Market

Migros Balık Fiyatları

Migros balık fiyatları 2023 yılında artış gösterdi. 2023 yılı itibariyle her şeye gelen zamlar taze balık reyonlarına da yansıdı. Migros marketlerdeki balık reyonlarında da artık güncel fiyatlar baz alınıyor. Bu noktada Migros marketlerin balık reyonlarına yansıyan en güncel fiyatları hazırladık. Bu yılın güncel balık fiyatlarının detaylarına hemen içeriğimizin devamından liste olarak ulaşabilirsiniz.

Migros balık fiyatları
Migros balık fiyatları

Migros Reyondan Balık Fiyatları 2023

Migros balık fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu? 2023 ocak ayından itibaren gıda ürünlerine gelen zamlar aynı zamanda balık reyonlarına da doğrudan yansıdı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da herkes Migros marketlerde güncel balık fiyatlarının ne seyirde olduğunu merak ediyor. Somon balığı fiyatı Migros, dil balığı, Migros barbun balık fiyatı ve daha nice balık seçeneği için en güncel Migros market fiyatları şu şekilde yansıyor;

 • Migros Çipura Balığı Kilogram Fiyatı: 102,77 TL
 • Migros Levrek Balığı Kilogram Fiyatı:112,12 TL
 • Migros Norveç Somon Fileto Balığı Kilogram Fiyatı: 252,40 TL
 • Migros Norveç Somon Dilim Balık Kilogram Fiyatı: 243,05 TL

Migros Paketli Balık Fiyatları 2023

Migros marketlerde hem mevsim balıkları hem de her mevsim satışa sunulan paketli balık seçenekleri mevcuttur. Ambalajlı- dondurulmuş Migros balık fiyatları 2023 yılında şu şekilde yansıyor;

 • Dondurulmuş Pınar Mezgit Fileto Balık 500 Gram Fiyatı: 68,17 TL
 • Balık Dünyası Dondurulmuş Uskumru Fileto 450 Gram Fiyatı: 19,54 TL
 • Balık Dünyası Dondurulmuş Levrek Fileto 300 Gram Fiyatı: 52,20 TL
Migros ton balığı fiyatı
Migros ton balığı fiyatı

Ayrıca, Bim, A101 ve Metro market balık fiyatları içeriklerimizle de ilgilenebilirsiniz.

Migros Ton Balığı Fiyatları 2023

Balık ürünleri arasında sıkça tercih edilen seçeneklerden biri de ton balıklarıdır. Ton balığı Migros marketlerde de satışa sunuluyor. Ancak 2023 yılı itibariyle her şeye zam geldiği gibi Migros balık, ton balığı fiyatlarına da zamlar yansımıştır. Migros güncel ton balığı 2023 fiyatları ise şu şekildedir;

 • Migros İri Parçalı Ton Balığı 2×160 Gram Fiyatı: 23,28 TL
 • Migros İri Parçalı Light Ton Balığı 2×160 Gram Fiyatı: 23,28 TL
 • Dardanel Zeytinyağlı Ton Balığı 2×150 Gram Fiyatı: 52,33 TL
 • Fide Ekonomik Ton Balığı 3×80 Gram Fiyatı: 17,13 TL
 • Superfresh Zeytinyağlı Ton Balığı 3×75 Gram Fiyatı: 25,6 TL

Migros market balık fiyatları hakkında merak edilenler için detaylı bilgi aktardık. Yukarıda listelediğimiz tüm balık türleri için fiyatlar 2023 yılı balık zamlarından sonraki fiyatlardır.

Her Migros’ta Balık Var Mı?

Türkiye genelinde hizmet veren tüm Migros marketlerde taze balık reyonu mevcuttur. Bu reyonlarda mevsim balıkları satışa sunuluyor. Her Migros market şubesinden taze mevsim balıkları satın alabilirsiniz.

Migros’ta Hangi Balıklar Var?

Migros marketlerde taze ve ambalajlı balık seçenekleri mevcuttur. Taze balıklar için reyonda her zaman mevsim balıklarına yer veriliyor. Migros market balık reyonunda sıkça bulabileceğiniz balık türleri; çipura, levrek ve Norveç somon balığı çeşitleridir.

Levrek Ne Zaman Olur?

En sevilen balık türlerinden biri levrektir. Levrek balığı kış aylarının tamamında ve ilkbahar başlarına kadar tüketilebilir. Reyon tarihleri de kış ayları ve bahar aylarının başlarını kapsar.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu