İnşaat

Hafriyat Fiyatları

Hafriyat fiyatları 2023 yılında zamlandı mı? İnşaat alanında taş, toprak, demir vb. malzemelerin alınıp ilgili alanın düzeltilme işleminin ücreti ne kadar oldu? Hafriyat işlemi çok sayıda faktöre göre değişiklik gösterebiliyor. Fiyata en çok etki eden unsur ise kullanılan makinaların tipleridir. Hafriyatlar m3 olarak satılırlar. Makinaların m3 cinsinden taşıma ve dökme işlemine göre fiyatlandırma yapılıyor.

Hafriyat Fiyatları 2023 Ne Kadar Oldu?

Hafriyat dökülme işlemi, belediyeler tarafından belirlenen alana yapılmak zorundadır. Çoğu ziyaretçimiz İstanbul, Ankara ve İzmir illerinden hafriyat fiyatları konusunda araştırma yapıyorlar. Fakat maalesef ki buradan fiyat vermemiz çok da doğru olmaz. Bu işlem için ücretlendirme birebir yapılmalıdır. Aksi takdirde sizleri yanlış yönlendirmiş olabilir.

Hafriyat fiyatları
Hafriyat fiyatları

Bunu da okumalısınız : MDF fiyatları

Eğer hafriyat işiyle ilgileniyorsanız, aşağıdaki yorum bölümünden yazabilir ve potansiyel müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Sayfamıza her gün hafriyat işi yaptırmak üzere yüzlerce ziyaretçi gelmektedir.

Hafriyat fiyatları listesini belirleyen unsurlardan ilki mesafedir. Mesafe ne kadar uzun olursa işlem ücreti o kadar yüksek olur. İkinci unsur ise trafiktir. Trafik yoğunluğu iş makinasının gereksiz yere beklemesine sebep olacağı için, oluşacak ekstra ücret alıcıya yansıtılır. Çalışma alanı da fiyata etki eder. Makinanın çalıştığı alanın zorluk derecesinin yüksek olması, fiyatı artıran unsurdur. Son olarak, taşınacak olan malzemenin cinsi fiyatı artırabilir. Çok tonajlı bir malzemenin taşınması esnasında iş makinasına ekstra yük biner. Bu durumda oluşan ekstra masraflar yine alıcıdan talep edilir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 8 Anlık Puan: 1.5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Merhabalar 60 taban 20 çalışma payı 80×2.5=200 +kabarma çalışma payına yapılacak dolgu harfiyatı yan arsaya koyulabilir yer tuzla Orhanlı Mescit mah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu