Fiyatlar

Toptan Fiyatına Ucuz Saksı Fiyatları

Toptan fiyatına ucuz saksı nerden alabilirim, toptan saksı fiyatları ne kadar diye merak ediyorsanız en doğru adrestesiniz! HepKredi olarak en cazip fiyat seçenekleri ile toptan saksı modellerini beğeninize sunuyoruz. İçeriğimiz boyunca toptan saksılar hakkında merak ettiğiniz fiyat ve benzeri konuların detaylarını bulabilirsiniz.

Toptan Saksı Fiyatları

Toptan saksı fiyatları model, malzeme, boyut ve markaya göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin plastik malzemelerden elde edilen saksılar cam ya da örselen saksı modellerine göre daha cazip fiyatlıdır. HepKredi olarak en ucuz toptan saksı seçeneklerini satışa sunuyoruz. Bu noktada toptan saksı fiyatlarımız şu şekildedir;

  • 20 Adet 13.5×10.5 cm 0,95 Litre Fidan Üretim Saksı Fiyatı (Plastik): 160 TL
  • 20 Adet 10×11 cm 0,7 Litre Fidan Üretim Saksı Fiyatı (Plastik): 160 TL
  • 5 Adet 35×30 cm 21,9 Litre Fidan Üretim Saksı Fiyatı (Plastik): 305 TL
  • 25 Adet 13X10 cm 0,9 Litre Vakum Üretim Saksı Fiyatı: 65 TL

Toptan saksı fiyatlarımız özellikle de saksıların litrelerine ve büyüklük ölçülerine göre değişkenlik gösteriyor. Daha fazla saksı modeli ve fiyatı hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Toptan fiyatına ucuz saksı
Toptan fiyatına ucuz saksı

Silikon Saksı Kalıbı Toptan Fiyatları

Standart hazır saksı modellerinin yanı sıra kendi saksınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Eğer saksılarınızı kendiniz üretmek istiyorsanız bunun için silikon kalıp seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda silikon saksı kalıplarını toptan ve gayet uygun fiyatlarla da satın alabilirsiniz. HepKredi olarak toptan silikon saksı kalıplarını da satışa sunuyoruz. Sunduğumuz silikon saksı kalıplarının fiyatları ise şu şekildedir;

  • Sukulent Boy Silikon Saksı Kalıbı Fiyatı: 250 TL
  • Baykuş Silikon Saksı Kalıbı Fiyatı: 165 TL
  • Mini Toprak Silikon Saksı Kalıbı Fiyatı: 74 TL
  • Kare Silikon Saksı Kalıbı Fiyatı: 385 TL
  • Mona Lisa Silikon Saksı Kalıbı Fiyatı: 750 TL
  • Zarif Mum Görünümlü Silikon Saksı Kalıbı Fiyatı: 240 TL

Toptan ucuz plastik saksı ve toptan silikon saksı fiyatları hakkında merak edilen tüm detayları aktardık. Hemen satın almak üzere bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca toptan saksı seçeneklerine ilişkin merak ettiğiniz soruları yorum kısmında belirterek bizden yanıt alabilirsiniz. HepKredi olarak sunduğumuz toptan saksı fiyatları için en cazip fiyat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

toptan ve ucuz saksı fiyatı
toptan fiyatına ucuz saksı fiyatlarımız

İlginizi çekebilir: A101 orkide fiyatları ne durumda?

2 Numara Saksı Kaç Litre?

2 numaralı saksı modelleri genelde 5,4 litre kapasitelidir. Marka ve saksı çap ve boyuna bağlı olarak litre rakamı farklılık gösterebilir.

3 No Saksı Kaç Litre?

3 numara olarak nitelendirilen çiçek saksılarının litre kapasitesi genelde 8,1 olarak yansıyor. Saksının çapına, boyuna ve benzeri ayrıntılara göre bu litre kapasitesi değişkenlik gösterebilir.

5 Numara Saksı Kaç Litre?

Her saksı firmasının standartları ve numaralandırma detayları farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak 5 numaralı standart çiçek saksı modelleri toplamda 14,6 litre kapasitelidir.

No 6 Saksı Kaç Litre?

No 6 olarak bilinen kare saksı modelleri 29x29x27santim ölçülerine sahip olup toplamda 13 litre kapasitelidir.

7 Numara Saksı Kaç Litre?

7 numaralı saksı modellerinin tümü toplamda 3,7 litre kapasitelidir. Ancak bu marka ve modele göre farklılık gösterebilir.

8 No Saksı Kaç Litre?

Büyük boy saksı modellerindeki 8 numaralı ürünler genel olarak 34 litre kapasitelidir. Ancak bu litre kapasitesi her saksı modelinde değişkenlik gösterebilir.

17 cm Saksı Kaç Litre?

Yüksekliği 17 cm olan standart yuvarlak çiçek saksıları 5,1 litre kapasitelidir. Ancak bu her saksı modeli için standart bir bilgi değildir. Markaya, saksı modeline göre ölçüler farklılık gösterebilir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu