A101 Fiyat Listesi

A101 Lavaş Fiyatı

A101 lavaş fiyatı ile 2023 yılında da dikkat çekmeyi başardı. Günümüzün sıkça ekmek kullanırız fakat ekmek yerine alternatif hamur gıdalarda tüketiliyor. Onların başında ise A101 lavaş geliyor.

Hamurlu gıdalar sofralarımızın vazgeçilmez parçalarından biri olsa da farklı çeşitli hamur gıdaları da tercih ediliyor. Daha çok ekmek çeşitleri şeklinde tükettiğimiz bu gıdalar ile hem yemeklerimiz daha lezzetli hale geliyor hem de gereksinim duyduğumuz enerjiyi sağlayabiliyoruz.

A101 Lavaş Fiyatı 2023

Hamurlu gıdalar içerisinde en çok tercih edilenler şüphesiz ekmeklerdir. Her zaman sofralarımızı süsleyen bu lezzetli gıdalar farklı şekillerde üretilir. Örneğin bir kişi tost yapmak için tost ekmeği tercih ederken başka bir kişi diyetinde tam buğday ekmeği tüketebiliyor.

Ekmeklerdeki bu çeşitlilik ile ne yazık ki bakkal ve fırınlarda karşılaşmak mümkün değildir. Daha çok büyük zincir marketler sattıkları ekmeklerde çeşitlilik sağlamakta. Bu marketlerin de başında ülkemizin en çok tercih edilen marketlerinden biri olan A101 yer alıyor. Bu yazımızda A101 lavaş ve A101 lavaş ekmek fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

A101 Lavaş Fiyatı
A101 Lavaş Fiyatı

A101 Lavaş Nasıldır?

A101 marketlere ilk girdiğimizde karşılaştığımız ilk ürünler ekmekler olur. Ekmek dolapları içerisinde tortilla ekmeğinden tutun da hamburger ekmeğine kadar birçok ekmek çeşidi vardır. Ancak son zamanlarda satılmaya başlanan lavaş ekmeği müşteriler tarafından daha çok tercih ediliyor.

Birçok kişi A101 marketlerde satılan bu ekmek türünü köy ekmeği sanıyor. Ancak bu ekmekler köy ekmeği değildir. Köy ekmeği isteyenler için A101 market Nimet köy ekmeği satışı yapıyor. Bu ekmekler oldukça ince olan ve kapalı paketlerde satılan ekmek türüdür.

İlginizi çekebilir: Bim lavaş fiyatı ne kadar, hangi marka?

A101 Lavaş Fiyatı Ne Kadar

A101 markette satılan lavaşlarla ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de A101 lavaş ücretidir. A101 lavaş fiyatı 2023 senesinde güncel olarak şu şekildedir;

A101 Lavaş Fiyatları 2023
ÜrünFiyat
A101 Nimet Lavaş Fiyatı 12’li9,35TL
Nimet Premium Lavaş 6’lı6,70TL

Bu lavaş türleri A101 marketlerde her zaman satılan lavaşlardır. Kimi zaman aktüel ürünleri ile tam buğday lavaş A101 marketlere gelebiliyor. Bu durumda gelen ekmeklerin markasına ve ağırlığına göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. A101 markete gelen aktüel ürünler için internet sitesindeki posterleri düzenli olarak takip edebilirsiniz.

A101 Markette Satılan Lavaş Nasıl Kullanılır

A101 markette kullanılan lavaşlar her türlü kullanıma uygundur. Bu marketteki lavaş ekmek 600 gr olarak satıldığı için bir paket ile birçok kişi doyabilir. Bu lavaşları çiğköfte, kebap vb. yemekleri dürüm halinde yemek için kullanabilirsiniz.

A101 Tam Buğday Nimet Lavaş Fiyatı
A101 Tam Buğday Nimet Lavaş Fiyatı

A101 Lavaş Besin Değeri

A101 markette satılan lavaşlar ile ilgili en çok merak edilenlerden biri de bu lavaşların besin değerleridir. Özellikle sağlığına dikkat eden kişiler bu hamurlu gıdayı tüketirken aldıkları besin değerlerine dikkat eder. A101 markette satılan lavaşın 100 gramındaki besin değerleri sıralaması şu şekildedir;

  • A101 lavaş kalori 284 kcal

A101 markette satılan lavaşlar güvenle kullanılabilir. Oldukça iyi muhafaza edilen paketlerde satılan bu lavaşlar iyi bir protein ve lif kaynağıdır. Haftada birkaç kez klasik ekmeklerin yerine yemeklerinizin yanında A101 marketti lavaşları tercih edebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 1]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu