BankalarKredi

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar ile aldığınız kredilerin ödemelerini uzun vadelerde yapabilirsiniz. Bu yazımızda ertelemeli kredi imkanı sunan bankaları bulabilirsiniz.

Bankalara yapmış olduğunuz kredi başvuruları geri ödemeleri genel olarak aylık periyotlarda yapılmaktadır. Ancak bazı tüketicilerin gelir durumları baz alınarak aylık olarak geri ödeme yapılması istenmemektedir. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar ise tam da bu hususta hizmet vermektedir. Buna benzer durumlarda gelir durumunuz göz önünde bulundurularak sizlere ertelemeli kredi imkanı sunulmaktadır.

Kredi ödemelerinizde ilk olarak 3 ay ertelemeli olarak başlayacaksınız. İlk ödemenizi 3 ay sonra yapacağınız anlamına gelir. Tüketicilerin gelir durumlarına göre geri ödeme planlarını ayarlayan bankalar bu hususta ertelemeli kredi uygulamasını başlatmışlardır.

3 ay ertelemeli kredi
3 ay ertelemeli kredi

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Düzenli olarak aylık bir geliriniz yoksa ve elinize devamlı olarak para geçmiyor olabilir. Bu yüzden bankaların sağladığı ertelemeli kredi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu amaçla bankaların şubelerini ziyaret ederek bu durumunuzu anlatmalısınız. Ardından ertelemeli olarak kredi almak istediğinizi belirtmelisiniz. Acil olarak nakit ihtiyacınızdan ötürü ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi alımlarınızda da 3 ay ertelemeli kredi çekmek olağandır. Herhangi bir kredi başvurusunda aranan hususlar 3 ay ertelemeli kredi için de geçerlidir. Kredi başvurusunda bulunduğunuzda banka siciliniz inceleme altına alınır. Kredi notunuza bakılır, gelir durumunuza bakılır ve krediniz bu hususlara göre çıkarılır.

Ertelemeli Kredi Nedir, 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi notunuz kötü bir seviyede olabilir.  Bu durumda bankalara geçmiş dönemlerde ödemelerinizi yapmadıysanız başvurunuz onaylanmaz. Kredi alabilmeniz için ipotek veya kredi göstermeniz gerekebilir. Siz de bu konuda verilen taktikleri uyguladıktan sonra, kredi notunuzun arttığını göreceksiniz. Kredi geri ödemesini uzun döneme yaymayı düşünen tüketiciler için 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunan bankalardan kredi çekmek kolaydır.

Garanti Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

Türkiye’de en çok kullanılan bankalardan bir tanesi olan Garanti Bankası, 3 ay ertelemeli kredi avantajı sağlayan bankalardan bir tanesidir. Bu kredi kapsamında 50.000 TL’ye varan kredi çekmek ve 3 ay ertelemeli olarak almak mümkündür. Garanti Bankası’nın “Komşu Esnaf Kredi Kampanyası” adı altında sunulan kredi, 3 ay ertelemeli bir şekilde en fazla 50.000 TL’ye kadar, 36 ayı bulan vade imkanlarıyla verilmektedir. Bu söz konusu kredide %1,47 faiz miktarı uygulanmaktadır. 50.000 TL kredi alıp 36 ay vade uyguladığınızda da geri ödeyeceğiniz toplam tutar 65.550 TL olmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Garanti Bankası’nın komşu kredi kampanyasına göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

Devlet bankalarından biri olan Ziraat Bankası tüketicilerinin de güvenirliğini kazanmış bir konumdadır. Ziraat Bankası, 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sunmaktadır. Genel anlamda ihtiyaç kredilerinde daha çok tercih edilen 3 ay ertelemeli kredi alarak, kredi ödemelerini geniş ve uzun vadelerle rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Krediyi aldıktan sonra ilk ödemenizi 3 ay sonra yaparsınız. Yine bu duruma göre 3 ay ödeme toplam tutarını tek bir defada yapmanız gerekeceği için, geri ödemeleriniz de bu hususa göre yüksek olacaktır. Bu koşulda gelir düzeyinizi 3 aylık olarak hesaplamalı ve kredi geri ödemelerinizi vaktinde yapmalısınız. Bu krediye başvurmak için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Akbank da ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. %1,23’ten başlayan faiz oranları ile 3 ay ertelemeli bir şekilde kredinizi Akbank’tan alabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredide Akbank’ta en çok 15.000 TL kredi alabilirsiniz. Bu krediyi 48 ayı bulan vade imkanlarıyla geri ödeyebilirsiniz.

 

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar
3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Finansbank, ertelemeli kredi hizmetini faaliyete geçirmiştir. Ayrıca, QNB Finansbank’ta %1,22’den başlayan faiz oranlarıyla, 48 ayı bulan vade imkanlarıyla 3 ay ertelemeli kredinizi alabilirsiniz. Finansbank’ta bu krediye en çok 10.000 TL vermektedir. Söz konusu krediyi almak için cep telefonlarınızın mesaj kısmına girerek TC kimlik numaranızı yazıp 5030’a SMS gönderin. Banka çalışanları durumunuzu araştırarak sizlere geri dönüş yapacaklardır.

ING Bank  Ertelemeli Kredi

Son dönemlerde adını sıklıkla duyuran bankalardan biri olan ING Bank, 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlamaktadır. Böylelikle 100.000 TL’ye varan kredi avantajı sağlayan ING, %1,39 faiz oranı ve 36 aya varan vade imkanları sağlamaktadır.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Vakıfbank son dönemlerde avantajı kampanyalar sunarak tüketicilerine hizmet vermektedir. Bu kredi doğrultusunda aldığınız kredinin geri ödemesini 3 ay sonra gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank söz konuyu krediyi kamu kurum ve kuruluşunda çalışan memur ve kadrolu çalışanlar için sunmaktadır. Ayrıca %1,12’den başlayan faiz oranları ve 48 ayı bulan vade imkanlarıyla kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Ertelemeli Kredi

TEB’in yapmış olduğu kampanyalar ile alacağınız kredinin geri ödemesine 3 ay sonra başlamanız mümkündür. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalardan bir tanesi olan TEB, 20.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Ek olarak, %1,32’den başlayan faiz miktarlarıyla ve 36 ayı bulan vade seçenekleriyle TEB’den kredinizi çekebilirsiniz.

Ayrıca, dosya masrafsız kredi bankalar adlı yazımızı da incelemenizi öneririz. Böylelikle kredi çekerken dosya masrafı ödemek zorunda kalmayacaksınız.

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi

Türkiye İş Bankası 3 ay ertelemeli olarak kredi hizmetini faaliyete başlatmıştır. Ayrıca, pek çok kredi hizmetini tüketicilerine sunar. Çünkü İş Bankası, ertelemeli krediler ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Böylelikle avantajlı faiz oranları ve 48 ayı bulan vade seçenekleri ile ertelemeli kredi başvurularınızı İş Bankası şubelerini ziyaret ederek yapabilirsiniz.

3 Ertelemeli Kredi Veren Bankalar listesi

Yukarıda bahsettiğimiz bankalar ile sizler de ertelemeli kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar için, diğer bankalardan da kredi için teklifler alabilirsiniz. Avantajlı faiz oranları ve uzun vadede ödeme imkanlarıyla sizler de ertelemeli kredi başvurusunda bulunmayı düşünebilirsiniz. Yukarıda yer verdiğimiz bankalardan bir tanesini seçerek bu bankanın şubesini ziyaret edebilirsiniz. Son olarak, ertelemeli bir şekilde kredi alarak rahat bir şekilde kredi geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yüzden, ertelemeli kredi alımlarında da banka sicili, banka kredi notu, ödeme durumunuz, gelir düzeyiniz, ödeme geçmişiniz ve pek çok koşul araştırılmaktadır.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu