Bim Un Fiyatı 2021 Ne Kadar Oldu? 5Kg ve 10Kg Fiyatları

En güzel hamur işi sofraları için Bim un fiyatı 2021 listesini hazırladık. Pasta, börek ve kurabiye vb. için Bim Efsane un her derdinize deva olacak. Efsane un genelde Bim marketlerde 2 Kg, 5 Kg ve 10 Kg’lık paketler halinde satışa sunuluyor.

Ev hanımları hamur hazırlarken un kalitesinin ne denli önemli olduğunu vurgularlar. Bazı unlardan yapılan hamurlar, açılırken dağılırlar. Ama Bim Efsane un ile yapılan hamur ve yufkalarda böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Böylece fiyatına göre kaliteli bir temel gıda ürünü satın almış olursunuz.

bim un fiyatı, bim efsane un, 5kg
bim un fiyatı, bim efsane un, 5kg

Pandemi döneminde evde daha çok vakit geçirdiğimiz için hamur işine merak saldık. Çeşitli yiyecekler hazırlamaya çalıştığımız sıralarda çoğu un markasının denemesini yaptık. Bunların arasından en çok memnun kaldığımız unlardan birisi de Efsane un diyebiliriz. Bim 5 kg un fiyatı 2021 yılında oldukça uygun seviyelerde.

bim un fiyatı
bim un fiyatı

Bim Un Fiyatı 2021 Yılında Kaç TL Oldu?

En lezzetli hamur işi yemekleri için Efsane Un’u tavsiye edebiliriz. Öyle iyi ki, erkeklerin de zevkle hamur açması için bile yeterli 🙂 Peki, 2021 yılında Bim marketlerde satılan Efsane un fiyatı ne kadar?

Bim Efsane Un Fiyatları
Ürün Ağırlık Fiyat
Bim Efsane Un 2 Kg ₺7,75
Bim Efsane Un 5 Kg ₺17,90
Bim Efsane Un 10 Kg ₺35,00

 

Ayrıca, temel gıda ürünlerinden Bim zeytin, Bim çay ve Bim tereyağı ile ilgili içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Özellikle yakın geçmişteki sokağa çıkma yasaklarında evde çok sıkılıyorduk. Bu yüzden aktivite geliştirip çeşitli hamur işi yemekler yapmak üzere çalıştık. Yasaklar esnasında evlerde Bim sıvı yağ, un, makarna vb. temel gıda ihtiyaçlarında zor durumda kalmamak adına erkenden tedarik edip stokladık. Bu sayede sizlerin de istifade edebilmesi için Bim un fiyatları tablosunu hazırladık.

İlginizi çekebilir: A101 un fiyatları ne kadar oldu?

Hakkında Gizem Uluğ

Ona göre finans uzmanı, buna göre borsacı, şuna göre eksperim. Onlara göre marketlerin nabzı, bunlara göre fiyatlara fısıldayan kadın, şunlara göre yatırım danışmanı. Bana sorarsan, ev hanımı :)

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.