Halk Bankası

Halkbank Hesap No Öğrenme

Halkbank hesap no öğrenme yollarını bilmiyorsanız ve öğrenmek istiyor iseniz sizler için tüm yöntemleri bir araya getiriyoruz. Halkbank, Türkiye’nin en büyük kamu bankası olarak dikkat çekiyor. Milyonlarca aktif müşterisiyle gerek vadeli, gerekse de vadesiz hesaplar en çok tercih edilen ürünlerdir. Para transferleri başta olmak üzere tüm bankacılık işlemleri bu hesaplar ile gerçekleştiriliyor. Peki, gerekli olması halinde bilmiyor iseniz Halkbank hesap no öğrenmek için ne yapabilirsiniz?

Halkbank Hesap No Öğrenme Yöntemleri

Halkbank hesap no nerede yazar, nasıl bulunur diyenler için tüm yöntemleri tek tek açıklamak istiyoruz.

1-      Kart Üzerinden Hesap No Öğrenme

Mevcut hesap kartınızın üzerinde hesap numarası yazabilir. Yazabilirsiniz dememizin sebebi ise BDDK tarafından bir dönem sonra dolandırıcılık işlemlerinde gördüğümüzden dolayı kart üzerindeki hesap numarası bölümleri kaldırılmıştır. Ancak geçmiş dönemlerden bir Halkbank kartınız var ise 8 haneli hesap numarasını üzerinden alabilirsiniz.

Ayrıca, Halkbank müşteri numarası öğrenme adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Halkbank hesap no öğrenme

Halkbank hesap no öğrenme

2-      IBAN’dan Hesap No Öğrenme

Halkbank IBAN adresinizi biliyorsanız kolay bir şekilde hesap no öğrenme adımını tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde dolandırıcılık risklerine karşı yeni kartlarda IBAN yazmasa da eski kartlarda veya farklı bir yerde IBAN kayıtlı ise hesap no öğrenebilirsiniz. 26 hane olan IBAN numaranızın son 8 hanesi Halkbank hesap numaranızdır.

Halkbank internet sitesi üzerinde yer almakta olan bu sayfaya giriş sağlayıp IBAN bilginizi girerek hesap numarası ve şube kodunuzu anında öğrenebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Akbank hesap no öğrenme yolları nelerdir?

3-      Telefonla Halkbank Hesap No Öğrenme

Halkbank hesap no öğrenmek için bir diğer yöntem ise müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşme. Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0 850 222 0 400’ü arayarak Hesap İşlemleri menüsünden temsilciye bağlanarak hesap numaranızı öğrenebilirsiniz.

Halkbank hesap no öğrenme yolları
Halkbank hesap no öğrenme yolları

4-      Mobil ve İnternet Bankacılığından Halk Hesap No Öğrenme

Halkbank hesap numarası öğrenmek yöntemlerinden bir diğeri ise mobil bankacılık uygulaması veya internet bankacılığıdır. Eğer akıllı telefonunuzda uygulama bulunuyor ise veya tarayıcıya erişim sağlayabiliyorsanız bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra Hesaplarım > Vadesiz Hesaplarım sekmesi üzerinden hesap numaranızı öğrenebilirsiniz. Halkbank hesap numarası öğrenmek için birden çok hesabınız var ise aynı yöntem ile bulabilirsiniz.

Halk Bankası Hesap Numarası Nerede Yazar?

Halk Bankası banka kartı üzerinde hesap numarası yer almaktadır.

Halk Bankası Hesap Numarası Kaç Haneli Olur?

Halk Bankası hesap numaraları 8 haneli olur.

Halkbank Şube Kodu Kaç Haneli?

Halkbank şube kodu 4 hanelidir.

Halkbank hesap no öğrenme" class="pin-it-button" count-layout="vertical">
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu