ŞekerbankBankalarKredi

Şekerbank SMS İle Kredi Başvurusu

‘Şekerbank, Türkiye’nin en köklü bankalarından biridir, Şekerbank SMS ile kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız aşağıda belirttiğimiz aşamaları izlemeniz yeterli olacaktır.

Şekerbank, 67 senedir yani kurulduğu tarih olan 1953 senesinden bugüne dek bankacılık alanında faaliyetlerine devam ediyor. Misyonunu ihtiyacı olanlara kredi sağlamak olarak benimsiyor. Kredi kampanyalarıyla tüketicilerine sunduğu kolaylık ve desteklerin yanı sıra kredi takibinde de kolaylık sağlamaktadır.

Bütün bankalar finansal konuda hizmet verip aynı alanda ürünlerini tüketicilerinin memnuniyeti çerçevesinde pazarlamaktadır.

Şekerbank SMS ile Kredi Başvurusu 2023 Nasıl Yapılır?

Şekerbank, SMS ile kredi başvurusunda tüketicileri için çeşitli kampanyalar oluşturmuştur. Çünkü bu kampanyalar çerçevesinde kredi faiz miktarları %1,49’a indirdi. Böylece 48 aya varan kredi kullandırma avantajı indirdi.

şekerbank sms ile kredi başvurusu
şekerbank sms ile kredi başvurusu

Şekerbank, acil olarak nakit ihtiyacı olan tüketiciler için SMS ile kredi başvurusu olanağı sağlamaktadır. Bunun için izlemeniz gereken yol, telefonunuzdan bankaya kısa mesaj yollamak ve bankanın cevabını beklemek olacaktır.

Almak istediğiniz Kredi Miktarı ve TC Kimlik Numaranızı aralarında birer boşluk bırakıp 1953’e SMS yollayarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz ve gelecek cevabı en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz.

Şekerbank SMS ile kredi başvurusu acil olarak nakit ihtiyacı olan tüketicileri için en hızlı şekilde finansman avantajı sağlamaktadır. Böylelikle Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusu olarak en fazla 50 Bin TL finansmanı müşterilerine sunmaktadır.

Daha fazla kredi çekmeyi düşünüyorsanız bankanın şubelerine uğramak faydalı olacaktır. İhtiyaç kredi olarak 48 ay en fazla vade olarak belirtilmiş rakamdır.

Ayrıca, sms ile kredi veren bankalar adlı içeriğimizi de incelemenizi öneririz.

Şekerbank SMS ile başvurusu
Şekerbank SMS ile kredi başvurusu

Şekerbank SMS ile Kredi Başvurusu Yapma

Kredi Miktarı boşluk TC Kimlik Numaranızı 1953’e SMS olarak göndermelisiniz. Şekerbank SMS kredi başvurusu için bu adımları uygulamanız gerekiyor. Bunun neticesinde banka gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size geri dönüş yapacaktır. SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyorsanız linkteki sayfamızı okumalısınız.

Şekerbank ihtiyaç kredilerinde %1,49 faiz miktarı uygulamaktadır. Ancak bu rakam her an değişebilmektedir. Kredi tahsis komisyonu ise alınan miktarın en fazla binde 5’i olacak biçimdedir. Aslında Şekerbank SMS kredi için tüketicilerin hayat sigortasını yaptırması mecburidir.

Hayat sigortası ise bireyden bireye değişkenlik gösterir. Örnek verecek olursak 10 Bin TL alacak olan tüketici, %1,49 faiz miktarından yararlanmaktadır. 10 Bin TL’yi 24 ay taksite bölmeyi düşünürseniz aylık 516 TL ödemeniz söz konusu olacak ve toplam olarak bankaya 12.386 TL ödemeniz gerekecektir.

Bu arada bu bahsettiğimiz rakamlar tamamen bilgi vermek amaçlıdır. Şekerbank’ın bu oranı her an değiştirme yetkisi vardır. Banka kredi tahsis ücreti olarak müşterilerden SMS de dahil olmak üzere 52 TL istenilmektedir. Sigorta poliçeler bireyden bireye değişkenlik gösterdiği için yukarıda bahsettiğimiz hesaplamalarda belirtilmemiştir.

Son olarak, Bankaların SMS kredi başvuru numaraları listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu