Medikal

H100 Aşısı Fiyatı 2022, Ne İşe Yarar, Öncesi ve Sonrası

H100 aşısı fiyatı her hastanede ve doktorda değişkenlik gösteriyor. Yaşlanmayı önleyen, cildi ameliyatsız bir şekilde gençleştiren bu ameliyatsız tedaviye kadın-erkek pek çok kişi başvuruyor. 2022 yılı sağlık alanındaki uygulamalara da getirilen zamlardan sonra H100 aşırı ne kadar oldu diyorsanız, hemen içeriğimizin devamında tüm yanıtlarını bulabilirsiniz.

H100 aşısı fiyatı nedir
H100 aşısı fiyatı nedir

H100 Aşısı Fiyatı

H100 aşısı fiyatı ne kadar sorusu aşıyı yaptırmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla araştırılıyor. Cildinin daha genç ve bakımlı görünmesini isteyen kişiler bu aşırıyı yaptırıyor. Aşı özellikle de yaş ilerledikçe cildi nem kaybetmeye başlayan 30 yaş üzerinde oldukça etkilidir. İçerisinde yer alan çeşitli bileşenler cildinizin 20’li yaşlardaki haline geri dönmesini destekliyor. Bu noktada H100 aşısı fiyatı nedir sorusuna hemen yanıt verelim;

  • H100 Aşısı 2022 Uygulama Fiyatları 1500 TL-3000 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Diğer gençlik aşılarına nazaran daha sık tercih edilen H-100 gençlik aşısı fiyatlarında en büyük fiyat etkeni tercih edeceğiniz doktordur. Her doktor ve hastanenin kendine has fiyat politikası bulunuyor.

H100 Aşısı Faydaları Nelerdir?

Yaş ilerledikçe tüm bireylerde cildin nem kaybetmesi kaçınılmaz bir sondur. Cildin nemini kaybetmesiyle beraber kırışıklık, yaşlanma belirtileri ve benzeri durumlar ortaya çıkar. Özellikle de 30 yaşından sonra bu durumların ortaya çıkma riski çok daha fazladır.

Hyaluronik asit içerikli H100 gençlik aşıları tüm bu sorunları ortadan kaldırmak ve daha genç görünümlü bir cilde sahip olmak üzere uygulanıyor. Kısaca faydalarını sıralamak gerekirse de;

  • Aşının içinde yer alan hyalüronik asit sayesinde cildin onarılmasını sağlar.
  • Cildinizin nem oranını arttırarak daha elastik bir cilde sahip olmanızı sağlar.
  • Yüz bölgesindeki mimik ya da yaş kaynaklı kırışıklıkların giderilmesini, en aza inmesini sağlar.
  • Cilt dokusunun eskisinden daha fazla sıkılaşmasını sağlar.
  • Yüz derisinin altındaki kas dokularının sıkılaşmasını ve cildin daha genç görünmesini sağlar.
H100 aşısı ücretleri
H100 aşısı ücretleri

H100 Aşısı Nerelere Uygulanabilir?

H100 aşısı sadece yüz bölgesi için uygulanmaz. Yüz bölgesinin yanı sıra boyun alanında, dekolte alanlarında ve et bölgelerinin gençleştirilip onarılmasında da sıkça tercih edilir. Aşı tamamen ağrısızdır. Sadece birkaç dakika içerisinde doktor tarafından uygulanır. Gerekli durumlarda seanslar halinde uygulanabilir. Buna doktor hastamın cilt durumuna bakara karar verir.

H100 aşısı fiyatı nedir, nasıl ve kimlere uygulanır gibi en sık merak edilen soruların yanıtlarını aktardık. Siz de daha önce H100 gençlik aşısı yaptırdıysanız aşı sonrası süreci yorum kısmında bizlerle ve diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bu arada, saç mezoterapisi de gençlik için tercih edilen yöntemlerden birisidir.

H100 Aşısı Etkisi Ne Kadar Sürer?

H100 aşısının etkisi 6-8 ay kadar sürüyor. Uygulama için hastanın cilt yapısı analiz ediliyor. Gerekli görülmesi halinde ise 2 veya 3 seans boyunda aşı uygulaması yapılabiliyor.

H100 Aşısı Kalıcı Mı?

H100 aşısının içeriği mineral, vitamin gibi tamamen organik bileşenlerden oluşuyor. Bu nedenle de ciltteki kırışıklıları ve cilt nemini kalıcı olarak dengeler. Ancak yaşlanma sürecini tamamen durdurma özelliği bulunmaz. Etkisi genel olarak 8 ay kadar devam eder.

H100 Aşısı Kaç Gün Sonra Etkisini Gösterir?

H100 aşısı uygulamaları en hızlı etki gösteren uygulamalarıdır. Henüz aşı yapıldıktan sadece 24 saat kadar sonra hızlı bir şekilde etkileri görülmeye başlanır.

H100 Aşısı Ne İşe Yarar?

H100 aşısı gençlik aşısı olarak bilinir. Cildin nem dengesini geri kazandıran, ciltteki kırışıklıkları gideren, cilt dokusunun altındaki kasları güçlendiren en etkili gençlik aşılarından biridir. Tamamen organik olduğu için etki süresi fazla olup, etkileri hemen görülmeye başlanır.

Gençlik Aşısı İçinde Ne Var?

Gençlik aşısının içeriğinde etken madde hyalüronik asittir. Bunun yan ı sıra cilde en iyi gelen vitaminleri, mineralleri ve amino asit içeriyor.

Mezoterapi H100 Nedir?

H100 gençlik aşıları bir mezoterapi ürünüdür. Çok güçlü antioksidanları, vitamin, mineral ve aynı zamanda amino asitleri barındırdığı için

Mezoterapi ve Gençlik Aşısı Aynı Şey Mi?

H100 adı verilen ve son yıllarda sıkça tercih edilen gençlik aşısı bir mezoterapi ürünüdür. Ufak mezoterapi iğneleri ile uygulama yapılır. Her ikisi aynı gurupta yer alır.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu