A101 Fiyat Listesi

A101 Ayçiçek Yağı Fiyatları

Toplanın bugün A101 ayçiçek yağı fiyatları hakkında sizlere önemli bilgiler vereceğiz. A101 markete gitmeyeniniz yoktur herhalde. Hem ürünleri kaliteli hem de cidden çok çok ucuz 🙂

Yemek yaparken gerek lezzeti arttırmak için gerek kolaylık sağlamak için bitkisel ürünleri kullanırız her zaman. Yemeklerde kullanılan bu bitkisel sıvı yağlar her ne kadar gerekli bir gıda olsa da sağlıklı ve kaliteli olarak temin edilmediğinde faydadan çok zarara sebep olabilir.

Hasta olabilirsiniz, sonra sağlığınızla cebelleşirsiniz. Bu nedenle de çoğu kişi bitkisel sıvı yağları güvenilir yerlerden temin etmeye gözen göstermek zorunda.

A101 Ayçiçek Yağı Fiyatları 2023

Yemeklerde sıvı yağ olarak çoğu zaman ayçiçeği yağı temin ediliyor. Çünkü bu bitkisel yağlar kolay bulunabilirlik, lezzet ve fiyat açısından en uygun sıvı yağlardır.

Bu noktada yemek yapımında ayçiçek yağları çoğunlukla A101 marketlerinden temin ediliyor. Çünkü ayçiçek yağı fiyatlarında ve lezzetinde en iyi seçimlerin başında A101 marketler yer alıyor. Bu yazımızda A101 ayçiçek yağı fiyatları vb. konular hakkında bilgi vereceğiz.

A101 market her ürününde olduğu gibi ayçiçek yağlarında da her zaman kalite standartlarına dikkat ediyor. Yerli üretim sembolü ile satışa sunulan ayçiçek yağları yurdun dört bir yanındaki ayçiçeklerin hijyenik koşullara dikkat edilerek yağ haline getirilmesi sonucunda üretiliyor.

İlginizi çekebilir: Şok sıvı yağ fiyatları

İlginizi çekebilir: Bim sıvı yağ fiyatları

A101 Marketlerde Hangi Ayçiçek Yağı Markaları Satılıyor?

A101 market her zaman müşterileri için kaliteli ve bilindik markaların ürünlerini satmaya özen gösteriyor. A101 zincir marketlerinin uygulamış olduğu bu politika ayçiçek yağları için de geçerlidir. A101 marketlerinde Yudum, Vera ve Orkide ayçiçeği yağı satılmaktadır.

A101 market reyonlarında hem bilindik markalar ile hem de A101 marketin kendi markaları ile karşılaşabilirsiniz. Bu noktada A101 market hem Yudum ve Orkide gibi bilindik ayçiçeği yağlarını hem de Vera gibi kendi markalarının ayçiçek yağlarını satmakta.

Bu markalar arasında tat ve lezzet olarak herhangi bir fark bulunmuyor. Fakat Bim’in kendi markası olan Vera’nın ayçiçek yağları diğer yağlardan daha uygun fiyatlıdır.

A101 Ayçiçek Yağı Fiyatları 2023

A101 marketten ayçiçek yağı satın almak isteyenlerin pek çoğu bu yağların fiyatlarını merak ediyor. Gıda sektöründe en yüksek fiyatlar yağlarda görüldüğü için müşteriler alışveriş yapmadan önce hangi markada kaç litrelik yağlar uygun fiyatlı onları öğreniyor ve ona göre alışveriş listesi planlıyor.

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki A101 marketlerde farklı hacimlerde ve farklı markalarda ayçiçek yağları satıldığı için bu gıda maddeleri hakkında kesin bir bilgi vermek mümkün değildir. Örneğin Vera marka A101 ayçiçek yağı 5 lt fiyatı çok tercih edilen Yudum ayçiçek yağı 5 lt fiyatı A101 daha uygundur. Yine başka bir örnekte Orkide ayçiçek yağı 5 lt fiyatı A101 marketlerde 1 lt ayçiçek yağlarından daha pahalıdır. Kolaylık olması açısından ayçiçek yağları ve litre başına fiyatları şu tablodaki gibidir;

Marka/Hacim1 lt2 lt4 lt5 lt
Vera92,95 ₺138,90 ₺
Yudum50,90 ₺84,95 ₺174,95 ₺
Orkide80,90₺

 

a101 sıvı yağ fiyatları yudum
a101 sıvı yağ fiyatları yudum

Yukarıdaki tabloda verilen ayçiçeği markaları ve litre fiyatları güncel fiyatlar baz alınarak yerleştirilmiştir. Sizin satın alacağınız zaman ayçiçek yağı fiyatlarında artış ya da azalış görülebilir.

A101 Online Mağazasından Ayçiçek Yağı Nasıl Satın Alınır?

A101 marketi teknolojik gelişmelere ayak uydurarak kısa bir süre önce online mağazasını devreye soktu. Harca harca bitmez sloganını online mağazasında da devam ettiren A101 markası resmi web sitesinde kimi zaman yaptığı kampanyalar ile fiziki marketlerden daha uygun fiyatlı ürünleri satışa sunuyor. Hal böyle olunca ayçiçeği fiyatlarındaki artıştan en az şekilde etkilenmek isteyen müşteriler A101 resmi web sitesinden alışveriş yapmayı tercih ediyor.

A101 web sitesinden sipariş vermek oldukça kolay. Üst menüde yer alan “üye ol” seçeneği ile kolay bir şekilde üyelik oluşturduktan sonra sol tarafta yer alan kategori seçeneklerinden seçim yapılarak sipariş verilebiliyor. Ayçiçeği yağları market kategorisindeki “sıvı yağ” seçeneğinde satışa sunuluyor.

Buradan ürün seçimi adımlarını izleyerek ev adresinize sipariş verebilirsiniz. Sipariş evinize ulaştıktan sonra sonra herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda ayrıca sipariş ürünlerin teslim almayarak iade edebilirsiniz. Kurye tarafından teslimatı yapılan ürün iade edildikten sonra ürünlerin ücreti kısa süre içerisinde banka hesabınıza yatacaktır.

İade koşulları yalnızca hasar tespit edilmesi durumunda değil farklı durumlarda da gerçekleşebiliyor. Çünkü A101 marketleri giyim kişisel bakım ürünleri dışında neredeyse hiçbir üründe iade aşamasında zorluk çıkartmıyor.

A101 Markette Satılan Yağların Özellikleri

A101 market aracılığı ile ayçiçek yağı satın almak isteyen kişiler bu yağların özelliklerini merak etmekte. Çünkü yemeklere lezzet vermek amacıyla kullanılan bu yağların en iyi özellikte olması gerekiyor. A101 marketlerde satılan yağların ortak özellikleri şu şekildedir;

    • A101 marketlerde satılan yağların en önemli özelliği kokusuz olmalarıdır. Bu yağlar hem şişelerinde hem de pişirilme aşamasında ağır kokuların yayılmasına neden olmaz.
    • A101 marketlerde satılan yağların önemli bir diğer özelliği ise hafif olmasıdır. Bu yağlar hangi yemekte kullanılırsa kullanılsın hafif bir tat yaratır.

Görüldüğü üzere A101 marketlerde satılan ayçiçek yağlar en kaliteli, en sağlıklı ve en lezzetli yağlardır. Çünkü A101 market her zaman müşteriler için en kaliteli gıda maddelerini satmaya özen göstermekte.

Vera marka a101 sıvı yağ fiyatları
Vera marka a101 sıvı yağ fiyatları

A101 Markette Satılan Yağların Besin Değerleri

Beslenmesine dikkat ederek sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen kişiler bu markette satılan yağların besin değerlerine dikkat etmekte. A101 marketlerde satılan yağların besin değerleri ortalama olarak şu şekildedir;

  • Kalori: 884 kcal
  • Toplam Yağ: 100 g
  • Doymuş Yağ: 13 g
  • Çoklu Doymamış Yağ: 36 g
  • Tekli Doymamış Yağ: 46 g

Bu değerler 100 gram ayçiçeği yağı için ortalama olarak verilen besin değerleridir. Bu değerler kullanılan yağa göre bir miktar artış ya da azalış gösterebilir.

Güzel bir yazı olduğunu düşünüyoruz, A101 market ürünlerini mutlaka tercih edin. Piyasanın şartlarını biliyorsunuz bu şartlarda cidden alışverişte zorlanabilirsiniz ancak A101 market ürünlerini tercih ederseniz bütçenize güzellik yapmış olursunuz 🙂 iyi alışverişler dileriz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu