OperatörlerUlaşım

Obilet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022

Obilet müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu içeriğimizi okumanızı öneriyoruz. Bu yazımızda popüler online bilet alma platformlarından biri olan Obilet’in müşteri hizmetlerine nasıl direk bağlanacağınızı anlattık. Gelin önce Obilet müşteri temsilcisi numarasının ne olduğunu öğrenelim.

Obilet Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Obilet müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istiyorsanız 2 farklı yöntemi uygulayabilirsiniz. Bunlardan en basiti 0850 532 62 58 numaralı Obilet çağrı merkezini aramaktır. Bunun yanı sıra mesai saatleri içerisinde Obilet resmî web sitesini ziyaret ederek buradaki canlı destek ekibinden de yardım alabilirsiniz.

Obilet müşteri hizmetleri direk bağlanma yolları nelerdir
Obilet müşteri hizmetleri direk bağlanma yolları nelerdir

Obilet kullanıcıları müşteri hizmetlerine bağlanmak istediklerinde daha çok 0850 532 62 58 numaralı çağrı merkezini aramayı tercih ediyor. Ancak bu durumda çoğu bir sorun ile karşı karşıya kalıyor. Kullanıcıların büyük bir bölümü Obilet müşteri hizmetlerini aradıktan sonra müşteri temsilcisi ile iletişime geçemiyor, şikâyet ve taleplerini aktaramıyor.

İyi haber şu ki bu yazıyı okuduktan sonra Obilet müşteri temsilcisi direk bağlanma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Aşağıda Obilet müşteri temsilcisine nasıl hızlı bir şekilde ulaşabileceğinizi detaylı bir şekilde anlattık.

Obilet müşteri hizmetleri direk bağlanma
Obilet müşteri hizmetleri direk bağlanma

Obilet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Obilet müşteri temsilcisi ile zaman kaybetmeden görüşmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • İlk önce Obilet müşteri hizmetleri numarası olan 0850 532 62 58 numaralı hattı arayınız. Bu numarayı aradıktan sonra Obilet tarafından kişisel verilerin korunumu hakkında bilgilendirilecek ve işlem yapmak istediğiniz telefon numarası ile ilgili bir soru yöneltilecektir.
  • Bir sonraki aşamaya geçtiğinizde sizden otobüs işlemleri için mi yoksa uçak işlemleri için mi yardım almak istediğinizi soracaklar. Bu aşamada otobüs işlemleri için 1’i uçak işlemleri için 2’yi işaretlemelisiniz.
  • Bu aşamayı da geçtikten sonra sizden işlem yaptığınız telefon numarası hakkında bilgi almak isteyecekler. Eğer işlem yaptığınız telefon numarasına ait bir bilet yoksa 1’i varsa 2’yi işaretlemelisiniz. Bu tuşlamadan sonra da 2’yi tuşlamalısınız.
  • Son olarak 4’ü tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Anlattıklarımız sizlere biraz karışık gelebilir. Bunun için otobüs ve uçak işlemlerinde hangi numaraları sırasıyla tuşlamanız gerektiğini anlatmak istiyoruz.

Eğer otobüs bileti ile ilgili bir konu hakkında müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız sırasıyla 1, 1, 2 ve 4 numaralarını tuşlamanız gerekiyor.

Eğer uçak biletleri hakkında bilgi sahibi olmak için Obilet müşteri temsilcisini aradıysanız sırasıyla 2, 2, 2 ve 4 numaralarını tuşlamanız gerekiyor.

Bu yöntemi uyguladıktan sonra kısa süre içerisinde Obilet müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz. Ancak zaman zaman seferlerin yoğun olduğu günlerde Obilet müşteri temsilcisine bağlanmak zor olabiliyor.

Obilet müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda sıkıntı yaşarsanız Obilet resmî internet sitesinde yer alan Obilet canlı destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer bize soracak olursanız sizlere direkt olarak canlı destek ile iletişime geçmenizi öneririz. Çünkü buradaki teknik destek ekibi sayesinde otobüs ve uçak biletleri ile ilgili işlemler daha kolay bir şekilde halledilebiliyor 😊

Online otobüs bileti nasıl alınır?

Obilet gibi firmalardan online olarak otobüs bileti temin edebilirsiniz.

Ucuz otobüs bileti nasıl alınır?

Ucuz otobüs bileti almak istiyorsanız firmaların yaptıkları kampanyaları takip edebilirsiniz.

Sefer iptal oldu ne yapmam lazım?

Seferiniz iptal edildiyse bilet aldığınız firma ile en kısa süre içerisinde iletişime geçmeniz gerekiyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu