İş BankasıKredi Kartı

İş Bankası Kredi Kartı Takip Etme

Başvuru sonrası İş Bankası kredi kartı takip etme yöntemleri artık çok kolay. Dijital dünyaya yönelen ve tüm özelliklerinden faydalanan bankalar başvurudan teslimata kadar tüm takip işlemlerini yapmanızı sağlıyor.

Sürekli olarak geliştirilen İş Bankası alt yapısında sizlere önce kredi kartı başvurusu takip etme ardından da teslimat kargosunu takip etme hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

İş Bankası Kredi Kartı Takip Etme, Başvuru Takibi

İş Bankası kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra ortalama 72 saat onay süresi bulunuyor. Pandemi nedeni ile kredi kartı başvuruları ise sadece internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Farklı özelliklere sahip kart seçenekleri sunmakta olan İş Bankası internet sitesi ve mobil uygulamasından başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvurusu ne durumda diye merak ediyorsanız online sorgulama yapabilirsiniz. Müşterilerine tüm imkanları sunmakta olan banka https://www.isbank.com.tr/kredi-karti-basvuru-takip bu adres üzerinden sorgulama yaptırıyor.

İlgili kredi kartı başvurusunu sorgulamak için iki farklı bilgi kullanabilirsiniz. Eğer banka tarafından kredi kartı başvurusu için sizlere referans numarası verildi ise bunu kullanabilirsiniz. Eğer kredi kartı başvurusu için tarafınıza referans numarası iletilmediyse T.C. kimlik bilgileriniz ile sorgulama yapabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartlarından birine başvuru gerçekleştirdiyseniz bu ortak sayfada tüm bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Maximum kartları, banka kartları ve diğer kart türlerine ait başvuru sonuçları burada sizlere sunuluyor.

Eğer internet bağlantısı olmayan bir noktada İş Bankası kredi kartı başvurunuzu takip etmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0850 724 0724 numarasını arayarak müşteri temsilcisine bilgilerini ileterek anında öğrenebilirsiniz. Ancak Pandemi nedeni ile telefon şubesinde bir yoğunluk meydana geldiğini belirtelim.

İlginizi çekebilir: kredi kartı kaç günde gelir

İş Bankası kredi kartı takip
İş Bankası kredi kartı takip

İş Bankası Kredi Kartı Kargo Takibi

İş Bankası kredi kartı başvurunuz tamamlandıktan sonra özel kurye ile sizlere ulaştırılıyor. Bu teslimat sadece kredi kartı sahibine elden, ıslak imza ile yapılıyor. İş Bankası kredi kartı kargo teslimat işlemleri Türkiye’de sadece Kuryenet firması tarafından yapılıyor.

İş bankası tarafından kartınızın başvurusu onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde basılmakta ve kuryeye teslim edilmekte. Bu süreçten sonra İş Bankası kredi kartı kargo takip işlemi Kuryenet üzerinden devam edecek. Kuryenet’e kredi kartınız teslim edildikten sonra https://www.kuryenet.com.tr/ adresindeki bireysel takip alanından SMS ile gelen kurye takip numarası ile gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı kargo ulaşma süresi ise en geç 15 iş günüdür. Bu süreçte Kuryenet tarafından evinize gelinmesi ve bulunmamanız durumunda üç kez ücretsiz olarak ziyaret gerçekleştiriliyor. Eğer yine sizleri bulamazlar ise kartınız sizin için belirlenen en yakın İş Bankası şubesine teslim ediliyor.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kargosu ile İlgili Bilgiler

Başvuru gerçekleştirilen İş Bankası kredi kartı ile ilgili tüm süreçlerde akıllara takılan sorulara cevap vermek istiyoruz. Soru-cevap olarak öğrenmek istediğiniz tüm detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz;

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

İş Bankası kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz. Şu anda Pandemi nedeni ile şubelerin kredi kartı başvurusu almadığını belirtelim.

  • İş Bankası İnternet Şubesi: isbank.com.tr
  • İş Bankası Mobil Uygulaması: İŞCEP
  • İş Bankası Müşteri Hizmetleri: 0850 724 0724

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Şartları Nedir?

İş Bankası kredi kartları olan Maximum ve Maximiles için başvuru yapmanın tek şartı 18 yaş ve üzerinde olmaktır. Eğer 18 yaşını doldurduysanız ilgili yöntemleri kullanarak hemen başvurabilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı takip kuryenet
İş Bankası kredi kartı takip kuryenet

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

İş Bankası 2023 yılında kredi kartı başvurusu işlemlerini sadece online kanallar üzerinden alıyor. Özellikle şubelerin yoğunluk oluşturmaması adına sadece T.C. Kimlik Belgesi ile başvuru yapabilirsiniz. Banka, kişiden kişiye göre başvuru sonrasında farklı evraklar talep etmektedir. Bunlar;

  • Maaş Bordrosu veya SGK Dökümü
  • Serbest Meslek ile İlgilenenlerden Vergi Levhası
  • Emekli Olanlar için Emeklilik Gösterge Belgesi

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

İş Bankası kredi kartı başvurusu sonucunun çıkması maksimum 3 iş günüdür. Online ortam üzerinden gerçekleştirilecek olan başvuruların sonucu tarafınıza SMS ile bildiriliyor. Kart başvurusunda olumlu veya olumsuz sonucu bildirildikten sonra müşteri temsilcileri sizlere telefon ile arayarak ulaşarak da detaylı bilgi aktarıyor.

Aynı zamanda devlet bankası olan Halkbank kurye takip etmek için linkteki sayfamızdan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

YouTube video

İş Bankası Kredi Kartı Ne Zaman Kargoya Verilir?

Kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuçlanmasından sonra banka genel merkezi tarafından kuryeye teslim ediliyor. Kart basılması ve kuryeye teslim edilme süresi ise maksimum 3 iş günüdür. Bu süre içerisinde kartınız kapalı zarf ve sözleşme ile teslim ediliyor.

İş Bankası Kredi Kartı Hangi Kargo ile Geliyor?

İş Bankası kredi kartı teslimatı Türkiye’de 2005 yılından bu güne kadar Kuryenet firması tarafından gerçekleştiriliyor. Özel kurye ile elinize gelecek olan kartınızı sözleşmeyi imzalayarak teslim alabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

İş Bankası kredi kartı karo takibi Kuryenet internet sitesi ve telefon ile müşteri hizmetlerinden sağlanıyor. www.kuryenet.com.tr adresindeki bireysel sorgulama bölümünden veya 444 93 93 müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Kaç Günde Elime Ulaşır?

Kuryenet’e teslim edilen İş Bankası kredi kartı maksimum 15 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Teslim süresi aktif ve yoğun bölgelerde ortalama 3 ile 7 iş günü arasındadır.

İş Bankası Kuryesine Nasıl Ulaşırım?

İş Bankası ile anlaşmalı olan kuryelerin müşteri hizmetlerine ulaşmak ve evrakın nerede olduğunu öğrenmek için Kuryenet internet sitesini ziyaret etmeniz veya 444 93 93’ü aramanız yeterlidir.

İş Bankası Kredi Kartını Başkası Teslim Alabilir Mi?

İş Bankası kredi kartımı başkası alabilir mi diye düşünüyorsanız maalesef alamaz. Kurye sadece ıslak imza ile sözleşme üzerindeki bilgilere sahip kişiye kimlik kontrolü ile teslimat sağlıyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu