Bim Fiyat Listesi

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatı

Bim tuvalet kağıdı fiyatı 2023 yılının son zamanlarda en çok aranılan ürün haline geldi. Dünya olarak sağlıkla sınandığımız bu zamanlarda, tuvalet kağıdına ihtiyaç oldukça fazlalaşmaya başladı. Temizlik konusu sağlığımız açısından oldukça önemli bir yere sahip.

Bim mağazaları da sağlığımız konusunda ürünlerini en iyi şekilde biz müşterilerine kaliteli bir şekilde sunuyor. Bim marketlerde satılan kaliteli Bim tuvalet kağıtları hem bütçe dostu olması hem de hijyen konusunda titiz davranmaları biz tüketicilere ekstra kazanç sağlıyor.

bim tuvalet kağıdı fiyatı
bim tuvalet kağıdı fiyatı, 32li, 24lü

Yerel market zincirleri arasında öne çıkan Bim Mağazaları, uygun ürün gamları ve zenginliği sayesinde bir çok ailenin ihtiyacına koşuyor. Bim, Türkiye’nin ilk yerel marketlerin en popüleri olmanın yanı sıra, kendine ait sunmuş oldukları ürünler ile de adından sıkça söz ettiriyor.

Kendi markalarının yanı sıra diğer popüler markaları da market bünyesinde tüketicilerle buluşturması ve uygun bütçe ile bunu biz tüketicilere sunması her bakımdan avantaj sağlıyor.

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları 2023

Piyasada bir çok tuvalet kağıdı markası bulunuyor ve bunların birçoğu markalı olmanın yanı sıra pahalı ürün olduğundan aile bütçesini iyice zorluyor. Bim denilince akla ilk gelen şeylerden bir tanesi de ucuzluk ve kalite. Hem kaliteli ürün ve bilindik marka hem de ucuz.

Zaten tercih edilme sebebinin de bu olduğu çok açık. Bim Queen tuvalet kağıdı şuan piyasanın en dikkat çeken tuvalet kağıdı markalarından. Çünkü ihtiyaç halinde mutlaka gidip almanızı tavsiye ediyoruz. Böylece güncel fiyatlarını da aşağıda siz değerli okurlarımız görebilir.

Bim mağazaları ve tuvalet kağıdı fiyatı 2023 bilgilerini sizlerle paylaştık. Diğer tuvalet kağıtlarında durum nasıl acaba? Onlara da bir göz atmakta fayda var. Güncel tuvalet kağıtları fiyatları aşağıda listemizde yer alıyor.

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi tuvalet kağıdı fiyatları diğer markalarda da farklılık gösteriyor. Günümüz ekonomik koşulları aşağı yukarı belli. Bizler size ufak da olsa tavsiye vermiş olduk. Mesela Bim Blume markası çok tercih ediliyor.

Çevrenizde de elbette Blume tuvalet kağıdı markasını kullanan bir çok kişi vardır. Hem ekonomik hem de zaten kullan at mantığı bir ürün olduğundan tercih sebepleri arasında.

bim tuvalet kağıdı fiyatı
bim tuvalet kağıdı fiyatı 32li

Tuvalet kağıtları farklı kategorilere de ayrılıyor. Bunlardan bazıları ise 12’li tuvalet kağıdı. Onların fiyatları ise farklılık gösterebiliyor çünkü; hem emiciliği yüksek hem de kalite konusunda diğer tuvalet kağıtlarından farkı öne çıkıyor.

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyat Listesi 2023
Ürün AdıKaçlı?Fiyat
Queen Parfüm Tuvalet Kağıdı 3 Katlı12’li₺42,90
Queen Tuvalet Kağıdı 3 Katlı12’li₺39,90
Blume Servis Peçete200’lü₺14,90
Queen peçete çift katlı50₺13,30
Santa desenli peçete20₺14,10
Apaks pamuk100 Gr₺12,65
Apaks makyaj temizleme pedi70₺13,20

Ayrıca, Bim ıslak mendil ve Bim sıvı sabun içeriklerimizi de inceleyebilirsiniz.

En Ucuz Tuvalet Kağıtları Hangileridir?

Türkiye’de en ucuz tuvalet kağıtları dendiği zaman akla ilk gelen marka Queen. Piyasa araştırmalarına bakıldığında en çok tercih edilen ve tüketicilerinin de beğendiği Queen markalarının tuvalet kağıtları, marka değeri yüksek olan diğer tuvalet kağıtlarını da geride bırakıyor.

Buradan şunu anlıyoruz, zaten kullan at ürünü olduğu için o kadar yüksek para vermeye gerek yok. Bu yüzdendir ki; Queen markalarının tuvalet kağıtları gerçek anlamda cebinizi düşünüyor. En uyguna ve en ucuza alabileceğiniz tuvalet kağıtları için Bim market zincirini ziyaret etmenizde fayda var.

Marketin son yaptığı fiyat indiriminde göze çarpan detay ise 3’lü tuvalet kağıdı katlı 12’li ürününde epey bir indirime girdiğini görebiliyoruz. Bu yüzden yukarıda sizlere fiyat listesini paylaşmıştık.

Ekonomik koşulları göz önüne aldığımızda bir ailenin diğer mağazalarda yaptığı alışverişte, Bim mağazasına giden bir ailenin yapmış olduğu alışveriş ile eşleştirildiğinde Bim bir basamak daha ön planda yer alıyor. Örneğin; alacağınız bir çift katlı 16’lı tuvalet kağıdı Bim marketlerde diğer market zincirlerine göre her zaman 5 veya 10 lira fark ettirmektedir.

Bu da Bim mağazasının aile ve bütçe dostu olduğuna işarettir. Aile ekonomisine de katkı sağlayan bir firma olduğu ortaya çıkıyor. Bim tuvalet kağıdı fiyatları 2023 yılında diğer marketlere nazaran daha uygun olduğunu hep birlikte görebiliyoruz.

3 Katlı 12’li Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Bim aktüel ürünler kataloglarında ara sıra karşımıza gelen bu fırsatları değerlendirmek gerekiyor. Bim market zincirinin sunduğu ve kataloglarında yer verdiği ürünler genellikle kendi ürünlerinin olması ve piyasa değerinin altında olması sebebiyle tercih sebebi oluyor. Bu fırsatları kaçırmamak adına Bim aktüel kataloğunu takip etmenizde fayda var.

İndirimli tuvalet kağıtları Bim mağazasında tüketicilerini bekliyor. Özellikle bu kampanyalar ve indirimli ürünlerden faydalanmak için mutlaka mağazayı ziyaret edin. Hem siz ihtiyaçlarınızı giderin, hem de ufakta olsa cebinizden fazla nakit çıkmasına engel olun.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu