A101 Fiyat Listesi

A101 Baskül Fiyatları

Tartı olarak da bilinen A101 baskül, herhangi bir evde ve tüm aile tarafından ağırlık ve vücutla ilgili diğer birçok ölçümü ölçmek için kullanılabilen bir araçtır. Özellikle teknolojinin gelişmesi sayesinde basküller artık sadece bir tartı aleti olmaktan çıkmıştır.

Favori baskülünüze bağlı olarak tüm aileye uygun ürünler vardır. Yeni dijital tartı, vücut kitle indeksinin ölçülmesinden önceki ölçümlerinizin hafızaya alınmasına kadar birçok alanda vücudunuz hakkında bilgi almayı kolaylaştıran özelliklerle donatılmıştır.

A101 Baskül Fiyatları ve Markaları 2023

Birçok işleme seçeneği, yapıldıkları malzemenin arka planına dayanır. Farklı modeller hem görünümleri hem de cam yüzeylerinin özellikleri ve dengeli aktif kullanımları ile ayırt edilir.

Bu özelliklere ek olarak daha hafif bir baskül isterseniz ulaşım veya seyahat için rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bu açıdan baskül fiyatları A101 ile daha ulaşılabilir bir haldedir. Bunun yanı sıra A101 giyim kişisel bakım ürünleri gibi pek çok ürün ile sizlere hizmet vermektedir.

A101 Aprilla Baskül Fiyat
A101 Aprilla Baskül Fiyat

A101 Baskül Çeşitleri Nelerdir?

Aprilla baskül A101 bir güç kaynağı olmadan kendi enerjilerini üretebildikleri için çalışırlar ve sadece ağırlık ölçümü için değil, aynı zamanda diğer işlevler için de kullanılır.

Özellikle vücut analiz ölçeği, kullanıcılara vücutları hakkında birçok bilgi sağlar. Ölçekleri yorumlamak için her biri farklı bir şekilde sunulan birçok model vardır. Vücudunuzdaki yağ, kas, su ve kemik oranlarını ölçebilmeniz aslında ne kadar kilo verdiğinizi görmenize yardımcı olur.

Bu nedenle A101 Felix baskül, doğru zamanda ve doğru alanda kullanılırsa doğru sonuçlar verir. Bu açıdan kullanıcıların gözdesidir. Dijital modeller tipik olarak pille çalışır ve sayısal bir ekranda numaralandırılmış sonuçları görüntüler.

En gelişmiş modelleri, birden fazla kullanıcı için akıllı veri depolama ve ek ölçümler sağlar. Kombine vücut ölçümleri, vücut yağının yağ dokusuna oranını kaydeder. Modern ölçekler, bir kişinin sağlık profilini derinlemesine inceler ve vücut yağ yüzdesi, kemik kütlesi, obezite indeksi, kas bileşimi ve su içeriği gibi çeşitli ölçümler sağlar. Bu açıdan çok fazla şekilde kullanıcılara yardımcı olur.

A101 Baskül Nasıl Ayarlanır?

Sağlık ürünleri ve baskül gibi pek çok farklı kategoride ürüne sahip olan A101 firması, hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Bu açıdan baskül satın aldıktan sonra bazı ayarlamaları yapmanız gerekir.

Tartıyı çıkardıktan ve pakette veya kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi sabitledikten sonra, hareketten etkilenmemesi için en düz bir yüzeye yerleştirin. Kurulumdan sonra ilk ölçümler katı ve ağır nesneler üzerinde net bir şekilde yapılabilir.

Bu ölçüm sonucunda bir hata alırsanız, konumu ve diğer faktörleri dikkate alarak ölçümü tekrarlayabilirsiniz. Doğru sonuçlar elde ettiğinizi düşünüyorsanız, tartım için teraziyi bu konuma veya her zaman bu zemine yerleştirin.

Pil mi yoksa çevre dostu bir model mi olduğuna bağlı olarak, gerektiğinde farklı enerji depolama yöntemleriyle ölçeklendirmeniz gerekebilir. Bu açıdan A101 baskül ne zaman gelecek sorusunun cevabını takip ederek ihtiyaçlarınıza uygun bir model bulabilirsiniz.

A101 Felix ve Aprilla Baskül Modelleri
A101 Felix ve Aprilla Baskül Modelleri

A101 Baskül Fiyatları 2023

A101’de baskül fiyatları aşağıda listemizde yer alıyor. Uygun fiyatlı baskül çeşitlerini A101 marketlerde bulabileceğiniz gibi hem de kaliteli.

A101 Baskül Fiyatları
ÜrünFiyat
Kiwi Kks-1123 Elektronik Mutfak Terazisi – Kırmızı59,95TL
Felix Fl598 Yağ Ve Su Ölçer Dijital Baskül259,00TL
Honor Scale 2 Akıllı Baskül274,95TL
Aprilla Abs 1060 Yağ Analizli Dijital Banyo Baskülü – Siyah219,00TL
Aprilla Abs 1060 Yağ Analizli Dijital Banyo Baskülü – Gri219,00TL
Aprilla Abs-1026 Dijital Banyo Baskülü-Kırmızı185,00TL

A101 Baskül Hangi Zeminde Kullanılmalı?

Terazi kullanırken, doğru sonuçlar elde etmek için terazi önce düz bir yüzeye yerleştirilmelidir. Halı, battaniye gibi zeminin düzlüğünü şaşırtacak durumlar olmamalıdır. Çünkü böyle bir ortamda doğru ölçümler yapmak mümkün değildir. Diyet yapıyorsanız başka bir yüzeyde ölçüm yapmamalısınız.

Doğru sonuçlar için tartıyı her zaman aynı düz zemin üzerine yerleştirmeniz yeterlidir. Bu nedenle teraziyi mümkün olduğunca düz ve sabit yerleştirmek mümkün olan en doğru sonuçları almanıza yardımcı olacaktır.

Hangi baskül modelini satın alacağınıza karar veremiyorsanız, A101 Aprilla baskül yorumları ve diğer ürünlerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınızı tam olarak karşılayan bir ürüne ulaşabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu