Kripto Borsası

NKN Coin Geleceği 2022, 2023, 2025, 2030 Yorumlar

NKN Coin geleceği nasıl, NKN Coin nedir, NKN Coin kaç dolar olacak, NKN Coin yorumları nasıl? NKN Coin’e orta ve uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okumanızı öneriyoruz.

NKN Coin Nedir?

Kripto para birimlerinin son birkaç yıl içerisinde popülerliğini arttırmasıyla birlikte yeni yeni projeler hayata geçirilmiştir. Bu kripto paralardan biri de NKN Coin’dir. Gelin bu kripto para biriminin teknik kısmına ve yatırım piyasalarındaki konumuna yakından göz atalım.

NKN Coin ağ bant genişliğini ve internet bağlantısını paylaşmak için halka açık bir şekilde blokchain tabanlı olarak üretilmiştir. NKN Coin eşler arası ağ için açık kaynaklı bir şekilde çalışan protokoldür.

nkn
NKN
$0.085-4.01% 24H

NKN Coin projesine kripto para birimlerinde popülerleşmenin arttığı Ocak 2018 başlanmıştır. Danışman olarak Stephen Wlofram ve şifreleme teknolojisi için Whitfield Diffie gibi önemli isimler görev almıştır.

Yaklaşık 1.5 sene boyunca geliştirilen bu proje 2019 yılının Temmuz ayında piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürüldüğünde 25 bin kadar konsensüs düğümüne sahipti.

Buraya kadar anlattıklarımız işin teknik kısmıydı. Tabi bir de yatırım kısmı var.

NKN Coin ilk çıkarıldığında çok fazla talep görmemişti. Öyle ki yaklaşık 2 yıl boyunca yatay bir çizgide hareket etti. Ancak bu kötü gidişat Nisan 2021’de son buldu ve NKN Coin bir anda %1000 oranında değer artışı yaşadı. Tabi daha sonra yatırımcıların kârlarını realize etmesiyle birlikte ani düşüşler de yaşandı.

NKN Coin’in bu yükselişinin ardından piyasalardaki popülerliği artmaya başladı. Bundan sonraki süreçte de NKN Coin kısa, orta ve uzun vadeli yatırımların önemli bir parçası haline geldi.

NKN coin nedir, arzı nedir, nereden alınır
NKN coin nedir, arzı nedir, nereden alınır

NKN Coin Arzı

NKN Mainnet’in maksimum arzı 1 milyar adet olarak belirlenmiştir. Bu kripto para biriminin arzının önemli bir bölümü madenciler tarafından çıkarılmıştır. Şu an dolaşımdaki arz miktarı neredeyse maksimum arzın %70’inden fazladır.

nkn
NKN
$ 0.085
Arz650,000,000.00 NKN
hacim$3,930,350.00
Piyasa değeri $54,958,433.00

NKN Coin Fiyat Tahmini

NKN Coin’e uzun vadeli yatırım yapmak isteyen kişiler bu kripto para birimi hakkında yapılan fiyat tahminlerini merak ediyor. Biz de bu nedenle NKN Coin hakkında yapılan fiyat tahminlerini sizler için derledik ve yazımızın devamında paylaştık.

NKN Coin Yorum

NKN Coin’de neredeyse bütün kripto para uzmanları fikir birliği oluşturmuş durumda. Bütün kripto para uzmanları NKN Coin’i geleceği olan bir coin olarak görüyor.

Kripto para birimlerinde uzmanlaşan kişilere göre NKN Coin gelecek 10 yıl içerisinde en değerli kripto para birimleri arasındaki yerini alacak. Bu düşüncelerin oluşmasında NKN Coin’in ising modeline göre çalışması ve piyasalardaki otoritesinin artması rol oynamıştır.

NKN coin geleceği ile ilgili yorumlar
NKN coin geleceği ile ilgili yorumlar

NKN Coin Hangi Ülkenin?

NKN Coin herhangi bir ülkeye ait değildir.

NKN Coin Nereden Alınır?

NKN Coin’i satın almak istiyorsanız NKN listelemesi yapmış bir borsada üyelik oluşturmanız gerekiyor. Şu an Binance ve Huobi Global borsaları başta olmak üzere birçok kripto para borsası bu coini listelemiştir. Eğer sizin kullandığınız kripto para borsasında NKN yoksa aşağıda paylaştığımız NKN Coin tablosunu kullanabilirsiniz.

Bu tabloda NKN fiyatları, son 24 saatte meydana gelen fiyat değişimleri ve işlem hacmi gibi bilgileri görüyorsunuz. Söz konusu bu veriler NKN Coin’in borsalardaki verileri olduğu için dolaylı olarak hangi borsayı kullanabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

NKN Coin Kimin?

NKN Coin projesinin arka planında Stephen Wolfram ve Whitfield Diffie gibi isimler bulunuyor.

NKN Coin Yakımı

Şu an için piyasalarda NKN Coin yakımı üzerine bir haber bulunmuyor.

NKN coin geleceği nasıldır
NKN coin geleceği nasıldır

NKN Coin Geleceği Nasıldır?

Geldik yazımızın en önemli yerine. NKN Coin’in geleceği nasıl?

Aşağıda NKN Coin için yapılan fiyat tahminlerini sizler için paylaştık. Bu fiyat tahminleri NKN Coin ile ilgilenen analistler ve yatırımcılar tarafından yapılan fiyat tahminleridir. Bu tahminlerin yapılmasında teknik ve temel analiz verilerinden faydalanılmıştır. Dolayısıyla belirttiğimiz yıl içerisinde beklenen fiyat tahminleri gerçekleşmeyebilir.

NKN Coin Geleceği 2022

2022 yılında NKN Coin’in %50 oranında değer kazanacağı düşünülüyor. NKN Coin fiyat tahmini 2022 yılı sonu için 0.35 dolar seviyelerinde.

NKN Coin Geleceği 2023

2023 yılına geldiğimizde NKN Coin’in 0.50 doları geçeceği düşünülüyor. NKN Coin fiyat tahmini 2023 yılı için 0.60 dolar.

NKN Coin Geleceği 2024

2024 yılında NKN Coin’in 1 dolara kadar yükseleceği düşünülüyor. NKN Coin fiyat tahmini 2024 yılı için 0.90 dolar.

NKN Coin Geleceği 2025

2025 yılına geldiğimizde bir süre yatay hareketin oluşacağı düşünülüyor. Uzmanların NKN Coin fiyat tahmini 2025 yılı için 0.85 dolar.

NKN Coin Geleceği 2026

NKN Coin fiyat tahmini 2026 için 1.10 dolar.

NKN Coin Geleceği 2027

2027 yılında NKN Coin’in değer kaybedeceği düşünülüyor. Uzmanların NKN Coin fiyat tahmini 2027 yılı için 0.75 dolar.

NKN Coin Geleceği 2028

2028 yılında değer kaybının sona ereceği düşünülüyor. Kripto para uzmanlarının NKN Coin fiyat tahmini 2028 senesi için 1 dolar.

NKN Coin Geleceği 2029

NKN Coin fiyat tahmini 2029 yılı için 1.25 dolar.

NKN Coin Geleceği 2030

NKN Coin’in 2030 yılında 1.50 dolara kadar artış göstereceği düşünülüyor. Uzmanların NKN Coin fiyat tahmini 2030 için 1.45 dolar.

NKN Coin geleceği konulu yazımızın sonuna geldik. Hepkredi.com olarak kripto paraların geleceği hakkında içerikler paylaşmaya devam ediyor, sizler için çok önemli bilgiler veriyoruz. Eğer yatırım yapmak istediğiniz diğer içeriklerin geleceği hakkında merak ettiğiniz konular varsa diğer içerikleri okumanızı öneriyoruz.

NKN hangi borsalarda var?

NKN Coin Binance, Bitget, Huobi Global ve daha birçok borsada işlem görüyor.

NKN Coin kaç dolar olur?

NKN Coin’in uzun vadede 1.50 dolara kadar çıkacağı düşünülüyor.

NKN ne coini?

NKN Coin blok zincir teknolojisi ile oluşturulan bir kripto para birimidir.

NKN Coin’e nasıl yatırım yapılır?

NKN Coin’e yatırım yapmak için NKN listelemesi yapan kripto para borsalarında üyeliğinizin bulunması yeterlidir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu