A101 Fiyat Listesi

A101 Tencere Seti Fiyatları

A101 tencere seti içinde ne var, A101 tencere seti fiyatı ne kadar, A101 tencere seti yorumları nasıl? Eğer A101 marketten tencere seti satın almak istiyorsanız bu içeriğimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

A101 Tencere Seti Hakkında Her Şey!

A101 market her ne kadar gıda ve temizlik malzemeleri ile karşımıza çıksa da bünyesinde çok fazla sayıda ürünü barındırıyor. Özellikle ev yaşam kategorisine ait ürünler en çok satışı yapılan ürünler arasında. Biz de bu nedenle ev yaşam kategorisine ait ürünlerden olan tencere seti hakkında bilgiler vereceğiz.

A101 mağazasına ilk girdiğimizde genellikle bir tezgâh üzerinde yer alan tencere setlerini görmüşüzdür. A101 aktüel ürünler kapsamında aldın aldın kampanyası ile satışa sunulan bu ürünler aynı zamanda web sitesinde de sergileniyor. Mutfaklarımızın olmazsa olmazlarından olan bu ürünler A101 markette hangi markalar ile ne kadara satılıyor gelin bir göz atalım.

Hanımlar! A101 yemek takımı ürünlerinde kampanya var, aman kaçırmayın!

A101 tencere seti fiyatları ve çeşitleri
A101 tencere seti fiyatları ve çeşitleri

A101 Tencere Seti Markaları Nelerdir?

Tencerelerinde ürün çeşitliliğine önem veren A101 market, marka çeşitliliğine de önem vermiş durumda. A101 sanal markette satılan tencere setlerine baktığımızda Hascevher, Vivaldi, Taç ve G4U markalarına ait tencereleri görüyoruz.

Söz konusu bu tencere seti markalarına ek olarak yılda birkaç kere A101 marketinin yaptığı aktüel ürün güründe başka markalara ait tencere setleri de gelebiliyor. Bu aktüel ürünlerden önceden haber almak için düzenli olarak web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

A101 Tencere Seti Özellikleri

A101 markette satılan tencere setleri ile ilgili olarak merak edilen konulardan biri de bu tencere setlerinin içeriğidir. Ne yazık ki bu tencerelerin içeriği hakkında net bilgiler veremiyoruz. Çünkü bazı setler sadece granit tencere setleri olarak satılırken bazı tencere setleri yalnızca düdüklü tencere seti olarak satılıyor. Yani her ürün farklı bir içeriğe sahip.

Ancak şunu söyleyebiliriz ki bu tencere setleri içerisinde farklı sayılarda ve farklı ebatlarda benzer tencereler mevcuttur. Sizler alışveriş yaparken bütçenize, tencere ihtiyacınıza ve kullanım amacınıza göre seçimler yapabilirsiniz.

A101 Tencere Seti Ne Zaman Gelecek?

Şu an için A101 markete herhangi bir tencere seti getirilmeyecek. Ancak ilerleyen haftalarda Perşembe günü yapılan aktüel ürün kampanyasında farklı markalara ait tencere setleri gelebilir.

Eğer A101 marketten tencere seti almak istiyorsanız A101’in sanal marketini ziyaret edebilirsiniz. Bu sanal markette devamlı olarak farklı marka ve türlerde tencere seti satışı yapılıyor. Bu tencere setlerinin fiyatları ise şu şekildedir;

A101 Tencere Seti Fiyatları

Ocak 2023 itibariyle satışta olan tencere setlerinin güncel fiyatları şu şekildedir;

  • Hascevher Düdüklü Tencere Seti 249,95 TL
  • Vivaldi Tencere Seti 6’lı 149,95 TL
  • Hascevher 6 Parça Tencere Seti 219,95 TL
  • Taç Luna 7 Parça Granit Tencere Seti 499,95 TL
  • Has Cevher Buse 8 Parça Tencere Seti 449,95 TL
  • Taç Presto Düdüklü Tencere Seti 4L-6L 499,95 TL
  • G4U Tencere Seti 3’lü 565-840-1450 cc 99,95 TL

Bu ürün fiyatları A101 sanal markette satılan ürün fiyatlarıdır. Zaman zaman bu ürünlerde indirime gidilebiliyor. İndirimler ve ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz A101 web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

A101 Hascevher tencere seti ürünleri
A101 Hascevher tencere seti ürünleri

A101 Hascevher Tencere Seti Yorumları

A101 markette satılan tencere setleri arasında en çok Hascevher markasının tencere setlerinin satıldığını söyleyebiliriz. Bu nedenle müşteriler A101 Hascevher tencere seti kullananlar tarafından yapılan yorumlara dikkat ediyor.

Biz de HepKredi olarak bu müşterilere yardımcı olması adına A101 tencere seti yorumlar hakkında araştırma yaptık ve sizlerle paylaşmak istedik. Yaptığımız incelemeler sonucunda Hascevher tencere setlerinin oldukça beğenildiğini fark ettik.

Yorumlarda bu tencere setlerinin fiyat performans tencere setleri olduğu, yemeklerde lezzetin daha iyi hale geldiği ve paslanma gibi sorunların olmadığı belirtiyor. Bu tencere setlerini kullanan hemen hemen herkes diğer müşterilere de öneriyor.

A101’de Düdüklü Tencere Ne Kadar?

A101 markette düdüklü tencereler ortalama 250 TL civarında.

Taç Luna Tencere Seti Ne Kadar?

Taç Luna tencere setleri şu an 499,95 TL’den satılıyor.

38 Cm Tencere Kaç Litre Alır?

38 cm tencereler boyuna göre değişmekle birlikte ortalama 23 litre hacme sahiptir.

22 Cm Tencere Kaç Litre Alır?

22 cm tencereler boyuna ve çapına göre değişmekle birlikte ortalama 4,5 litre hacme sahiptir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu