye çelik kapı fiyatları
6 seviye çelik kapı fiyatları

6 Seviye Çelik Kapı Fiyatları

6 seviye çelik kapı fiyatları diğer çelik kapı seçeneklerine oranla biraz daha yüksektir. Çünkü bu kapılar güvenlik teyidi için yapılan 6 seviye testinden tam puan almıştır. 6 seviye kapılar yapılacak en zor kilit açma darbelerine karşı bile oldukça dayanıklıdır. Kale markasına ait olan ve Türkiye’nin ilk 6 seviye testinden geçen Kale çelik kapı fiyatları şu şekildedir;

  • Kale Kilit Marka Cam Kaplama 6. Seviye Çelik Kapı Fiyatı: 8.500 TL
  • Kale Kilit Marka Taş Kaplama 6. Seviye Çelik Kapı Fiyatı: 7.200 TL
  • Kale Kilit Marka Laminant Kaplama 6. Seviye Çelik Kapı Fiyatı: 7000 TL
  • Kale Kilit Marka Alüminyum Kaplama 6. Seviye Çelik Kapı Fiyatı: 7.500 TL

6 seviye çelik kapı seçenekleri sadece Türkiye Kale kilit yetkili satış noktalarından satın alınabilir. Dış kaplama ve renk özelliklerine bağlı olarak fiyatları değişkenlik gösterebilir. Nitekim her ilde yer alan yetkili satış bayilerinde 6 seviye çelik kapı fiyatları birebir aynıdır.

İlginizi çekebilir: 2. el ucuz gardrop fiyatları ne kadar?

6 Seviye Çelik Kapı Nedir?

Çelik kapılar tüm yapı türlerinde kullanılıyor. Ancak standart çelik kapılar artık eskisi kadar güvenlik sağlamıyor. Bu noktada gelişen teknoloji neticesinde en ağır darbelere rağmen açılmayan kilit sistemi ile donatılan çelik kapı modelleri ön plana çıkıyor. Türkiye’nin en iyi çelik kapı markaları arasında yer alan Kale Kilit markası Türkiye’nin ilk ve tek 6 seviye testinden geçen çelik kapısını imal etti. Bu kapı 6 seviyeden oluşan güvenlik testlerini başarıyla geçmiştir.

6 seviye çelik kapı modeli
6 seviye çelik kapı modeli

Kale 6 Seviye Çelik Kapı Özellikleri

Kale 6 seviye çelik kapılar birden fazla özelliği bir arada sunuyor. Özellikle de güvenlik açısından ultra profesyonel olan bu kapıların en temel ve dikkat çeken bazı özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • 6 seviyeden oluşan güvenlik testlerinden başarıyla geçen ilk çelik kapı seçeneğidir.
  • Çekiç, alyen, yan keski, pense ya da tornavida gibi aletlerden gelebilecek kilit açma işlemlerine karşı bile dayanıklıdır.
  • Ultra güvenlik deneyimi sağlar.
  • İstenen renk, model ve kaplama ile üretilebilir.

6 Seviye Çelik Kapı Nedir?

6 seviye çelik kapılar, güvenlik amacıyla yapılan 6 seviye testlerinden tam puan almış çelik kapı seçenekleridir. Ülkemizde 6 seviye çelik kapı olarak ilk kez satışa sunulan çelik kapıların marka patenti Kale Kilit firmasına aittir.

İyi Bir Çelik Kapı Nasıl Olmalı?

Çelik kapı seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Bunların başında çelik kapının kilit sistemi yer alıyor. Ultra güvenlik sağlayan kilit sistemlerine sahip çelik kapılar tercih edilmelidir. Basınç, sıcaklık ve dış darbelere karşı dayanıklı olmalıdır. Bunun yanı sıra kaliteli ve ağıt çerçevelere sahip olması da güvenliği arttıracaktır.

Çelik Kapı Kaç mm. Olmalı?

Çelik kapıların imalatında genelde 0.8 mm ve 2.0 mm arasındaki çelik saclar kullanılıyor. Kapıların gövde saçları ise 1.0 ve 1.2 aralığında değişkenlik gösteriyor. Kaliteli ve ultra güvenlik sağlayan çelik kapılar genel olarak 2.0 mm bandında olmalıdır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu