Kredi KartıGaranti BankasıTeb Bankası

Bonus Kullanılan Siteler 2022, Garanti, TEB

Kredi kartı harcamalarından kazandığınız bonus ve para puanları internetteki bonus kullanılan siteler aracılığıyla harcayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve daha fazla kazanç elde etmek için sunulan kampanyalar bonus kazandırıyor. Alışveriş yaptığınız ve kazandığınız bonusları üye işyerlerinin mağazalarında ve internet sitelerinde kullanabilirsiniz.

Bankalar kendi kredi kartları için farklı kampanyalar hazırlıyor. Bu kampanyaların temelinde harcama yaptıkça kazanılan puan paralar geliyor. Kredi kartından yapılan harcamalar ile kazanacağınız bu para puanları anlaşmalı internet sitesi içerisinde harcayabilirsiniz. Sayısı her geçen gün artan bonus kullanılan siteler hakkında bankaların kendi sistemlerine göre bilgi vermek istiyoruz.

Bonus Puanlar ve Para Puanlar ile Hangi Sitelerden Alışveriş Yapılıyor?

Kredi kartını kullandığınız bankanın anlaşmalı olduğu aşağıdaki internet sitelerinden alışverişlerinizi hediye puanlar ile yapabilirsiniz.

Bonus Kullanılan Siteler Hangileridir
Bonus Kullanılan Siteler Hangileridir

Akbank Axess Chip Para Geçen İnternet Siteleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından olan Akbank’ın kredi kartı kullanımı ile kazanılan Chip Para birikimlerinizi aşağıdaki internet siteleri aracılığı ile harcayabilirsiniz.

N11.com: 270 binden fazla marka ve iş yerinin toplamda 23 milyon ürününü alırken Axess Chip Para kullanabilirsiniz. Alışveriş yaptığınız N11.com sitesinde Axess Chip Para ile ödeme yapmak istediğinizi seçeneğini tıklayarak puanlar ile alışveriş sağlayabilirsiniz.

E-bebek.com: Türkiye’nin ilk ve en büyük bebek ve çocuk markası olan E-bebek.com’dan Axess Chip Para ile alışveriş yapabilirsiniz. Üye iş yeri olan E-Bebek markasında binlerce ürüne anında Chip Para ile sahip olabiliyorsunuz.

Teknosa.com: Kartınızdaki puanlarınızı kullanmak için alışveriş yapabileceğiniz diğer bir internet sitesi teknoloji markası olan Teknosa. Teknosa.com üzerinden alt limit olmadan tüm alışverişlerinizi Chip Para ile ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsiburada.com: Türkiye’nin lider Pazar yerleri arasında yer alan Hepsiburada, Akbank’ın Axess kredi kartına bağlı Chip Para puanlarını kullandırıyor. İnternet sitesindeki tüm kategorilerde Chip Para ile alışveriş yapabiliyorsunuz.

Gittigidiyor.com: Milyonlarca ürünün yer aldığı güvenli e-ticaret platformu GittiGidiyor üzerinden yapacağınız alışverişlerde bonus puanlar geçerli oluyor. Axess Chip Para birikiminizi avantajlı ve güvenli bir şekilde harcayabilirsiniz.

Turna.com: Uçak ve otobüs bileti satışı gerçekleştirmekte olan Turna.com üzerinden Axess Chip Para ile alışveriş yapabilirsiniz. Seyahat ederken biletlerinizi güvenli bir şekilde Chip Paralarınız ile satın alabilirsiniz.

Gramaltin.com: Altın ve diğer tüm değerli mücevherlerinizi internet üzerinden alıyorsanız Gramaltin.com’da Chip Paralarınızı değerlendirebilirsiniz. İnternet üzerinden altın satışında Chip Para kullanımı sağlayan tek sitedir.

Axess Chip Para hakkında tüm bilgilere Akbank.com üzerinde yer alan Chip Para sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Civil kampanya kodu

İlginizi çekebilir: Maxipuan kullanımı nasıldır

Bonus Kullanılan Sitelerin Listesi
Bonus Kullanılan Sitelerin Listesi

Garanti ve Teb Bonus Kullanılan Siteler Listesi;

Garanti Bankası’nın sunmakta olduğu kredi kartlarından kazandığınız bonusları internet üzerinden aşağıdaki sitelerde harcayabilirsiniz. Birikmiş puan kullanabileceğiniz sitelerin herhangi bir alt ve üst limiti de bulunmuyor.

N11.com: Türkiye’nin popüler alışveriş platformu N11.com’da Garanti Bankası bonus puanları ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Bonus puanlar site içerisindeki tüm kategorilerde alışverişe açık durumda. N11 de bonus kullanılan siteler ailesine katıldı.

E-bebek.com: Bebek ve çocuk alışverişlerinizi Garanti bonus puan kullanılan siteler arasında olan E-Bebek’den yapabilirsiniz. Tüm kategorilerde ve herhangi bir alt limit olmadan dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Teknosa.com: Teknoloji mağazası olan ve internetten de hizmet veren Teknosa’da Garanti bonus puanlarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Site içerisindeki her kategoride alt ve üst limit olmadan tüm bonus puanları kullanabilirsiniz.

Morhipo.com: Kadın ve erkekler için giyimden hemen hemen tüm kategorilere ürünlerin yer aldığı Morhipo’da Garanti Bankası bonus puan kullanılan siteler arasında yer alıyor. Güvenli alışveriş için sizde tercih edebilirsiniz.

Migros.com.tr: Migros sanal market ile artık alışverişlerinizi daha kolay yapabiliyorsunuz. Türkiye’nin tüm bölgelerinde alışveriş imkanı sunan Migros Garanti bonus puanlarınızı kullanmanızı sağlıyor. Migros da bonus kullanılan siteler arasındadır.

Gittigidiyor.com: Güvenli e-ticaret platformu olan Gittigidiyor pazaryeri üzerinden Garanti bonuslar ile alışveriş yapabilirsiniz. Gittigidiyor üzerinden alışveriş yaparken kart bilgilerinizi girdikten sonra ekrana gelen puan detayından seçim yapabilirsiniz. Gittigidiyor da bonus kullanılan siteler arasında yer alıyor.

Turna.com: Uçak bileti ve otobüs bileti almak için Garanti bonuslarınızı Turna firmasında kullanabilirsiniz. En uygun biletleri biriken bonuslarınız ile alt ve üst limit olmadan alabilirsiniz.

Finansbank Para Puan Geçen İnternet Siteleri

QNB Finansbank kredi kartlarınız ile kazandığınız para puanları aşağıdaki internet sitelerinde harcayabilirsiniz. İnternet sitelerinden yapacağınız alışverişlerde kart bilgilerinizi girdikten sonra puan kullanmak istiyor musunuz butonuna tıklamanız yeterlidir. Alışveriş yaptığınız esnada bu işlemi gerçekleştirmelisiniz.

N11.com: Satıcılar ile alıcıların buluştuğu N11 adresinden Finansbank para puan kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Güvenli ve sorunsuz alışveriş için milyonlarca ürün bulunurken sizde puanlarınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

E-bebek.com: Bebek ve çocuk mağazası olarak Türkiye’nin ilk markası olan E-bebek internet sitesinden tüm alışverişlerinizi Finansbank kredi kartı puanlarını kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ikea.com: Eviniz ve bahçeniz için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Ikea mağazalarında Finansbank para puan kullandıran siteler arasında yer alıyor. Güvenli ve hızlı alışverişin tadını binlerce farklı ürün ile buradan çıkartabilirsiniz. Ikea, bonus kullanılan siteler arasında en aktif kullanıma sahip firmalardan biridir.

Koctas.com: Ev ve bahçe gereçleri için tercih edebileceğiniz bir diğer marka Koçtaş’da para puan ile alışveriş yapmayı sağlıyor. Finansbank üye iş yeri olan firmanın internet sitesini kullanarak güvenle alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Tchibo.com.tr: Ev ve yaşam alanına dair tüm eşyaları bulabileceğiniz Tchibo markası ile internet üzerinden güvenli bir şekilde Finansbank para puan kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Lidyana.com: Kadın giyim ve aksesuar markası Lidyana üzerinden para puan kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Finansbank ile anlaşmalı olan Lidyana alt veya üst limit zorunluluğu olmadan para puanlarınızı değerlendirmenizi sağlıyor.

Tozlu.com: Kadın, erkek ve çocuklar için giyim ve aksesuar satışı yapan Tozlu firmasının internet sitesinden Finansbank para puanlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

Bavul.com: Uçak bileti, otobüs bileti ve turlar için Finansbank para puan ile Bavul üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı alışveriş imkanı sunan Bavul.com özellikle biriken puanlarınızı en keyifli şekilde değerlendirmenizi sağlıyor.

Ciceksatis.com: İnternetten çiçek siparişi vererek sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız para puanlarınızı ciceksatis.com adresinde kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi World Puan Geçen İnternet Siteleri

Yapı Kredi World Kart kullanarak elde ettiğiniz Word puanlarınızı aşağıdaki internet sitelerinden harcayabilirsiniz. Diğer puan türlerine göre geçen internet sitesi sayısı az da olsa ihtiyaç doğrultusunda değerlendirilebilir.

Turna.com: Sürekli seyahat ediyorsanız otobüs ve uçak biletlerinizi Yapı Kredi World Puan geçen siteler arasında yer alan Turna üzerinden yapabilirsiniz. Turna’da bilet alımlarında World Puan kullanırken alt limit bulunmuyor.

Migros.com.tr: Türkiye’nin ilk sanal market hizmetini sunan Migros’dan evinizin tüm ihtiyaçlarını World Puan ile yapabilirsiniz. Her geçen gün ürün sayısı artan Migros’un Türkiye genelinde tüm illerde olduğun da bildirelim.

724tikla.com: Market olarak hizmet vermekte olan 724tikla.com üzerinden market alışverişlerinizi güvenle World Puan kullanarak yapabilirsiniz.

İş Bankası Maxi Puan Geçen İnternet Siteleri

Türkiye İş Bankası kredi kartları kullanarak yapacağınız alışverişlerde Maxi Puan geçen internet siteleri az sayıda yer alıyor. Bu siteler ve özellikleri;

Koctas.com.tr: Türkiye’nin en büyük ev ve bahçe malzemeleri satan firması Koçtaş İş Bankası üye iş yerleri arasında yer alıyor. Koçtaş’ın internet sitesinden alışveriş yaparken Maxi Puan kullanabilirsiniz.

Turna.com: Bilet alışverişlerinizi İş Bankası Maxi Puan kullanarak Turna firmasından satın alabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu