Kripto Borsası

(NU) Nucypher Coin Geleceği 2023-2030, Yorumlar

Nucypher Coin geleceği var mı, Nucypher Coin satın alınır mı, NU Coin güvenilir mi? Eğer siz de yatırımlarınızda Nucypher Coin’i değerlendirmek istiyorsanız bu rehber içeriğimizin her cümlesini not etmenizi öneriyoruz. Bu yazıda Nucypher Coin’in teknik kısmından ve piyasalardaki hareketlerinden bahsedeceğiz.

nucypher
NuCypher
$0.172-1.25% 24H

Nucypher Coin Nedir?

Nucypher Coin blok zincir teknolojisi kullanılarak üretilen bir kripto para birimidir. Bu projeyi diğer projelerden ayıran çok fazla bir özellik yoktur. Ancak projenin veri gizliliği ve şifreli depolama hizmetleri üzerinde durması teknik anlamda kripto para kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştır.

nucypher coin nedir, arzı, nereden alınır
Nucypher coin nedir, arzı, nereden alınır

NU Coin şu sıralar daha çok kripto para piyasalarında yatırım amaçlı tercih ediliyor. Öyle ki 2023 yılında henüz kripto paraları yatırım aracı dışında kullanan kişi sayısı oldukça sınırlı.

2021 yılının sonlarına doğru hiçbir yatırımcının beklemediği bir şekilde günler içinde 7 kat değer kazanan NU Coin, piyasalarda popüler hale gelmişti. Daha sonraki süreçte aşağı yönlü hareketler gösterse de popülerliğini korumaya devam etti ve şu sıralar birçok yatırımcının portföyünde kullanılıyor.

Nucypher Coin’in popüler kripto paralardan biri haline gelmesinde başka faktörler de rol oynamıştır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Binance gibi büyük kripto para borsalarında listelenmesi
  • Portföyü büyük olan ve piyasalarda sözü geçen yatırımcılar tarafından destek alması
  • Diğer kripto para projelerinden destek alması

Nucypher Coin Arzı

nucypher
NuCypher
$ 0.172
Arz1,299,889,878.56 NU
hacim$2,839,433.00
Piyasa değeri $223,795,957.00

Nucypher Coin arzı toplam 3,885,390,082 adettir. Bu arzın büyük bir bölümü piyasalarda aktif olarak dolaşımda olup en büyük pay Binance’ye aittir.

Nucypher Coin Fiyat Tahmini

Yazımızın devamında NU Coin için yapılan fiyat tahminlerini yıllara göre listeledik. Bu fiyat tahminleri özellikle uzun vadeli değerlendirmelerde yatırım stratejilerinizi büyük oranda etkileyecektir. Bu nedenle kendi yöntemlerinizle analiz yaptıktan sonra bu fiyat tahminlerinden faydalanabilirsiniz.

NU Coin fiyat tahminlerinden yararlanmak için 4 sebep;

  • Alanında uzman kripto para analistleri ve uzmanları tarafından yapılmıştır.
  • Güvenilir tahminlerdir.
  • Doğru teknik analiz yöntemleri kullanılarak yapılmıştır.
  • Uçuk tahminler yerine oldukça gerçekçi tahminlerdir.

Nucypher Coin Yorum

Nucypher Coin için çok fazla yorum bulunmuyor. Ancak yatırımcılar arasında geleceği olan bir coin olarak görüldüğünü söyleyebiliriz.

nucypher coin geleceği ile ilgili yorumlar
Nucypher coin geleceği ile ilgili yorumlar

Nucypher Coin Güvenilir Mi?

Nucypher Coin güvenilir kripto para birimlerinden biridir. Dünyanın en büyük kripto para borsaları tarafından listelenmesi ve çeşitli kurumlardan destek alması bunun bir göstergesidir.

Nucypher Coin Hangi Ülkenin?

NU Coin merkeziyetsiz bir kripto para olduğundan herhangi bir ülkeye ait değildir.

Nucypher Coin Nereden Alınır?

Nucypher Coin satın almak için daha önce NU listelemesi yapan bir borsada üyelik açmanız gerekiyor. Bu borsalarda üyelik açtıktan sonra borsanın izin verdiği işlem çiftlerinde alım satım işlemlerine başlayabilirsiniz.

Nucypher Coin Kimin?

Nucypher Coin Mikhail Egorov ve MacLane Wilkison tarafından kurulmuştur. İki ekip Nucypher Coin için gerekli altyapıyı sağladıktan sonra 2020 yılında tanıtımını gerçekleştirmiştir.

Nucypher Coin Yakımı

Nucypher Coin’in arz miktarı çok fazla olsa da haberleri incelediğimizde ne ekip tarafından ne de yatırımcılar tarafından planlanan bir coin yakımı olmadığını görüyoruz. Ancak bu hiçbir zaman Nucypher Coin yakımı olmayacak anlamına da gelmiyor.

İlerleyen süreçlerde piyasa hacmine bağlı olarak büyük çaplı coin yakım işlemleri gerçekleşebilir.

nucypher coin geleceği nasıldır
Nucypher coin geleceği nasıldır

Nucypher Coin Geleceği Nasıldır?

Aşağıda Nucypher Coin için yapılan fiyat tahminlerini yıllara göre paylaştık. Ancak sizlere yalnızca bu fiyat tahminlerine bağlı kalarak yatırım yapmanızı önermiyoruz.

Çünkü bu fiyat tahminleri teknik ve temel analiz yöntemleri ile yapılmış olup ilerleyen süreçlerde geçerliliğini bir miktar yitirebilir. Yakın yıllardaki fiyat tahminlerinin gerçekleşme olasılığı çok daha yüksek olsa da bize uzak yıllardaki tahminler beklentileri karşılamayabilir.

Nucypher Coin Geleceği 2023

2023 yılında Nucypher Coin’in 1 dolar seviyelerine yükselmesi bekleniyor. Uzmanların Nucypher Coin fiyat tahmini 2023 yılı için 0.95 dolar.

Nucypher Coin Geleceği 2024

Nucypher Coin fiyat tahmini 2024 yılı için 1.30 dolar.

Nucypher Coin Geleceği 2025

2025 yılında Nucypher Coin’in değerinde bir değişiklik olmayacağı ve yatay bir hareket göstereceği öngörülüyor. Uzmanların Nucypher Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 1.40 dolar civarında.

Nucypher Coin Geleceği 2026

Nucypher Coin fiyat tahmini 2026 için ortalama 1.20 dolar.

Nucypher Coin Geleceği 2027

2027 yılına geldiğimizde Nucypher Coin’in 1.50 doları geçmesi bekleniyor. Yapılan analizlerin sonucuna göre ortaya çıkan Nucypher Coin fiyat tahmini 2027 senesi için 1.65 dolar

Nucypher Coin Geleceği 2028

Nucypher Coin fiyat tahmini 2028 yılı için 2.20 dolar.

Nucypher Coin Geleceği 2029

2030 yılında yaşanması beklenen mega boğa sezonundan dolayı NU Coin’e olan talebin artması ve %50’ye varan yükselişlerin gerçekleşmesi bekleniyor. Nucypher Coin fiyat tahmini 2029 senesi için 3.20 dolar.

Nucypher Coin Geleceği 2030

2030 yılının ilk başları için yapılan tahminler ortalama 4.40 dolar seviyelerinde. Ancak Nucypher Coin fiyat tahmini 2030 yılı sonları için 3 dolar civarında. Yani buradan anlıyoruz ki 2030 yılının sonlarına doğru Nucypher Coin yatırımcıları ellerindeki Nucypher Coin’i çıkaracak ve bir miktar değer kaybı gerçekleşecek.

Nucypher Coin hakkında hazırladığımız bu içerik yalnızca bilgilendirme amaçlı olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi içermemektedir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tahminler sonucunda Nucypher Coin’e yatırım yapmanız ve zarar etmeniz durumunda Hep Kredi olarak sorumluluk kabul etmiyoruz.

Nucypher Coin geleceği 2023 yılından sonraki yıllarda bu şekildeydi. Eğer bu tahminler sizin analizleriniz ile örtüşmüyorsa kendi analizlerinize bağlı kalarak bir yatırım planı oluşturabilirsiniz.

NU Coin nerede listeleniyor?

Şu an için Nucypher Coin listelemesi yapmayı planlayan bir borsa yok.

NU Coin amacı nedir?

Nucypher Coin (NU) finansal hizmetleri kolaylaştırmak, daha güvenli hale getirmek ve aynı zamanda bir yatırım aracı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu