Deniz Bank

0850 222 0 800 Nerenin Telefonu, Kime Ait

Türkiye’nin yenilikçi bankası Denizbank sizlere 0850 222 0 800 telefon numarası üzerinden müşteri hizmeti desteği sunuyor. Gelişmiş çağrı merkezi yönetimi ile dikkat çeken banka sesli yanıt sistemi ve temsilciler ile yardımcı oluyor. Denizbank 0850 222 0 800 müşteri hizmetleri telefon numarası ile ilgili detaylı bilgi ise aşağıda sizlerle.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 0 800

Denizbank müşterisi olan ve olmayan herkes 7 gün 24 saat 0850 222 0 800 çağrı merkezi üzerinden bilgi alabilir, işlem gerçekleştirebilir. Güvenli bir şekilde çağrı merkezinden destek alabilmeniz için ise özellikle düşünülen işlevler yer alıyor.

Denizbank müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda sizlerden telefon bankacılığı şifresi veya kart şifreniz ile birlikte telefon numaranıza mobil onay kodu talep ediliyor. Bu bilgiler müşteri temsilcileri tarafından sözlü olarak değil sisteme tuşlayarak giriliyor. Güvenliğiniz için gerçekleştirilecek olan bu aşamalar sonrasında tüm bankacılık işlemlerin yapabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Hangi Konularda Destek Veriyor?

0850 222 0 800 numaralı Denizbank çağrı merkezini aradığınızda iki farklı seçeneğiniz bulunuyor. İnternet bankacılığı ve diğer tüm bankacılık işlemlerinde sizlere destek veriliyor. Dilerseniz sesli yanıt sistemini kullanarak işlem yapabilir, dilerseniz müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz. Peki, sesli yanıt ve müşteri temsilcisi hangi konularda destek veriyor?

Denizbank Sesli Yanıt Sisteminde Yapılan İşlemler

Denizbank sesli yanıt sistemi Asistan özelliği ile aşağıdaki işlemleri temsilcilere bağlanmayı beklemeden hızla yapabilirsiniz. Bu işlemler;

Şifre İşlemleri: Denizbank kredi kartı ve banka kartınızın şifre güncelleme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 0850 220 00 00 nerenin telefonu

0850 222 0 800 Nerenin Telefonu
0850 222 0 800 Nerenin Telefonu

Kredi Kartı İşlemleri: Denizbank kredi kartı kullanan veya yeni başvuru yapanlar bu menüden bilgi alabilir. Kredi kartınızın başvurusu, kuryeye verilip verilmediği anlık olarak sizlere sunuluyor. Sesli yanıt sisteminin kredi kartı işlemleri ile ilgili sunduğu diğer hizmetler şu şekilde;

 • Kredi kartınızın limit bilgisini öğrenebilirsiniz.
 • Kredi kartınızın ne kadar kullanılabilir limitinin kaldığını öğrenebilirsiniz.
 • Kredi kartının limitini arttırmak için istekte bulunabilirsiniz.
 • Kredi kart bonusunun ne kadar biriktiğini öğrenebilirsiniz.
 • Kredi kartının son ekstresi hakkında bilgi
 • Kredi kartı dönem içi ve provizyon işlemlerini öğrenebilirsiniz.
 • Kredi kart asgari borç ödemesini yapabilirsiniz.
 • Kredi kartının toplam ekstre borcunun ödemesini yapabilirsiniz.
 • Kredi kartınız için talep edeceğiniz tutarda ödeme yapabilirsiniz.
 • Kredi kart son ekstre bilgilerini e-posta ya da faks olarak alabilirsiniz.
 • Taksitli nakit avans kullanmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Kartı İnternet harcamalarına açma ve kapatma yapabilirsiniz.

Hesap İşlemleri

Vadeli ve vadesiz hesaplarınız ile ilgili bilgi alabiliyorsunuz. Müşteri numarası ve IBAN bilgilerinizi sesli yanıt asistanından öğrenebilirsiniz. Hesap bakiyenizi öğrenebilir, hesap hareketleri hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Kredi İşlemleri

Kredi başvurusu yapabilir, kredi başvurunuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

Sesli yanıt asistanı üzerinden yukarıdaki temel bankacılık işlemleri ile birlikte Kurtaran Hesap İşlemleri, Şans Oyunları İşlemleri ve Yatırım işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

İlginizi çekebilir: 0850 222 0 600 kimin telefonu

Denizbank Müşteri Temsilcisinde Yapılan İşlemler

Denizbank telefon bankacılığı üzerinden üst düzey yetiştirilmiş ve tüm eğitimleri tamamlamış personellerden uzman desteği alabilirsiniz. Bankaya gitmeden kredi kartı ve banka kartı ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Temel olarak Denizbank bankacılık işlemlerini ve diğer tüm hizmetler hakkında bilgi verelim.

Hesap Yönetimi: Denizbank müşterisi olanlar vadeli ve vadesiz hesaplarının yönetimi ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilir. Hesabınız ile ilgili şüpheli işlem var ise bildirebilirsiniz. Eğer Denizbank müşterisi değilseniz vadeli veya vadesiz hesap açmak için arayabilirsiniz.

0850 222 0 800 Kime Ait
0850 222 0 800 Kime Ait

Para Transferleri: Bankacılık işlemlerinin temeli olan Havale-EFT işlemlerini telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Diğer tüm para transferleri için de müşteri temsilcini arayabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verebilir var olan talimatları iptal edebilirsiniz.

Kart İşlemleri: Kredi kartı ile ilgili tüm işlemleri müşteri temsilcisi ile yapabilirsiniz. Kayıp çalıntı kart bildirimi ve kredi kartından şüpheli işlem gerçekleşmesi durumunda anlık olarak destek alabilirsiniz. Çalıntı kart işlemleri için acil işlem gerektiğinden 0’ı tuşlayarak işlem yapabilirsiniz. Temel olarak kredi kartı ile ilgili yapacağınız diğer işlemler;

 • Kredi kartınız için şifre belirleyebilirsiniz.
 • Kredi kartınızın şifresini güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz.
 • Kredi kartının limitini düşürebilir, arttırabilir veya kullanılabilir kredi kartı limitini öğrenebilirsiniz.
 • Kredi kartının hesap kesim tarihini değiştirebilirsiniz.
 • Kredi kartınızdan nakit avans veya taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 0850 222 0 400 kimin telefonu, neresinin numarası

Ödeme İşlemleri: Kredi kartınızı veya banka kartınızı kullanarak tüm ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank’ın anlaşmalı olduğu tüm kurumların fatura ödeme işlemlerini telefon bankacılığından ücretsiz yapıyorsunuz.

Diğer ödeme şekilleri arasında ise şans oyunları yer alıyor. Şans oyunları sitelerinde yer alan hesaplarınız için para aktarımı sağlayabilirsiniz.

0850 222 0 800 Denizbank telefon bankacılığı hizmetini kullanarak vergi borcu ve trafik cezası borçlarını ödeyebilirsiniz. Yatırım işlemleri ve hisse senedi alım-satım işlemlerini de müşteri hizmetleri ile yapabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu