ING Bank

0850 222 0 600 Nerenin Numarası, Kime Ait?

ING Bank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 600 ile tüm bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden yapabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde sizlere destek sunmakta olan çağrı merkezi üzerinden kullanıcı kodunuz ile destek alabiliyorsunuz. Bireysel işlemler ve kurumsal müşteriler için sunulmakta olan ING Bank telefon bankacılığı servisi ile ilgili detayları sizlere aktarmak istiyoruz.

Banka müşterisi olan kişiler ile birlikte yeni müşteri olmak isteyenlerde 0850 222 0 600 numaralı ING Bank müşteri hizmetlerinden yararlanabiliyor. Alanında uzman ve gerekli eğitimleri alan müşteri hizmetlerinde ki sorumlu temsilciler sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunuyor.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 0 600

Her gün milyonlarca kişi ING Bank Telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanıyor. Tüm numaralar üzerinden ücretsiz olarak arayacağınız 0850 222 0 600 numarasından aşağıdaki konular için destek alabilirsiniz.

Banka müşterisi olan kişiler mevcut vadeli ve vadesiz hesapları için tüm işlemleri gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda banka müşterisi olmayan kişiler yeni hesap açılışı başvurusu yapabiliyor. Sesli yanıt sistemi ve temsilci ile doğrudan görüşerek şubeye gitmeden kolayca hesap açabilirsiniz.

0850 222 0 600
0850 222 0 600

Müşteri temsilcisine bağlanarak tüm kartlarınız için şifre işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hesap kartı, kredi kartı şifresi ile ilgili sorunlara çözüm bulabilirsiniz. İnternet bankacılığı şifrenizi bilmiyorsanız veya kaybettiyseniz yenisini alabilirsiniz.

0850 222 0 600 telefon numarası üzerinden ING Bank müşteri temsilcilerine bağlanarak güvenlik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Hesap ve kredi kartları için kısıtlama talimatları verebilirsiniz. Sesli yanıt sistemi menüsünde yer alan seçeneklerden temsilciye gerek kalmadan bir dakikada güvenlik önlemlerini arttırabilirsiniz.

ING Bank müşteri temsilcileri ile telefon üzerinden para transferleri yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı veya mobil uygulamaya erişim olmayan acil durumlarda tercih edilebilir. Havale ve EFT gerçekleştirir iken düzenli EFT talimatları verebilir, var olan talimatların iptalini sağlayabilirsiniz. 0850 222 0 600 çağrı merkezi üzerinden havale ve EFT işlemleri oldukça uygun komisyonlar ile yapılıyor.

Kredi kartı, nakit kart ve sanal kart işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. En sık tercih edilen kredi kartı işlemleri ise şu şekilde;

 1. Kredi kartı bakiyesini öğrenmek
 2. Kayıp veya çalıntı kartlar için bildirim yapmak
 3. Ekstre için kullandığınız adresi değiştirmek
 4. Mevcut artı bakiyenizin hesaplarınız veya kredi kartınıza aktarılmasını sağlamak
 5. Kredi kartınızı iptal etmek için başvuru yapmak
 6. Kart kullanım süresi doluyor ise yenileme talebinde bulunmak
 7. Kredi kartı limit işlemlerinin tamamını yapmak
 8. Son kart ekstrenizi görüntülemek
 9. Kredi kartından otomatik ödeme talimatı vermek
 10. Kredi kartına bağlı bakiyenizden taksitli nakit avans başvurusu yapmak
 11. Kredi kartı limitlerinizi öğrenmek ve üzerine işlemler sağlamak
 12. Kredi kartından yapılan hareketleri sorgulamak
 13. Dönem içi kredi kartı harcamaları ile ilgili bilgiler almak
 14. Kredi kartını borcunu ödemek
 15. Kredi kartından havale ve EFT yapmak

0850 222 0 600 ING Bank müşteri hizmetlerinden nakit kart ile ilgili aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hem sesli yanıt sistemi hem de temsilciyle görüşmenizde dilediğiniz işlemi anlık olarak yapabiliyorsunuz.

 1. Nakit kart hareketleri ile ilgili geçmiş bilgileri sorgulamak
 2. Nakit karta bağlı olan vadesiz veya vadeli hesapları detaylı olarak incelemek
 3. Kayıp veya çalıntı olan nakit kartların bildirimini sağlamak
 4. Nakit karta yeni hesap bağlamak veya mevcut hesapların silinmesini talep etmek
 5. Nakit kartınızı süresi doluyor ise yenileme talebinde bulunmak
 6. Nakit kart başvurusu yapmak, yapılan başvurunun takibini sağlamak

 

0850 222 0 600, 08502220600 nerenin numarası
0850 222 0 600, 08502220600 nerenin numarası

Evden çıkmadan tüm ödeme işlemlerini ING Bank telefon bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Sadece müşteri temsilcilerini arayarak gerçekleştirebileceğiniz ödeme işlemlerinin bazıları şu şekilde;

 1. Ev, iş yeri ve cep telefonu faturalarını ödemek
 2. Bağış işlemlerini gerçekleştirmek
 3. Tüm kurumlara vergi ödemelerini yapmak
 4. SGK kurumuna ait ödeme işlemlerini gerçekleştirmek
 5. HGS, OGS ve tüm idari para cezası için ödemeleri yapmak
 6. Belediyelere ait ödeme işlemlerini gerçekleştirmek

ING Bank telefon numarası 0850 222 0 600 üzerinden bireysel ve kurumsal olarak kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Mevcut müşteriler ve yeni müşteriler için müşteri temsilcisi ve sesli yanıt sistemi ile kredilere başvurmak çok kolay. ING Bank’ın avantajlı kredi seçeneklerinden yararlanmak için bilgi alabilirsiniz.

ING Bank Telefon Bankacılığı Güvenlik Önerileri

Güvenli bankacılık hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayan ING Bank’ın telefon bankacılığı hizmeti ile ilgili ve genel olarak önemli bilgilere yer vermek istiyoruz.

 • Telefon bankacılığına bağlanmak için kullanacağınız kullanıcı kodunu herhangi bir yere yazmamalısınız. Güvenlik kodu size özeldir, herhangi bir kişi ile paylaşılamaz. Kullanıcı kodunuzu zor, tahmin edilmesi mümkün olmayan bir şifre olarak belirlemelisiniz.
 • Şifre talepleri ING Bank müşteri temsilcileri tarafından sözlü olarak talep edilmez. Gerekli alanlarda şifrenizi sadece tuşlarsınız. Eğer sizden şifreniz talep ediliyor ise vermemeli ve görüşmeyi sonlandırmalısınız.
 • Arama işlemlerini sadece kendinize ait ve bankaya kayıtlı telefonunuz üzerinden sağlamalısınız. Sizlere telefonunu veren kişiler olursa kullanmamalısınız.
 • 0850 222 0 600 ING Bank müşteri hizmetleri ile görüşmeye başladığınız temsilci sizlere “güvenliğiniz için” ile başlayan ifade kullanmaktadır. Bu ifade olmaması durumunda görüşmeye devam etmemelisiniz.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu