ŞekerbankBankalarKredi

Şekerbank Kredi Başvurusu

Şekerbank kredi başvurusu 2023, ülkemizin en köklü bankalarından biridir. Eğer kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız, sizler için hazırladığımız bu araştırma yazımızız üzerinden başvuru koşullarını öğrenebilir ve Şekerbank kredi başvurusu aşamalarını takip edebilirsiniz.

Şekerbank Kredi Başvurusu 2023 Nasıl Yapılır

Şekerbank’ta kredi başvurusu 2023 senesinde yapmayı mı düşünüyorsunuz? Şekerbank, 67 senedir yani 1953 senesinden günümüze dek gelen bankacılık alanında faaliyetlerine devam eder ve vizyonunu ihtiyacı olanlara kredi verir.

Şekerbank Kredi Başvurusu
Şekerbank Kredi Başvurusu

Kredi çeşitlerinde müşterilerine sağladığı kolaylık ve desteklerle birlikte kredi takibinde de kolaylık sunmaktadır. Bütün bankalar finansal konuda hizmet verip, bu konuda ürünlerini müşterilerinin talepleri üzerine pazarlamaktadır.

İnternet Üzerinden Şekerbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet aracılığıyla Şekerbank’ta kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız, Şekerbank’ın resmi web adresine girip sırasıyla; bireysel, bireysel krediler, kredi başvuru adımını izleyip karşınıza gelecek olan formu doldurarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka çalışanları en kısa zamanda sizinle iletişime geçerek kredi başvuru işlemleri konusunda size gereken bilgiyi vereceklerdir.

ATM’den Şekerbank Kredi Başvurusu 2023

Şekerbank’ın ATM’lerinden kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız bu işleminde aşamalarını sizlerle paylaşalım. ATM’de bulunan Ana Menü aracılığıyla Kolay Başvuru seçeneğinden, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sonrasında ise banka çalışanları size geri dönüş yapacaklardır.

İlginizi çekebilir: en kolay kredi veren bankalar hangileridir?

Çağrı Merkezinden Kredi Başvurusu 2023

Şekerbank’ın mevcut çağrı merkezinden de bu başvuruları yapabilirsiniz. Bunun için ise telefonlarınızdan 0850  222 78 78 numaralı telefonu tuşlayarak gerekli aşamaları izlemeniz neticesinde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Aynı zamanda bankaya giderek de yüz yüze başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bankamatik kartı, kredi kartı, online ödemeler ya da kredi türü ürünleri gibi uygulamalar bir miktar maddi ödeme gerektirir. Bu tarz işlemler için tüketiciler, akıllarına yatanı değil, ceplerine uygun olan finans kuruluşunu ya da bankayı seçmelidirler. Bu konunun oldukça önemli olduğunu tekrar tekrar vurgulamakta fayda vardır.

Kredi taleplerinin ve kullanımlarının oldukça fazla olduğu ülkemizde, Şekerbank tüketicilerin öneri ve isteklerini dikkate alan, düzenli ve titiz faaliyet gösteren bir bankadır. Bu hususta da müşteriler Şekerbank için oldukça olumlu geri dönüşler yapmaktadırlar.

esnafa şekerbank kredi başvurusu
esnafa şekerbank kredi başvurusu

Şekerbank Kredileri

Kredi kullanımı Türkiye’de oldukça hızlı artan, bankadan borç alma türüdür. Bu noktada müşterilerin çok daha bilinçli kredi kullanım yapmaları maksadıyla Hepkredi internet adresinin yöneticileri bütün çabalarıyla kredi kampanyalarını, kredilerin olumsuz ve olumlu taraflarını müşterilerine sunmaktadır.

Nakit ihtiyaçlarına mümkün olan en hızlı çözümü sunan araç kredisidir. Kişiler kredi çekerek oldukça hızlı olarak nakit problemlerine çözüm bulabilirler. Bu konuda bankalar da hizmetlerine devam etmektedirler.

Şekerbank müşteri miktarını artırmak ve ekonomik anlamda kolaylık sağlamak maksadıyla kredi çeşitleri içerisinde tüm alanlar bulundurularak, her alanda krediyi tüketicilerine sunmaktadır.

Esnaflara yönelik krediler, taşıt kredisi, öğrenci kredileri, konut kredisi gibi birçok avantajı olan banka, çok sık bir şekilde kredi kullandırımı gerçekleştirmektedir.

İlginizi çekebilir: kredi başvurusunda istenen belgeler hangileridir?

Şekerbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Telefon Bankacılığı (0850 222 7878)
  • Banka Şubelerinden kredi başvurusu
  • Sms ile kredi başvurusu (Kredi boşluk TC kimlik numaranı 1953’e yolla (Maksimum 50 Bin TL)
  • Atmlerden kredi başvurusu
  • İnternet üzerinden kredi başvurusu
  • Söz konusu kredi başvuruları yapılırken evrakların bankaları iletilmesi şarttır.

Belirttiğimiz gibi yukarıda belirttiğimiz kredi kullandırımları yalnızca başvuru içindir. Başvuracağınız kredi türüne göre size banka aracılığıyla geri dönüş yapılacaktır. Bununla birlikte talep edecekleri evrakları da bankaya bildirmeniz gerekecektir.

Şekerbank Kredi Başvuru İstenen Belgeler:

  1. Başvuruyu yapacak kişinin kimliği
  2. Gelir belgesi
  3. Ödenmiş fatura örneği
  4. Maaş bordrosu veya imza sirküleri, şirket söz konuysa şirket olduğuna dair evraklar

İlginizi çekebilir: faturalı hatta kredi başvurusu nasıl yapılır?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2023

Şekerbank’ta ihtiyaç kredisi kullandırma konusunda sağlık, eğitim veya acil ihtiyaçlara dönük olarak birçok alanda kredi kolaylığı sağlamaktadır.

İhtiyaç kredileri adlı başlıkta da kamu çalışanlarına yönelik kredi, özgür kredi, borç transfer kredisi, profesyonellere yönelik kredi gibi birçok konuda kredi hizmeti veren banka, kredi borçlularına kolaylık sağlamak maksadıyla kredilerini hususi bir başlıkta tüketicilerine sunmaktadır.

Şekerbank’ın yapılan son güncellemeye göre ihtiyaç kredisi faiz miktarı, “bireysel ihtiyaç kredisi” adı altında %1.75 faiz oranı sunmaktadır. Bahsi geçen bu faiz oranı her an güncellenebilir. Bu konuda size en yakın Şekerbank merkezlerinden daha faydalı bilgiler alabilirsiniz.

şekerbank konut kredisi başvurusu
şekerbank konut kredisi başvurusu

Şekerbank Konut Kredisi Başvurusu 2023

Konut kredisi çekmeyi düşünen kişiler için düzenlenen bu kredi çeşidi ile almak istediğiniz konuta sahip olabilirsiniz. Şekerbank’ın ev alacaklara sağlamış olduğu kredide, oldukça uygun faiz oranları ve oldukça kolay kredi süreciyle birlikte kredi alabilmeniz olağandır.

Şekerbank kredi başvurusu 2023 için, Şekerbank konut kredisi faiz oranları 2023 senesinde %1.29’dan tüketicilerine sunmaktadır. Yine bahsi geçen bu oranın ne zaman güncelleneceği hiç belli olmaz.

Konut Kredisinde Bazı Özellikler

Konut kredisinin geri ödemesi, aylık olarak düzenli bir şekilde faizli ve taksitlerle yapılabileceği gibi aynı zamanda ara ödemelerle esnek ödeme planı yapılarak da gerçekleştirilebilir. Satın alınmak istenen konut için, ekspertizin koymuş olduğu bedelin yaklaşık %80’inini banka kredi kullandırabilir.

Konut kredisi gibi sabit faizli ödemelerde, erken ödeme düşünülürse, 36 ayı aşmayan krediler için %1, 36 ayı geçen krediler için ise %2’ye varan erken ödeme parası talep edilebilir.

Şekerbank Taşıt Kredisi Başvurusu 2023

Tüm bu olanakların yanında Şekerbank taşıt kredisi kolaylığı da sağlamaktadır. Sıfır ya da ikinci el bir araç sahibi olmak istiyorsanız bu Şekerbank’la mümkün olabilir. İkinci el araçlarda 15 yaşa dek olan araçlara kredi avantajı sağlanır.

Aracın kasko değeri göz önünde bulundurularak, %70’e varan taşıt kredisi alabilirsiniz. (50 Bin TL’ye kadar olanının %70’i, 50 Bin TL’yi aşan araçlarda ise %50’si kredi olarak kullanılabilir.) Şekerbank taşıt kredisinde de %1.45 oranında faiz istenilmektedir.

İlginizi çekebilir: Türk Telekom kredi başvurusu nasıl yapılır?

Gerekli Belgeler:

Maaş bordrosu

Nüfus cüzdanı

Serbest çalışan için imza sirküleri, vergi levhası

İmza sirküleri

Alınacak olan aracın ruhsatının fotokopisi

Ayrıca Şekerbank SMS ile kredi başvurusu konusunda linkteki yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kampanyaları

Şekerbank kredi başvurusu 2023 senesinde sizler için derlemiş olduğumuz bu yazımız üzerinden inceleme yapabilirsiniz. Şekerbank, özel zamanlarda olduğu gibi, tüketicilerinin isteklerini göz önünde bulundurarak farklı kampanyalar oluşturur. Bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar ve finansal bakımdan kolaylık sağlar. Bankanın sağlamış olduğu kampanya ve hizmetlerden resmi internet sitesi aracılığıyla veya .ağrı merkezlerinden de bilgi alabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu