Fiyatlar

Toptan Çerçeve Fiyatları

Pazarlama için toptan çerçeve arayışında bulunan müşteri adayları için harika bir sayfa hazırladık. Merak ettiğiniz tüm bilgileri aşağıda bulabileceksiniz.

Toptan çerçeve ne kadar, nereden alınır gibi sorular yoğun olarak araştırılıyor. Özellikle de perakende çerçeve satmak isteyenlerin bu konuda yoğun bir araştırma yaptığını söylemek mümkündür. Tüm bu sorularınızın yanıtlarına ulaşmak için hemen içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Toptan Çerçeve

Toptan çerçeve, fiyatları çerçevenin kalitesine ebadına ve boyutuna göre değişiyor. Bu noktada çerçeve tasarımları açısından da çeşitliliğin çok fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ebat ve tasarımlarına kullanım alanına göre karar verebilirsiniz. Genel olarak 2023 yılında toptan çerçeve fiyatları ise şöyle yansıyor;

  • IKEA siyah çerçeve: 11 TL
  • Viko Toptan Kare Düz Çerçeve (240’lı Paket) Fiyatı: 360 TL
  • 20×25 cm 10’lu Resim Çerçevesi Fiyatı: 240 TL
  • Toptan Dikey Resim Çerçevesi Fiyatı: 13 TL

En uygun toptan çerçeve fiyatları bu yılda da listede yer aldığı gibi yansıyor. Bu fiyatlar alım sayınıza, çerçevenin kalitesine, modeline ve ölçülerine göre farklılık gösterebilir.

Toptan Çerçeve fiyatları
Toptan Çerçeve fiyatları

Plastik Çerçeve Toptan

Plastik çerçeve toptan, en çok satışı yapılan çerçeve ürünlerinin başında geliyor. Çünkü diğer çerçeve çeşitlerine göre daha uygun fiyatlı olduğu için sıkça tercih ediliyor. Plastik çerçeve oldukça kullanışlı olduğundan gerek ev dekorasyonun da gerekse hediyelik olarak satın alınabilir. Toptan satış noktalarında en çok bu ürünler perakende çerçeve satıcıları tarafından ilgi görüyor.

  • Plastik 10’lu beyaz çerçeve fiyatı: 130 TL
  • A6 plastik toptan çerçeve (10 adet): 98 TL

Pleksi, metal ya da diğer malzemelerden üretilen çerçeve fiyatlarına kıyasla plastik modellerinin daha uygun olduğunu listemizde de görebilirsiniz. Elbette bu fiyatlar toptan satış yapan üreticinin fiyat politikasına göre de değişebiliyor.

Toptan Çerçeve Profili

Toptan çerçeve profili, çerçevenin ebat ve boyutlarına göre tercih edilmelidir Özel tasarım çerçeveler yapmak isteyenlerin, çerçeve profili satışı yapan firmalardan toptan şekilde alması mümkündür.  Çerçeve profili üreten firmalardan temin edilen bu profilleri toptan satış yerlerinden bulunabilir. İnternet üzerinden de istenilen ebat ve şekilde satışlar olduğu için toptan alınması çok kolay olacaktır.

Toptan çerçeve fiyatları ve satış noktaları hakkında merak edebileceğini tüm detaylara içeriğimizde yer verdik. Eksik ya da yanlış bulduğunuz kısımları yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca konuya dair aklınıza takılan diğer soruları da yorum alanından iletmeniz mümkündür.

SSS

Fotoğrafçılar Çerçeve Yapar Mı?

Fotoğraf çekimi yapan yerler çerçeve üretimi yapmazlar. Çerçeve zamanla tek başına bir sektör haline gelmiştir. Bazı fotoğrafçılar daha kaliteli hizmet vermek için çerçeve satın alarak fotoğraflarınızı çerçeveli teslim edebilir. Ancak bu bir zorunluluk değildir.

Çerçeve Fiyatları Ne Kadar?

Çerçeve fiyatları oldukça değişkendir. Markasına, tasarım ve modeline, ölçülerine göre değiştiğini söylemek mümkündür. Genel olarak en ucuz perakende çerçeve fiyatının 15 TL’den başladığını görebilirsiniz.

Çerçeve Boyutu Nedir?

Çerçeve boyutları değişkenlik gösteriyor. Ancak piyasa en sık kullanılan çerçeve ölçüleri 13×18, 30×40, 35×50 ve 50×70 boyutlarına sahip olan çerçeve modelleridir.

Çerçeve Nasıl Asılır?

Çerçeve modellerinin arkasında askı aparatları mevcuttur. Duvara küçük çivi çaktıktan sonra bu aparatı duvardaki çiviye yerleştirerek kolayca asabilirsiniz. Bazı çerçeve modelleri ise direkt olarak çift taraflı bant ile duvara asılabilir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu