Bim Fiyat Listesi

Bim Güneş Kremi Fiyatı

Bim güneş kremi, Bim’den alabileceğiniz kaliteli güneş koruyucu ürünüdür. Başta kadınlar olmak üzere birçok insan ciltlerinin sağlığına dikkat eder. Bu noktada çoğunlukla güneş kremi, sivilce karşıtı kremler, kırışıklık önleyici kremler ve nemlendiriciler kullanırlar.

Ancak güneş koruyucu kremler daha çok ön plana çıkmakta. Özellikle cildi hassas olanlar ya da deniz tatili gibi güneşe çok maruz kalanlar güneş yanığını önlemek için güneş koruyucu kremler kullanır. Bu noktada en çok güneş koruyucu yüz kremi tercih edilmekte.

Eğer kişi güneşe karşı çok hassas ise bronzlaşmak için yazın güneşlenmek yerine bronzlaştırıcı yağ kullanabilir. Bronzlaştırıcı güneş yağı kullananlar daha korunaklı şekilde bronzlaşabilir.

Bim Güneş Kremi ve Fiyatları 2023

İnsanlar bu denli önemli olan güneş kremlerini tercih ederken çok titiz davranırlar. Özellikle kadınlar bu ürünleri satın alacağı zaman içeriğinden nasıl etki gösterdiğine, etki süresinden üretici markanın kalitesine kadar pek çok detaya hâkim olurlar.

Bu nedenle güneş koruyucu kremler satın alınırken birçok kişinin etkisini kabul etmiş olduğu markaları tercih ederler. Bu noktada adı bilinen kozmetik markalarının satışa sunduğu güneş kremleri daha çok tercih edilmekte.

Bim güneş kremi fiyatı
Bim güneş kremi fiyatı

Bim Güneş Kremi Fiyatı 2023

Bim mağazalarının normalde güneş kremi satmadığını yazımızın başında da belirtmiştik. Her dönem farklı farklı markalardan farklı özelliklerde güneş kremi satışa sunulduğundan Bim güneş kremi fiyatları hakkında yorum yapmak pek mümkün değildir.

Ancak güncel fiyatlar hakkında bir fikir edinmek istiyorsanız 2023 Bim yaz ayları aktüel kataloglarını inceleyebilirsiniz. Bim güneş kremi fiyatları aşağıda ki gibidir;

Bim Güneş Kremi Fiyatları 2023
Ürün Adı Fiyat
Nivea Nemlendirici Çocuk Güneş Kremi 69,90TL
Sebamed Güneş Kremi 69,90TL
Tokalon Güneş Koruyucu Yüz Kremi 50 Faktör 29,90TL
Tokalon Güneş Koruyucu Çocuk Kremi 37,90TL
Diadermine Güneş Koruyucu Yüz Kremi 49,90TL
Nivea Sun Güneş Kremi 59,90TL
Tokalon Koruyucu Güneş Kremi 32,90TL
Diadermine Lift + Güneş Koruyucu Gündüz Kremi 46,90TL
Bim Bronzlaştırıcı Yağı 69,90TL

Bim Güneş Kremi Koruyucudur

Güneş kremlerinin bu denli çok kullanıma sahip olması nedeniyle birçok üründe olduğu gibi güneş kremleri de birçok mağazada satılmaya başlanmıştır.

Güneş kremlerinin bu denli kolay bulunabiliyor olması nedeniyle araya karışan kalitesiz olan ve etki göstermeyen, tam aksine vücuda daha çok zarar veren güneş kremleri piyasada bulunmaya başlamıştır.

Merdiven altı olarak tabir edilen üreticiler tarafından yapılan ve satışa sunulacak olan bu güneş kremlerinin olumsuz etkilerine maruz kalmamak için alınacak yerin dikkatli bir şekilde seçilmesi gerekir. Bu noktada başta Bim olmak üzere pek çok mağaza bu kaliteli ürünleri müşterilerine ulaştırmaktadır.

Bim normal şartlarda mağazalarında güneş kremi gibi ürün satışlarına çok yer vermez. Daha çok Haziran Temmuz ve Ağustos gibi yaz tatilinin yapıldığı aylarda Bim aktüel ürünler kategorisinde satışa sunuluyor.

Öyle ki Bim’in bu hafta yayımladığı Haziran 2023 kataloğunda 50 ml ve 100 ml şeklinde kullanım miktarına göre özel belirlenmiş güne kremleri satıştaydı. Bu ürünlere Bim marketin sağladığı ayrıcalık ile sahip olmak isterseniz sitemizde yayınlanan aktüel ürünler kataloğu inceleyerek önceden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim tokalon güneş kremi
Bim tokalon güneş kremi

Bim Güneş Kremi Yorumları

İnsanlar güneş kremi gibi dikkat edilerek satın alınması gereken ürünleri satın almadan önce daha önceden bu ürünleri satın alıp kullanan kişilerin yorumlarına göz atmak ister. Bu noktada aktüel olarak da satılan güneş kremleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler Bim güneş kremi yorumları şeklinde arama yapar.

Bu arada, eğer ihtiyacınız varsa Bim şampuan, Bim duş jeli ve Bim sıvı sabun sayfalarımızı ziyaret etmelisiniz.

Bim markası her zaman müşteri memnuniyetine önem veren bir marka olduğundan her ürünü satışa sunmadan önce detaylı bir şekilde araştırmakta. Bu nedenle güneş kremi gibi insan sağlığına önemli etkilerde bulunabilecek ürünleri satmadan önce bütün kalite standartlarını kontrol eder.

Bu doğrultuda müşteriler her zaman kaliteli ve insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmayan güneş kremlerini satın aldıklarından dolayı olumsuz yorumla karşılaşmak pek mümkün değildir. Çoğu müşteri aldıkları güneş kremlerinin güneş koruyu kremi 50 faktör özelliğinde ve uygun fiyatlı olmasından dolayı etkisinden memnun kaldıklarını ifade ediyor.

Ayrıca bu ürünler anti alerjenik olarak üretildiğinden büyük bir yan etkiyle de karşılaşılmamıştır.

YouTube video

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu