Garanti Bankası

Garanti Pos Destek Hattı 0850 Telefon Numarası Nedir?

Garanti pos destek hattı ile ilgili bilgileri ve müşteri hizmetlerine hızlı ulaşmanın yollarını sizler için inceliyoruz. Türkiye’nin en eski ve en büyük bankaları arasında yer almakta olan Garanti Bankası, Katar ile iş ortaklığı yaparak Garanti BBVA olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Günümüzde insanlar artık alışverişlerini ve nerede ise tüm ihtiyaçlarını kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yaparak karşılıyor. Artık taksilerde bile pos cihazları yer alır iken sizde işletmeniz için girdileri kredi kartı ile almak için Garanti Bankası pos hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Garanti Pos Destek Hattı 0850 Nedir?

Garanti Pos sadece garanti bankası üye iş yerlerine sunuluyor ve dünyadaki tüm American Express, MasterCard, Visa, Diners Club, Discover, CUP ve JCB alt yapısına sahip olan kartlar ile ödeme alabilmenizi sağlıyor. Garanti Bankası çeşitli özellikleri ve avantajları ile pos hizmeti sunar iken aynı zamanda farklı alanlarda ödemeler alabilmenizi de sağlıyor.

İş yerinizdeki sabit pos cihazınız ile birlikte, sanal pos, DCC pos ve yazarkasa pos hizmetlerinden de faydalanabiliyorsunuz. Gelişmiş bir sisteme sahip olan Garanti Pos ile ilgili sorun yaşadığınızda ise müşteri hizmetlerine ulaşmak oldukça kolay.

Garanti pos destek hattı
Garanti pos destek hattı

Garanti Pos Nedir?

Garanti pos destek hattı üzerinden tüm sorunlarınız için anında yardım alabiliyorsunuz. 7 gün 24 saat hizmet sunmakta olan Garanti pos destek hattına sadece üye iş yeri bilgileri ile ulaşılabiliyor. Aynı zamanda kullanmakta olduğunuz her pos için farklı birimler üzerinden destek alabiliyorsunuz.

Garanti pos destek hattı telefon numaraları ise aşağıdaki gibidir ve aldığınız hizmete göre hemen arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Garanti Pos Destek Hattı Telefon Numarası Nedir?

Garanti pos destek hattının telefon numarası 444 0 339’dur.

Garanti Yazarkasa Pos Destek Hattı Telefon Numarası Nedir?

Garanti yazarkasa pos destek hattının telefon numarası 444 0 337’dir.

Ayrıca, hata kodu 57 sorunu ve çözümü konusunda ilgili sayfamızı incelemelisiniz.

Garanti pos destek hattı
Garanti DCC, CEPPOS, sanal pos destek hattı

Garanti DCC Pos Destek Hattı Telefon Numarası Nedir?

Garanti DCC pos destek hattının telefon numarası 444 0 335’dir.

Garanti CepPOS Destek Hattı Telefon Numarası Nedir?

Garanti CepPOS destek hattının telefon numarası 444 0 339’dır.

Garanti Pos Destek Mail Adresi Nedir?

Garanti pos destek mail adresi posta@garanti.com.tr’dir. Telefon numarası yerine mail üzerinden farklı bilgiler iletmek ve görsel aktarmak için kullanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu