İnşaat

Beton Büz Fiyatları

Beton büz fiyatları ve detayları hakkında sıkça araştırma yapılıyor. Hep Kredi olarak beton büz satışı yapıyoruz. Bu noktada 2022 güncel beton büz fiyatları, detayları hakkında merak ettiklerinizi kaleme aldık. Eğer beton büz almayı istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilir ve detaylara ise içeriğimizin devamından hemen ulaşabilirsiniz.

Beton büz fiyatları
Beton büz fiyatları

Beton Büz Fiyatları

Beton büz fiyatları sıkça araştırılıyor. En yalın tanımıyla beton büzler su iletimi amacıyla kullanılan ve betondan yapılan dairesel borulardır. Hep Kredi olarak beton büz satışı yapıyoruz. En kaliteli ve aynı zamanda beton büzleri hemen almak üzere birimle irtibata geçebilirsiniz. Beton büzlerin kendi içinde farklı özellikleri ve ölçüleri bulunuyor. Fiyatları ise bu özelliklerine göre şekilleniyor. Kısaca sunduğumuz fiyatları sıralamak gerekirse de;

 • Beton Bilezik Boru Fiyatı 90 TL
 • Demirli Beton Bilezik Boru Fiyatı 130 TL
 • 1000’lik Beton Büz Fiyatları 45 TL’den Başlıyor.

Yukarıda yer verdiğimiz fiyat aralıkları oldukça değişkendir. Beton büzün çapına, ağırlığına ve ölçülerine göre değişir. Net fiyatlarımız ve ürün seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak üzere hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Beton Büz Nedir?

Beton büz bir boru türüdür. Su kanallarında su iletimini sağlamak amacıyla kullanılır. Bir diğer adı ise sektörde künk olarak anılır. Beton boru çeşitleri adından da anlayacağınız üzere beton malzemesinden imal edilir. Tamamen dairesel kesitli olan bu boruların iç çapı, uzunluğu ve ağırlığı ile kullanılacağı alana göre değişkenlik gösteriyor. Kaliteli ve dayanıklı beton büz borular satın almak ve daha fazla bilgi almak üzere hemen HepKredi olarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

kare ve 1000lik beton büz fiyatları
kare ve 1000lik beton büz fiyatları

Beton Büz Özellikleri Nelerdir?

Beton büz kullanım amacı yukarıda da ifade ettiğimiz üzere su iletimini sağlamaktır. Künklerin kullanım alanı alt yapılardır. Su alt yapılarının genelinde bu beton büz boruların tercih edildiğini söylemek mümkündür. Genel olarak beton büzlerin özellikleri ise şunlardır;

 • Üstün eklem yerlerine sahiptir.
 • Tamamen kaliteli betonlardan üretilmiştir.
 • Pürüzsüz bir iç yüzeye sahiptir.
 • Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
 • Çevre dostudur.
 • Tamamen doğal maddelerden üretilirler.
 • Yanıcı değildir.
 • Su iletimini en sağlıklı şekilde sağlarlar.

Beton büz fiyatları ve detayları hakkında merak edilen ayrıntıların tümüne içeriğimizde yer verdik. Beton büz çeşitlerini satın almak istiyorsanız bizimle yorum alanından ya da mail adresimiz üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Beton Büz Nedir?

Beton büzler su iletim borularıdır. Pişmiş toraklardan ya da betondan üretilirler. Tamamen dairesel kesitli olup su iletim hatlarında su iletimini sağlamak amacıyla kullanılırlar. Beton büzlerin bir diğer adı ise künk olarak bilinir.

600’lük Büz Kaç Kg?

Beton büzlerin çapları, ölçüleri ve ağırlıkları değişkenlik gösterir. 600’lük olarak satışa sunulan beton büzlerin net ağırlığı 650 kilogramdır.

1000’lik Büz Kaç Kilo?

1000’lik beton büz çeşitleri genel olarak 2 metre uzunluğunda olur. Ağırlıkları ise 2160 kilogram civarında değişkenlik gösterir.

Betonarme Büz Nedir?

Beton büz çeşitleri tamamen beton malzemesinden üretilir. Betondan üretilen bu su borularının güçlendirilmesi için demir ya da hasır çelik gibi malzemeler de kullanılabilir. Bu tarz güçlendirme malzemelerinin kullanıldığı beton büz çeşitlerine betonarme boru adı verilir.

Büz Boru Ne İşe Yarar?

Büz boru seçenekleri su iletim kanalları olarak kullanılır. Herhangi bir yapıdan çıkan pis suyun, yapının dışına çıkması için kullanılan borulardır.

Kanalizasyon Büz Nedir?

Kanalizasyon kirli, pis atık suların özel kanallar kullanılarak toplanıp atılmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemin kurulmasında ise kanalizasyon büzleri olan beton büz seçenekleri (borular) kullanılır.

Kanalizasyon Neden Yapılır?

Kanalizasyonların amacı kirli, pis atık suların toplanarak atılmasını sağlamaktır. Bu sistem kurulurken kirli su iletimini sağlayan beton büz borular kullanılır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu