Bim Fiyat Listesi

Bim Profiterol Fiyatı

Bim profiterol fiyatı, tatlı ürünlerinin en çok merak edilen fiyatları olarak karşımıza çıkıyor. Hemen hemen her insan tatlı yemeyi çok sever.

Kimi baklava yemekten çok hoşlanırken kimi İzmir bombasını yemekten daha çok hoşlanır.

Ancak öyle bir tatlı vardır ki tatlıyı seven hemen herkes tarafından sevilerek tüketilir. Bu tatlı profiteroldür. Herkes tarafından sevilerek tüketilen bir tatlı olan profiterol yapılması zor olduğundan ve herkes bilmediğinden dolayı tatlıcılardan temin edilmekte.

Ancak çok sevilen bu sütlü tatlı son zamanlarda marketlerde de satılmaya başlanmıştır.

Bim Profiterol Fiyatı 2023 Yılında Ne Kadar

Gıda sektörünün gelişmesiyle birlikte pek çok gıda ürünü marketlerde satılmaya başlamıştır. Çok satılan bu gıda ürünlerinin önemli bir bölümünü tatlılar oluşturmaktadır.

Marketler hemen hemen her tatlıyı hazır bir şekilde müşterilerinin hizmetine sunmakta. Ancak tatlılar içerisinde en çok tercih edileni profiteroldür.

Tatlı satışı ülkemizdeki hemen hemen her markette vardır. Ancak müşteriler daha çok Bim mağazasından tatlı almayı tercih ediyor. Başka çok sevilen tatlı profiterol olmak üzere pek çok tatlı türü bugüne kadar sürekli satıştadır.

Bim profiterol satışında Osmanoğlu markasının profiterolün tercih ediyor.  Bim den alışveriş yapan kişiler Bim Osmanoğlu profiterolünü seçmesindeki en önemli sebep her zaman taze ve uygun fiyatlı olmasıdır.

Osmanoğlu markasının daha birçok tatlı türü olsa da insanlar Bim den daha çok profiterol almayı tercih ediyor.

İlginizi çekebilir: Bim kadife tatlısı fiyatı ne kadar oldu?

Bim profiterol Fiyatı
Bim profiterol Fiyatı

Bim Profiterol Fiyatı Ne Kadar?

Satışını yaptığı her üründe uygun fiyat garantisi veren Bim marketten profiterol için de uygun fiyatlı etiketleri tercih ediyor. Bim profiterol fiyatı güncel olarak 2023 tarihinde 13,25 ₺’dir.

Ancak zaman zaman aktüel olarak da profiterol geldiğinden aynı şekilde fiyatlandırılabildiği gibi daha yüksek fiyattan da satışa sunulabiliyor.

Osmanoğlu profiterol hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Bim resmî web sitesini ya da bizim web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bim profiterol fiyatları aşağıdaki gibidir;

Bim Profiterol Fiyatı 2023
Ürün AdıFiyat
Bim Osmanoğlu Profiterol Fiyatı13,85TL
Eker Profiterol18,95TL
Sinangil Profiterol23,90TL

 

Bim profiterol Fiyatı Ne Kadar Oldu
Bim profiterol Fiyatı Ne Kadar Oldu

Bim Osmanoğlu Profiterol Müşteri Yorumları

Bim birçok ürününde olduğu gibi profiterol satışında da en iyi markaları tercih ediyor. Bu nedenle birçok müşteri satın aldığı profiterolden her zaman memnun kalıyor.

Özellikle Osmanoğlu markasının kaliteli bir şekilde yaptığı profiterollerin uygun fiyatlı olması da müşterileri cezbetmekte.

Ancak her ne kadar bu profiterolleri lezzetli bulanlar olsa da tam aksine beğenmeyen kişiler de olmakta. Öte yandan, çikolatayı çok sevenler için Bim çikolata yazımızın linkini buraya bıraktım. Afiyet olsun 🙂

Zaman zaman müşterilerin aldığım profiterol tarihi geçmemiş olmasına rağmen ekşi çıktı gibi yorumları ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu durum karşımıza çıkabilen bir durumdur çünkü sütten üretilen bu ürün zaman zaman bozulabilmektedir.

Bu durum sadece üretimden sonraki dağıtım aşamasında ve depolama aşamasında soğuk havaya daha az maruz kalmasından kaynaklanıyor. Yani bu durum Bim markasıyla ya da üretimi yapan firmayla alakalı bir durum değildir.

Alınan profiterollerin ekşi çıkması ya da küflenmiş olması tamamen dağıtımı gerçekleştiren personellerin ya da marketteki soğutma sisteminin hatasıdır.

Böyle bir durum ile karşılaşmanız durumunda para iadesi alma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu