Bim Islak Mendil Fiyatı 2021 Ne Kadar Oldu? Kaç TL?

Bim ıslak mendil fiyatı 2021 yılında yine çok makul seviyelerde. Üstelik çeşitlilik de üst seviyede. Bu şartlar bizim işimize geliyor çünkü bugünlerde çok ihtiyaç duyuyoruz. Pandemi sebebiyle sürekli kişisel eşyalarımızı temizlemek istiyoruz. Telefonlar, ellerimiz, anahtarlarımız ve daha fazlasını sürekli dezenfekte etmeye çalışıyoruz. Elbette sürekli olarak yanımızda dezenfektan bulunduramayabiliriz. İşte bu gibi durumlarda Bim ıslak mendil rafından 3’lü paketlenmiş cep mendillerini tercih edebiliriz.  Bununla birlikte büyük boy ıslak mendil paketlerini de satın alabiliriz. Neye ihtiyaç duyuyorsanız, ona göre ambalajlanmış şeklinde hazır olarak raflarda sizleri bekliyor.

bim ıslak mendil
bim ıslak mendil

Alışveriş listenizi hazırlıyorken işinizi kolaylaştırmak için Bim markete giderek ıslak mendil rafından notları aldık. Gitmeden önce mutlaka yazının tamamını okumalısınız. Çünkü pandemi döneminde ev ekonomisini idare etmek oldukça zorlaştı. Ayriyeten diğer dezenfekte eşyalarının da yakın zamanda fiyatlarını yayınlayacağız. Açıkçası ilk zamanlar Bim’de satılan bu mendillere karşı önyargılıydım. Fakat zamanla test ettikten sonra tamamen tabularımı yıktım diyebilirim. Satın alacağınız fiyata göre kalitesi gerçekten üst seviyede. Hem de ihtiyacınıza göre farklı çeşitlerde satın alabiliyorsunuz.

Bim Islak Mendil Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Bim’de en çok satılan ıslak mendillerden birisi de havlu tipi olanlardır. Family markası ile satılan havlu ıslak mendiller ile geniş yüzeyleri bile rahatlıkla silebilirsiniz. Ayrıca bebeğiniz için de Bim marketlerden Jenny Willy marka ıslak mendili tercih edebilirsiniz. Bu ürün ile bebeğinizin altını temizleyebilirsiniz. Bu marka bebeklerde pişik sorununu tamamen ortadan kaldırıyor ve konforlu bir kullanım imkânı sağlıyor. Günlük kullanımda cep ıslak mendili ihtiyacınız varsa Ivory marka ıslak mendil ürünlerini tercih edebilirsiniz. Peki Bim ıslak mendil fiyatı kaç TL?

Bim’de Satılan Islak Mendiller
Markası Adet Fiyatı
Bim Ivory Islak Mendil 45 2,95 ₺
Bim Family Islak Mendil 100 7,25 ₺
Bim Jenny Willy Bebek Havlusu 180 12,95 ₺

İlginizi çekebilir: A101 ıslak mendil fiyatı, ürünleri ve marka çeşitliliği

Yukarıdaki fiyatları yakın tarihte güncelledik. Fakat ani fiyat değişiklikleri olursa aşağıdaki yorum bölümünden bildiride bulunmanız durumunda listedeki fiyatları hızlıca güncelleyebiliriz. Peki Bim’de satılan ıslak mendiller arasından sizin favoriniz hangisi? Memnun kaldığınız ya da kalitesini beğenmediğiniz ıslak mendiller hangileridir? Tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakkında Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz cglr351905@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.