Bankalar

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Beyaz eşya kredisi veren bankalar hangileridir diye soranlar evlenmeyi düşünen kişiler olduklarından maddi olarak zorluk yaşadıklarında bankalardan kredi alabilirler. Özellikle beyaz eşya kredisi imkanı sunan bankalar, evleneceklerin bir miktar da olsa maddi açıdan rahat nefes almasını sağlarlar.

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Beyaz eşya kredisi imkanı sunan bankalar ise sizler de dilediğiniz beyaz eşyaya sahip olabilirsiniz. Ayrıca, evlilik kredisi başlığı altında birçok banka yeni evleneceklere avantajlı teklifler sunmaktadır.

beyaz eşya kredisi veren bankalar
beyaz eşya kredisi veren bankalar

İhtiyaçlarınıza yönelik beyaz eşya grubuna giren çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, elektrikli süpürge, televizyon gibi elektronik aletleri söz konusu beyaz eşya kredi ile alabilirsiniz. Oldukça uygun faiz miktarları ve uzun vade olanakları ile kolay bir şekilde geri ödeme yapabilirsiniz.

Peki beyaz eşya kredisini nasıl çekebilirsiniz? Beyaz eşya kredisi almayı düşünenler için bu kredinin şartları nelerdir? İşte bu konuda merak ettiğiniz tüm soruların cevapları…

Beyaz eşya kredisi veren bankalar listesi aşağıdaki gibidir;
  • Şekerbank
  • Anadolubank
  • İş Bankası
  • Vakıfbank
  • Ziraat Bankası
  • Kuveyt Türk

Şekerbank’tan Beyaz Eşya Kredisi

Ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi olan Şekerbank, A sınıfı beyaz eşya satın alımlarında bu kredi imkanını sağlamaktadır. Evlenmek isteyen çiftlere avantajlı olanaklar sunan Şekerbank, beyaz eşya kredilerini verirken herhangi bir masraf istememektedir.

Şekerbank evlilik kredisi başlığı altında evlenmeyi düşünenler için kredi olanağı sağlamaktadır. Bunun için söz konusu bankanın şubelerini ziyaret ederek detaylıca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bilinmeli ki, beyaz eşya, mobilya, halı – perde vb. temel ihtiyaç ürünleri için oluşan ihtiyaçlara kredi veriliyor. Buna sosyal hayatı destek kredisi adı veriliyor. Peki sosyal hayatı destek kredisi başvurusu 2023 yılında nasıl yapılıyor? Detayları linkteki yazımızdan okuyabilirsiniz.

Anadolubank Beyaz Eşya Kredisi

Bankalar yalnızca ihtiyaç, konut, taşıt kredisi vermemektedir. Bunların yanı sıra evlilik ve düğün kredileri başlığı altında beyaz eşya kredileri de sağlamaktadırlar. Bu bankalardan biri ise Anadolubank’tır.

Anadolubank beyaz eşya kredi talebi için 50.000 TL’ye varan kredi olanağı sunduğu gibi aynı zamanda 48 aya varan vade imkanlarıyla geri ödemelerinizi de oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu kredide faiz miktarı ise %1,41’dir.

Beyaz eşya kredisine başvurmayı düşünüyorsanız Anadolubank şubelerini ziyaret edebilir veya 444 55 50 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayıp gerekli bilgiyi sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, düşük kredi notuna kredi veren bankalar adlı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz. Kredi notunuz düşük olsa bile, bu sayede kredi çekebilme ihtimaliniz artacaktır.

Beyaz Eşya Kredisi Dışındaki Seçenekler

Beyaz eşya satın almak isteyenler için yalnızca banka kredisi talep etmeniz gerekli değildir. Aynı zamanda beyaz eşyayı almayı düşündüğünüz mağazanın hesabına taksit ile veren dükkanlardan da alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Bunların yanında kredi kartınız varsa yapacağınız beyaz eşya alışverişlerinde 9 taksite kadar alışveriş yapmanız mümkündür.

 

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar
Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

İş Bankası Beyaz Eşya Kredisi

Türkiye İş Bankası da beyaz eşya kredisi avantajı sağlayan bankalardan biridir. Faturalı alışveriş kredisi başlığı altında sunulan krediyle, İş Bankası’nın anlaşmasının olduğu mağazalardan alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Aldığınız ürünün faturası çıkmadan önce bankaya başvurmanız gerekmektedir. Beyaz eşya kredisine başvuru yapmak için gelir durumunuzun belgesi, alışveriş faturanız, kimlik belgeniz gereklidir. Son olarak başvuru için de size en yakın İş Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

İlginizi çekebilir: tatil kredisi veren bankalar listesi

İlginizi çekebilir: doğum borçlanması için kredi veren bankalar

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar Nasıl Başvurulur

Beyaz eşya kredisine başvuru ise bankadan bankaya değişkenlik göstermektedir. Bazı bankalar yalnızca anlaşmasının olduğu mağazalara kredi avantajı sağlarken, bazı bankalar ise satışın ardından faturayı talep etmektedirler.

Kesin ve net bir bilgi için kesin olarak bir banka şubesini ziyaret etmeniz yararınıza olacaktır. Banka şubesini ziyaret ederek eşya kredisi almayı düşündüğünüzü ve ne kadar kredi çekebileceğinizi net bir şekilde öğrenin.

Böylelikle yukarıda belirttiğimi beyaz eşya kredisi veren bankalar 2021 adlı yazımızı okudunuz. Bu bahsettiğimiz bilgiler doğrultusunda sizler de evlilik kredisine başvurabilir ve beyaz eşyalarınızı alabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu