BankalarGaranti Bankası

Garanti Bankası Randevu Alma

Yeni güncelleme sayesinde Garanti Bankası randevu alma işlemi mobil uygulama üzerinden kolayca yapılabiliyor. Günümüzde gelişen teknoloji ve ilerleyen elektronik cihaz kullanımı ile bankacılık işlemleri de diğer birçok işimiz gibi kolaylıkla halledilebilmektedir.

Para gönderme, fatura ödeme, borç yatırma gibi birçok işlemi internet bankacılığı üzerinden rahatlıkla halledebildiğimiz günümüzde bazı işlemler için ya ATM’ye ya da direkt olarak banka şubesine gitmek gerekebilmektedir. Mobil cihazlar veya bilgisayarlar üzerinden halledilmesi mümkün olmayan işlemler için bankaya gitmek istemeyen müşteriler müşteri hizmetlerine bağlanarak da işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Garanti Bankası Randevu Alma

Garanti Bankası Randevu Alma Nasıl Yapılır?

Herhangi bir kredi çekme işleminde ise detaylı evrak kontrolü ve evrak teslimi yapılabilmesi için banka şubesine gitmek gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için dileyen müşteriler bankaya giderek sıra numarası ile işlemlerini halledebilirken sıra beklemeden işlem yapmak isteyenler ise bankadan randevu alma işlemiyle beklemeden işlemlerini halledebilirler.

Garanti Bankası’ndan Nasıl Randevu Alınır?

Banka şubesine giderek işlem yapmak isteyenler ve bankaya gittiklerinde sıra beklemek istemeyen kişiler randevu alma yöntemin kullanmaktadırlar.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla Randevu Alma

Garanti Bankası için işlem yapmak isteyen müşteriler randevu işlemi için istedikleri takdirde istedikleri zaman Garanti Bankası müşteri hizmetlerini telefonla arayarak hangi şubede işlem yapmak istiyorlarsa o şube için randevu oluşturabilirler. Bulunduğunuz şehirde size en yakın Garanti Bankası şubesine yönlendirecek olan ekipler size en iyi hizmeti verebilmek adına her zaman aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedirler.

İlginizi çekebilir: Garanti Bankası EFT ücreti ne kadar oldu?

Mobil (İnternet) Bankacılığı Üzerinden randevu Alma

Akıllı telefon kullanan veya internet bağlantısı sağlayabilme şansı olan her müşteri uygulama yöntemiyle randevu alma şansına sahip olacaklardır. Bunun için ise basit birkaç yol izlemek yeterli olmaktadır. Eğer telefonunda Garanti Bankası’nın uygulaması mevcut değilse ilk olarak uygulamayı indirmek gerekmektedir. Randevu işlemi için uygulamayı açtıktan sonra giriş yapmaya bile gerek olmadan ‘ATM/Şube’ butonuna tıklayarak açılan menüde Randevu İşlemleri sekmesine ardından da Randevu Al butonuna tıklamak yeterli olacaktır.

Bu işlemleri gerçekleştirirken eğer telefonunuzun konum özelliği açık ise uygulama sizi otomatik olarak en yakın şubeye yönlendirmektedir. Hangi tarihte ve hangi saatte işlem yapmak istediğinizi ve yapacak olduğunuz işlemi de kolaylıkla seçebileceğiniz uygulama sayesinde Garanti Bankası randevu alma işlemi kolaylıkla halledilecektir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 4]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu