Bim Yufka Fiyatı Baklavalık 2021 Ne Kadar Oldu?

Bim Yufka Fiyatı 2021 Güncel

Bim yufka fiyatı, Bim marketlerde satılan ve sıklıkla tüketilen gıda maddelerinden bir tanesidir. Bim yufka, genellikle baklava, börek, mantı gibi yapımlarda kullanılmaktadır. Her ne kadar hazır yufkalar pek fazla önerilmese de, Bim yufka ilk gün ki gibi tazeliğini korumaktadır.

Sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alan yufka, kadınların bir numaralı tercihi oluyor. Bim marketlerde birçok yufka çeşidi bulunmaktadır. Üçgen yufka, Bim günlük yufka olmak üzere birçok yufka çeşidini bulabilirsiniz. Bim’de yufka, genellikle çok tercih edilmektedir. Daha çok baklava ve böreklerde kullanılan yufkalar Bim marketlerde oldukça çok çeşit bulunmaktadır.

Bim market, Türkiye’nin en büyük mağaza zincirlerinden bir tanesi.  Birçok uygun fiyatlı ürünleri Bim mağazasından satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünler arasında Bim yufka’da bulunuyor. Bim’de satılan yufka markası ve en çok tercih edilenlerden bir tanesi ise Bim Connex marka yufka. Bim’in en önemli özelliklerinden bir tanesi de kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunması. Büyük firmalarla anlaşma yaparak kendine has markasını ortaya çıkarıyor. Hem uyguna hem de sağlıklı ürünleri bizlere sunuyor. Soğuk zinciri bozmadan son teknolojik koşullar ile karşımıza çıkan Bim ürünleri, sağlıklı ve gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

bim yufka fiyatı
bim yufka fiyatı

Bim Yufka Fiyatları 2021

Bim yufka fiyatları 2021 fiyat listesini siz değerli okurlarımıza aşağıda paylaşıyoruz. İşte güncel Bim yufka fiyatları 2021 listesi;

Bim Yufka Fiyatları 2021
Ürün Adı Birim Fiyat
Bim Connex Yufka 1 KG ₺5,95
Bim Unlum Baklavalık Yufka 800 GR ₺5,00

Bim marketlerde birçok yufka çeşidi de bulunuyor. Bim baklavalık yufka fiyatı, günlük yufka fiyatına nazaran daha farklılık gösterebilir fakat aralarında pek çok fark yoktur. Güncel olarak Bim fiyatları zam gelmeden önce bu şekilde yer alıyor.

1 KG Yufka’da Kaç Adet Var?

1 KG yufka içerisinde 6 adet yufka yer almaktadır.

Yufka Çeşitleri Nelerdir?

Yufkalar genellikle günlük yufka, baklavalık yufka, Bim böreklik yufka ve üçgen yufka olarak kendi içinde kategorilere ayrılıyor. Günlük yufkayı genellikle basit ve pratik sabah kahvaltılarında börek yapmak için kullanılır. Baklavalık yufka ise adından da anlaşılacağı gibi baklava yapımında kullanılmaktadır. Üçgen yufka ise genellikle evimizin buzluğunda her daim annelerimizin sakladığı sigara böreklerinde kullanılıyor ya da puf böreği denilen böreklerde de kullanılabiliyor. Böreklik yufka genellikle tercih ediliyor.

bim yufka fiyatları
bim yufka fiyatları

Bim Baklavalık Yufka

Bim baklavalık yufka, marketin en çok satış gerçekleştirdiği ürün. Baklava ülkemizde en çok tüketilen tatlı türlerinden olduğundan dolayı da yufkanın bu kadar satılması epey normal geliyor. Bayramlarda, özel günlerde genellikle annelerimiz ve nenelerimiz baklava yaparak misafirleri ağırlamaktadır. İçerisine fıstık veya cevizlerle süsleyerek yapılan baklava, bolca da yufka istemektedir. Bim baklavalık yufka fiyatı için oldukça da araştırılan bir ürün olduğundan sizlere yukarıda fiyatlarını da yazdık. Kısacası baklava tarifinden de bahsedecek olursak;

Aldığınız Bim baklavalık yufka paketini içerisinden çıkaralım. Önceden hazırlanan şerbeti de kenarda tutalım. Öncelikle tavayı güzelce yağlamamız gerekiyor. Yağlamış olduğumuz tavada yufkalardan birer adet olarak serelim. Her bir yufkanın arasına önceden ezilmiş ceviz veya fındık koyalım. Her şeyi hazırladıktan sonra 200-250 derecelik fırında 45 dakika kadar pişirin.

Bim Yufka Tercih Edilir Mi?

Bim’den alacağınız yufkalar pratik ve lezzetli atıştırmalık börekler yapabileceğiniz türden olduğu için tercih edilebilir. Yufkayı evde de açabilirsiniz fakat, uğraşmak istemeyenler için öncelik hazır yufkalar oluyor. Yufka almadan önce mutlaka Bim yufka fiyatı listesine göz atmanızı öneririz. Genellikle yufkacılar ve günlük taze yufkacılardan alınan yufka ile arasında farklılık gösterebilir. Bim yufka fiyatı diğer marketler ve fırınlara göre daha uygun. Bim her zaman ürünlerinde harika fiyat endeksini tüketicilere sunuyor.

Yukarıda da göreceğiniz üzere Bim yufka fiyat 2021 sizlerle paylaşmış olduk. Bim yufka fiyatı araştırması yaparken mutlaka sitemizi ziyaret ediniz. İnternet siteleri üzerinden araştırma yaparken HepKredi.Com sayfasından güncel olan Bim fiyatlarına sürekli göz atabilirsiniz.

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

bim salam fiyatı

Bim Salam Fiyatı 2021 Kaç TL, Tombik, Namet, Pınar

Bugün fiyat radarımıza Bim salam fiyatını ele alacağız. Bim salam fiyatı çok tüketildiğinden de çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.