Fibabanka

Fibabanka Kiraz Hesap Nasıl Açılır? Faiz Oranı Nedir

Fibabanka Kiraz Hesap ile yatırımlarınız her gün değerlensin ister misiniz? 2010 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan ve gerek bireysel, gerekse de kurumsal müşterilere avantajları ile dikkat çeken Fibabanka Kiraz Hesap ile sizin de kazanmanızı sağlıyor. Kiraz Hesap hakkında sizlere daha detaylı bilgi aktarmak istiyoruz.

Fibabanka Kiraz Hesap Nedir?

Kiraz hesap; birikim gerçekleştirmenizi sağlamakta olan ve yapacağınız birikimin her gece yüksek faiz kazanmasına yardımcı olan bir vadeli mevduat hesaptır. Sabır ve kararlılık ile birikim yapar iken paranızın değerlenmesine yardımcı olan Kiraz Hesap istediğiniz zaman para çekmenize olanak sağlaması ile ve gecelik faiz kazanması ile dikkat çekiyor.

Kiraz Hesap ile birlikte Fibabanka bünyesinde pek çok farklı avantaja da sahip oluyorsunuz. Faturalarınızı komisyonsuz ödeyebilecek, havale-eft işlemlerini ücretsiz yapabileceksiniz.

Kiraz Hesap Hangi Bankada, Açmak için Ne Yapılmalıdır?

Kiraz Hesap, Fibabanka ürünüdür. Eğer sizde yatırımlarınızı değerlendirmek için yüksek faiz ve düşük vade ile bir vadeli mevduat arıyorsanız Kiraz Hesap açma işlemini gerçekleştirmelisiniz.

fibabanka kiraz hesap
fibabanka kiraz hesap

İlginizi çekebilir: vakıfbank arı hesabı nedir

Kiraz Hesap Özellikleri Nelerdir?

Fibabanka tarafından 2011 yılından bu yana sunulmakta olan Kiraz Hesap hizmetinin dikkat çeken bazı özellikleri şu şekilde;

  • Faiz kazanma özelliğini kullanır iken dilediğiniz zaman nakit ihtiyacınızda para çekebilir veya para transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vade ve faizi etkilemiyor.
  • Her gece hesapta bulunan tutara uygulanan yüksek faiz oranı yer alıyor.
  • Mobil bankacılık uygulaması ile gerçekleştirilecek olan tüm havale ve EFT işlemleriniz ücretsiz oluyor.
  • Türkiye’de bulunmakta olan İş Bankası ATM’leri üzerinden istediğiniz zaman, istediğiniz kadar sınırsız para çekme özelliği yer alıyor (Fibabanka, ATM ile ilgili İş Bankası ile iş birliği gerçekleştirmiş durumda). İş Bankası ATM’si ile birlikte her ay 3 farklı şubenin ATM’sinden ücretsiz olarak para çekebiliyorsunuz.
  • Fibabanka tarafından mobil bankacılık üzerinden açılacak olan Kiraz Hesap için 90 gün boyunca çok yüksek oranda hoş geldin faizi uygulanıyor.
  • Eğer Kiraz Hesap için döviz cinsi olarak TL seçer ve birikim gerçekleştirirseniz şartları karşılamanız durumunda %0 faizli kredi imkanı veriyor.

Fibabanka Kiraz hesap ile ilgili bilinmesi gerekenler ise şu şekilde;

Kiraz Hesap hem bireysel, hem de tüzel kişiler için kullanılabiliyor. Ancak bireysel ve tüzel kişiler için faiz oranları farklı belirlenmiş durumda.

Hangi döviz cinsi ile Kiraz Hesap açarsanız açın yüksek hoş geldin faizi seçeneğinden sadece 1 kez yararlanabiliyorsunuz. Kiraz Hesap; Türk Lirası, Dolar, Euro, Sterlin, Altın ve Gümüş cinslerinden açılabiliyor.

Uygulanan gecelik faiz oranları hesabın açıldığı döviz türüne göre değişiklik göstermektedir. Cuma, cumartesi ve Pazar geceleri işlenecek olan faiz iş günü olmadığı için Pazartesi günü sabah hesabınıza dahil ediliyor.

İlginizi çekebilir: çift sarılı hesap nedir

Kiraz Hesap bireysel kullanıcılar için minimum 1.000 TL, tüzel kişiler için ise minimum 5.000 TL ile açılabiliyor. Dolar ve Euro olarak açmak isterseniz minimum 750 Dolar / Euro yatırmanız gerekiyor. Altın ve gümüş için ise bireysel kullanıcılar için 10 gram, tüzel kişiler için 1.000 gram yatırım gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Ayrıca, Fibabanka Vatan kredi ödeme ile ilgili bilgilere linkteki sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kiraz Hesap, vadeli hesap olmasına rağmen gecelik faiz uyguladığı için hesabınızdan dilediğiniz zaman para çekebilir veya transfer yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta minimum yatırım tutarlarının altına düşmemektir. Eğer düşerseniz faiz uygulanmıyor.

Fibabanka Kiraz Hesap kullanmanız durumunda tüm havale ve EFT işlemlerini ücretsiz yapabiliyorsunuz.

fibabanka kiraz hesap faiz oranı
fibabanka kiraz hesap faiz oranı

Kiraz Hesap Faiz Oranı Nedir?

Kiraz hesap faiz oranları ilgili döviz türüne göre aşağıdaki şekilde uygulanıyor.

TL %18,50EUR %0,50USD %1,50
GBP %1ALTIN %0,55Gümüş %0,35

Kiraz hesap hoş geldin faizi ise TL hesaplarda %19,50 olarak uygulanıyor. Kiraz hesap hoş geldin faizinden yararlanmak için daha önce bu hesaptan açmamış olmanız ve hesap işlemlerinizi mobil bankacılık veya internet bankacılığından açmanız gerekiyor.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu