BankalarAkbank

ATM’den Akbank Kartsız Para Çekme İçin 2 Seçenek!

Bu yazımızda ilk önce Akbank kartsız para çekme nasıl yapılır sorusu üzerine bilgilendirme yapacağız. Müşterilerine kolaylık sağlaması ile ön planda olan Akbank, kartsız işlem yapmanın kolaylığını yaşatmak üzere müşterilerine yeni olanaklar sağlar.

Köklü bir tarihe sahip olan Akbank müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Bu sayede sayısız çalışmalar geliştiren Akbank, müşterilerine her zaman yeni ve birbirinden farklı kolaylıklar hazırlamaktadır.

Akbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Dünya genelinde büyük ilgi gören kartsız para çekme kolaylığı ile oldukça takdir ile karşılanmaktadır. Özellikle her yaş grubundan kullanıcısı bu işlemle güvenle para çekme ve yatırma işlemlerini yürüttüğünü belirtmektedir.

Ayrıca Akbank müşterileri, kartı yanında olmasa bile para çekme, borç ödeme, fatura işlemlerini uygulama, telefon faturasını ödeme gibi sayısız ihtiyaca yönelik olan bankacılık işlemlerini Akbank ATM üzerinden yapabilirler.

Müşteriler, 7 gün 24 saat bütün Akbank ATM cihazlarını kullanarak kartsız işlem seçeneği ile ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Akbank kartsız para çekme
Akbank kartsız para çekme

Kartsız para çekme ve yatırma işlemlerinde birden fazla seçenek bulunmaktadır. Özellikle referans kodu ile, QR (karekod) ile işlem yapmak mümkün olmaktadır. Aynı zamanda para transfer etme işlemi yapılacağı takdirde gönderilecek kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaş numarasına, cep telefonu numarasına gönderim sağlanabilmektedir.

Aynı özelliği para transferi alacak müşteriler kendisi içinde işlem seçeneği olarak kullanabilmektedir.

Mobilden Akbank Kartsız Para Çekme

Bilhassa kartını fiziksel olarak yanında taşımak istemeyen kullanıcıları için mobil bankacılık hizmeti ile tüm ihtiyaçları karşılayan Akbank, müşterilerinden takdir toplamaya devam etmektedir. Akbank mobil ile referans kodu kullanarak para çekme ve yatırma olanaklarını müşterilerine sunmaktadır.

Aynı zamanda Ziraat Bankası kartsız para çekme işlemi de çok kolaydır. Detayları linkteki sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Salgın nedeni ile evinden çıkmayan müşterileri için özellikle mobil bankacılık sayesinde istedikleri her işlemi evden yapabilmeyi ve alışverişlerini tamamlayabilmelerini sağlamaktadır. Değeri en çok pandemi dönemiyle birlikte anlaşılan mobil bankacılık, aslında gerçek anlamda zaman tasarrufu sağlamaktadır. Aynı zamanda alışveriş yaptıkça müşterilerine birbirinden farklı kampanyalar sunar. Bu banka, müşterileri için birden fazla marka indirimi ile evlere gelmektedir!

Akbank Hizmetleri Nelerdir?

Akbank Müşterileri için kendini yenilikler ile sürekli geliştirmeyi hedefler. Aynı zamanda sloganında da söylediği gibi bugün sizin için neler yapabiliriz diyerek sık sorulan soruları yanıtlamaktadır. Sık sorulan sorular ve cevapları aşağıda sıralanmaktadır.

Akbank Kredi kartı üyelik ücreti nedir?

Kredi kartlarından alınmakta olan üyelik ücreti, banka tarafından kredi kartları üzerinde sunulmakta olan hizmete yönelik olarak kullanılmaktadır. Asıl kart ve ek kart sahipleri için bu uygulama düzenlenmektedir.

Akbank kartsız para çekme
Akbank kartsız para çekme

Oluşacak problemlerde Akbank ile nasıl iletişime geçebilirim?

Oluşacak problemlerde 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralarından müşteri hizmetlerine bağlanılabilir.

Salgın süreciyle birlikte ekonomik sıkıntılar yaşayan vatandaşlar için tüm bankalar paketlerini aralıksız hazırlamaya devam etmektedir. Pandemi sürecinde Akbank birbirinden farklı destek paketleri ile vatandaşların yanında yer almaktadır. Bu paketler aşağıda sıralanarak belirtilmektedir.

Ayrıca, Garanti ATM para çekme limiti konusunda linkteki içeriğimizi incelemenizi öneriyoruz.

Sektör Paketleri aşağıda sıralanmaktadır.

Girişimci destek paketi, Franchise paketi, Bayi destek paketi, Eczane destek paketi en çok bilinenlerdir. Bu nedenle İmalat destek paketi, İnşaat ve Taahhüt sektörü paketi, Kırtasiye paketi, Kuyumcu destek paketi, Lojistik sektör paketi kullanıma sunulmuştur.

Özel sağlık sektörü paketi, Toptancı destek paketi ve Turizm destek paketi yer almaktadır.

Ürün paketleri aşağıda sıralanmaktadır.

Anında kredi paketi, Esnaf destek paketi en çok tercih edilenlerdir. Bu yüzden Hoş geldiniz paketi, KOBİ POS paketi, KOBİ destek paketi yer almaktadır.
İşlem paketleri için ise 1 Türk lirasından başlayan fiyatlar ile işlemler gerçekleştirilmektedir.

Akbank KOBİ hattına 444 23 23 numaralı irtibat alanından ulaşılabilmektedir. Kobilere özel olarak 50.000 Türk lirasına kadar nakit kredi sağlanabilmektedir.

Ayrıca, bu videoda harika bir açıklama yapılmış, izleyebilirsiniz. QR kodla veya farklı adımlarla Akbank kartsız para çekme yöntemleriyle ilgili görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Not: Telif konusunda bizimle iletişime geçerseniz videoyu 3 iş günü içinde sayfadan kaldırabiliriz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu