Bim Fiyat Listesi

Bim Kıyma Fiyatı

Bim kıyma fiyatı, et ürünlerinin arasında fiyatı en çok merak edilen ürünlerinden olarak karşımıza çıkıyor. Et ve et ürünleri insan yaşamının devamı için büyük bir öneme sahiptir. Sağladığı protein ve diğer moleküller ile insanların büyümesini ve gelişmesini desteklediği gibi aynı zamanda tadıyla lezzetli anlar yaşatır.

Ancak et fiyatlarının son zamanlarda artış göstermesi nedeniyle pek çok insan bu sağlıklı ve lezzetli gıdadan mahrum kalabiliyor. Bu nedenle de birçok kişi etleri uygun fiyatlarla satan zincir marketlerden temin etmeyi tercih ediyor.

Bim Kıyma Fiyatı 2023 Yılında Yükseldi Mi?

Market sektöründeki büyüme ile birlikte pek çok markette et ve et ürünleri satılır hale geldi. Ancak bu marketler içerisinde en büyük öneme sahip market şüphesiz Bim markettir. İnsanlar et temin ederken çoğu zaman Bim markette Emin markasıyla satışa sunulan Bim Emin dana kıyma tercih ediyor.

Bim kıyma fiyatı hakkında bilgi vermeden önce Bim market tarafından satılan Bim dana kıyma hakkında bilgi vereceğiz.

bim kıyma fiyatı, bim emin kıyma
Bim kıyma fiyatı ve Emin markasının lezzeti

Bim Emin Dana Kıyma Tadı Nasıl, Alınır Mı?

Bim diğer birçok marketin aksine kendi markalarının ürünlerini satmayı tercih etmekte. Bim markası aynı tercihi et ürününü satarken de tercih ediyor. Bim dana kıymalarını satarken Emin markasını tercih ediyor. Zaman zaman Bim aktüel ürün kategorisinde de uygun fiyatlarla dana kıyma satışı yapsa da Bim market kıyma tercihinde Emin markasını tercih ediyor.

Emin et ve et ürünü üretimini yapan bir gıda markasıdır. Ancak Bim marketlerde daha çok Emin dana kıyma tercih ediliyor. Anlaşmalı çiftliklerin besleyip büyüttüğü en sağlıklı danaları temin eden Emin markası daha sonrasında bu danaların kesimlerini İslami değerlere ve hijyen koşullarına uyarak gerçekleştiriyor.

Ardından en lezzetli et parçalarını kıyma haline getirerek Bim mağazaları aracılığı ile müşterilerine sunuyor.

Bim Emin Dana Kıyma Fiyatı 2023

Et satın almak müşteriler için şunu söyleyebiliriz ki dana kıyma fiyatı Bim mağazalarında en uygun fiyattan satışa sunuluyor. Bim mağazalarında Bim Emin kıyma fiyatı 2023 senesinde şu şekildedir;

Bim Kıyma Fiyatı 2023
ÜrünFiyat
Bim 500 Gr Kıyma37,95TL
Emin Kuzu Kuşbaşı 500 GR49,95TL
Emin Dana Sote 400 GR39,95TL

Bazı müşteriler Bim 400 gr kıyma fiyatı şeklinde aramalar yapıyor. Fakat şunu söyleyebiliriz ki Bim mağazalarında kıymalar 400 gram olarak satışa sunulmamakta.

Bu nedenle Emin dana kıyma fiyatı yalnızca 500 gramlık paketler için geçerlidir. Fakat zaman zaman aktüel ürünler kategorisinde dana kıymalar satışa sunulabildiği için gr kıyma fiyatı Bim içerisinde değişiklik gösterebilir.

Peki A101 kıyma fiyatı ne kadar? Linkteki sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çoğu ürününde çok fazla fiyat artışı yapmayan Bim kıyma fiyatı 2023 senesinde de değiştirmemiştir. 2023 Bim Emin kıyma fiyatları geçen seneye oranla çok az miktarda artış yapmıştır.

2023 Bim de kıyma fiyatları en uygun olan mağazalardan biri halindedir. Uygun fiyatlı dana kıyma satın almak isteyenler için Emin kıyma fiyatı 2023 senesinde en uygun fiyatlı kıymalardan biridir.

Bim kıyma fiyatı ve reyonu
Bim kıyma ürünleri Emin markası tarafından soğuk dolaplarda bu şekilde satışa sunuluyor. Bim kıyma fiyatı gayet uygun rakamlara satılıyor.

Bim Emin Dana Kıyma Kaliteli Mi?

Bim mağazalarında satılan dana kıymalarının uygun fiyatlı olmasından dolayı bazı müşteriler bu dana kıymaların kalitesiz olmasından endişe sunuyor. Ancak bu endişe tamamen yersizdir çünkü bu marketlerde satılan dana kıymalar uygun fiyatlı olduğu kadar kalitelidir.

Bim markası kurulduğu ilk yandan bu yana misyon olarak uygun fiyatlı kaliteli ürünler ile müşteri memnuniyetini sağlamak yer alıyor. Bu nedenle de satışını yaptığı her üründe uygun fiyatlı etiketler ile karşılaşmak mümkün. Bu durum et fiyatları için de geçerlidir.

Her ne kadar et fiyatları, ulaşım, depolama vs. masrafları artış gösterse de Bim mağazasında satılan kıyma fiyat 2023 senesinde çok fazla artış göstermemiştir. Aynı zamanda sağlıklı ve lezzetli olması nedeniyle de pek çok müşteri tarafından memnuniyetle tercih ediliyor.

Bim kıyma fiyatı
Bim kıyma fiyatı bu yıl beklenenden daha çok yükseliş gösterdi

İlginizi çekebilir: Dana kaburga fiyat ne kadar?

Bim Emin Dana Kıyma Besin Değerleri

Sağlığına dikkat eden pek çok kişi yediği gıdaların besin değerlerine dikkat eder. Bim mağazalarından Emin marka dana kıyma satın alan kişiler de bu kıymaların içeriğini merak etmekte. Bim Emin dana kıymaların 100 gramındaki besin değerleri şu şekildedir.

Kalori215
Protein19
Yağ15
Karbonhidrat0

Bu besin değerleri 100 gram Emin dana kıyma için geçerlidir. Sizin yediğiniz miktardaki dana kıymanın besin değerini hesaplamak için bu referans değerlerine bakabilirsiniz. Dana kıymanın yoğunluğuna bağlı olarak bu referans değerler %5 ila %10 arasında artış ya da azalış gösterebilir. Ancak çoğu zaman bu referans değerler en doğru sonuçlar olarak kabul ediliyor.

Bim Dana Kıyma Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Bim her zaman müşterileri için en kaliteli ürünleri satışa sunuyor. Bu durum Emin marka dana kıymalar için de geçerlidir. Ancak yine de bu dana kıymaları satın alırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Bim mağazalarından Emin marka dana kıyma satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar şu şekilde sıralanabilir;

    • Bim dana kıyma satın alırken son kullanma tarihine dikkat edilmelidir. Bim reyonlarında son kullanma tarihi geçmiş gıda ürünlerine yer vermese de dana kıyma satın alırken ve kullanırken son kullanma tarihine dikkat edilmelidir.
    • Paketlenmiş gıdalarda kimi zaman yanlış paketleme ve depolama nedeniyle küflenme vs. ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle mağazadan dana kıyma satın alırken bu hususa dikkat edilmelidir.

Bim her zaman kaliteli ürünlerinin yanı sıra uygun fiyatlı ürünlerde sunar. Onların başında da sofralarımızın vazgeçilmez ürünlerinden olan kıyma geliyor. Bim kıyma fiyatları 2023 yılında yine uygun fiyatlı şekilde Bim’de satılıyor. Sizde hemen Bim’e giderek uygun fiyatlı Bim kıyma alabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu