Operatörler

Vodafone Red Pass İletişim Nedir, Nasıl Kullanılır?

Vodafone Red Pass İletişim nedir, nasıl kullanılır ve paket içeriği nedir gibi soruların yanıtları için hemen içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Vodafone tarafından sunulan en güncel Red Pass iletişim paketi kapsamında hangi fırsatlardan faydalanabileceğini detaylı olarak kaleme aldık.

Red Pass İletişim Nedir?

Red Pass İletişim nedir, nasıl kullanılır soruları sıklıkla merak ediliyor. Red Pass İletişim seçeneği Vodafone’un içerik sağlayıcıları ile yaptığı anlaşmalar neticesinde hayata geçirilen ve Vodafone’nin içerik değiştirme-geliştirme hakkını saklı tuttuğu paketlerden biridir. Diğer Vodafone paket içeriklerine kıyasla daha farklı bir konsepte sahiptir. Red Pass İletişim neleri kapsıyor sorusuna yanıt vermek gerekirse de;

 • Red Pass İletişim whatsapp uygulamasını internetinizden düşmeden kullanabilmenizi kapsıyor.
 • Telegram, Signal Messenger, BiP, Yaay ve Facebook Messenger uygulamalarını da internet kotasından düşmeden kullanabilmenizi sağlıyor.

Red Pass İletişim Nasıl Kullanılır?

Red Pass İletişim internet kotanızdan düşmeyen kullanım fırsatı sunuyor. Paket adından da anlaşılacağı üzere direk whatsapp, BİP, Yaay ve benzeri uygulamalarda geçerli olmak üzere internet kotanızdan düşmeden kullanabilirsiniz Vodafone Pass İletişim paketi bazı faturalı tarifelere ücretsiz olarak tanımlıdır. Bu tarifeler ise şunlardır;

 • Vodafone Red 8 Tarifesi
 • Vodafone Red 10 Tarifesi
 • Vodafone Red 15 Tarifesi
 • Vodafone Red 20 Tarifesi
 • Vodafone Redli 15 Tarifesi
 • Vodafone Redli 15 Plus Tarifesi
 • Vodafone Redli 20 Plus Tarifesi
 • Vodafone Red20 Tarifesi
 • Vodafone Red25 tarifesi
 • Vodafone Red30 Tarifesi
 • Vodafone Red35 Tarifesi
 • Vodafone Red 20GB Tarifesi
 • Vodafone Red 25GB Tarifesi
 • Vodafone Red 30GB Tarifesi
 • Vodafone Red 40GB Tarifesi
 • Vodafone Red Sınırsız İletişim 20 Tarifesi
 • Vodafone Red Sınırsız Müzik 25 Tarifesi
 • Vodafone Red Sınırsız Sosyal 25 Tarifesi
 • Vodafone Red Sınırsız Video 30 Tarifesi

Eğer bu tarifelerden birini kullanıyorsanız sınırsız iletişim içeriği direk paketlere otomatik tanımlı olduğu için kullanıcıları iptal edip ya da paketi ek olarak satın alma hakkına sahip değildir. Eğer bu tarifeler dışındaki herhangi bir Vodafone Red tarifesini kullanıyorsanız ek paket şeklinde sınırsız iletişim içeriklerini satın alabilirsiniz.

Vodafone Redd Pass İletişim Nedir, Nasıl Kullanılır
Vodafone Redd Pass İletişim Nedir, Nasıl Kullanılır

Vodafone Red Pass İletişim Paketi Nasıl Satın Alınır?

Yukarıda sıraladığımız Red tarifeleri dışında kalan farklı Red tarifelerini kullanıyorsanız ek paket şeklinde kolayca Vodafone Pass paketleri asın alabilirsiniz. Pass ek paket seçeneklerine Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Satın alma adımlarını aktarmak gerekirse de;

 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın.
 • Ardından ana sayfada yer alan ek paketler kısmına tıklayın.
 • Karşınıza sayısız ek paket seçeneği çıkacaktır.
 • Bu alanda yer alan sınırsız ek paket seçenekleri arasından istediğinize tıklayarak ‘’Hemen Al’’ kısmına tıklayarak satın alabilirsiniz.

Pass iletişim ek paketini satın aldıktan sonra dilediğiniz zaman Red Pass İletişim iptal etme hakkınız bulunuyor. Red tarifelerine ek olarak alacağınız bu paketlerin iptal ve kullanım koşullarına yine Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kolayca bakabilirsiniz.

Vodafone Red Pass İletişim Nedir
Vodafone Red Pass İletişim Nedir

Red Pass İletişim Ne İşe Yarar?

Red Pass İletişim nedir ve ne işe yarar sorusunun en net yanıtı olarak internet kotanızdan hiç düşmeden sosyal iletişim uygulamanı kullanmanızı sağlar diyebiliriz. Eğer faturalı Red tarifelerinden birini kullanıyorsanız sosyal iletişim uygulamalarını kullanırken internet paketi dahilindeki kotanızdan asla düşüş olmaz. Paketin sağladığı en büyük avantaj bu şekildedir. Bir noktada bu uygulamaları bedava internet hakkı gibi kullanmanızı sağladığını da söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir: Vodafone faturalı hatta kredi sorgulama

Vodafone Red Sınırsız Ek Paketler

Red tarifelerini kullanırken sadece iletişim uygulamalarında geçerli ek paket seçenekleri değil, video, müzik gibi kullanımlar için de kotanızdan düşmeyen ek paketleri kullanabilirsiniz. Örneğin Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Red paketinize ek olarak Red Pass Müzik seçeneğini kolayca satın alabilirsiniz. Bu paket içeriği sadece Spotify Premium, Power FM, Spotify, Karnaval ve aynı zamanda Fenomen uygulamalarında geçelidir. Bu uygulamalarda müzik dinlerken paketiniz tanımlandığı için internetinizden yemez.

Eğer YouTube gibi video içerik mecralarındaki videoları internetinizden yemeden izleyebilmek istiyorsanız Red paketlerinize ek Video Pass Paketi seçeneği de satın alabilirsiniz. Bu ek paketin kullanım süresi 7 gündür. YouTube, YouTube Müzik, YouTube Kids ve aynı zamanda İzlesene.com gibi mecralardaki videolar için geçerlidir.

Red Pass İletişim kayıt ol adımlarının tümüne Vodafone Yanımda uygulaması ek paket sayfası üzerinden kolayca ulaşabilir ve paketleri satın alabilirsiniz. Her paket içeriği her tarifede kullanılamaz. Ek paket seçeneklerinin detaylarını görüntüleyerek tarifenize uygun olup olmadığını analiz edebilirsiniz. Yine aynı ek paket sayfası üzerinden paketler nasıl yapılır sorusuna da yanıt bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Vodafone numara taşıma kampanyaları 2023

Vodafone Hediye Çarkı Nasıl Kullanılır?

Vodafone müşterilerine hediye çark seçeneği de sunuyor. Eğer benzersiz ve sürpriz paket içerikleri ve fırsatlar yakalamak istiyorsanız siz de hediye çarkı çevirerek kolayca kazanabilirsiniz. Hediye çarkını kullanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş sağlayın.

Ana sayfanın alt kısmına doğru ekranı kaydırın. Vodafone’u Keşfet başlığı altında yer alan hediye çarkı kısmına tıklayın. Ardından ekrana yansıyan hediye çarkını çevirip durmasını bekleyin. Ardından çarktaki seçenekler arasından hangisini kazandığınız ve nasıl kullanacağınız ekrana yansıyacaktır.

İletişim Pass görüntülü konuşma dahil mi?

İletişim Pass paketi whatsapp ve Facebook Messenger’da yapacağınız tüm görüntülü aramaları da kapsıyor. Yani bu uygulamalar üzerinden yaptığınız sesli ve görüntülü aramalarda da internet kotanızdan yemez. Ayrıca Vodafone Call kapsamındaki dosya, konum, fotoğraf, video ve benzeri paylaşımlar da paket içeriğine dahildir.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu