Fiyatlar

Rus Finosu Fiyatı

Bu yazımızda Rus Finosu cinsi köpek sahibi olmak isteyen kişiler için Rus Finosu Fiyat ve özellikleri hakkında bilgi vereceğiz. Eğer siz de Rus Finosu sahibi olmak istiyorsanız kesinlikle yazımızı sonuna kadar okumalısınız.

Rus Finosu Fiyat Bilgisi 2023

Evcil hayvanlar birçok kişi tarafından sevilerek beslenen canlılardır. Özellikle köpekler birçok yönüyle insanlar tarafından sevilen canlılardır. Bu nedenle evcil hayvan sahibi olmak isteyen kişiler tercihlerini daha çok köpeklerden yana kullanıyor. Tabi köpek sahibi olmak isteyen kişiler de zevkleri ve tercihlerine göre bir köpek cinsi tercih ediyor.

rus finosu fiyat
rus finosu fiyat

Günümüzde insanlar tarafından beslenen birçok köpek cinsi var. Ancak köpek cinsleriyle yakından ilgilenen kişiler köpeklerin davranışlarını göz önünde bulunduruyor ve ona göre bir köpek satın alıyor. Bu yazıda Rus Finoları ile ilgili birçok bilgi vereceğiz ve bu köpekleri satın almak isteyen kişiler için fiyat bilgisi vereceğiz. Ancak öncesinde gelin bu köpeklerin ne gibi özellikler taşıdığına bir göz atalım.

Rus Finosu Özellikleri, Rus Finosu Nasıl Bir Köpek?

Safkan Rus Finosu köpekler tam bir ev köpeği diyebiliriz. Birçok köpek ile geçinebilen bu köpekler aynı zamanda kedi ve kuş gibi diğer canlılarla da geçinebiliyor. Eğer evinizde birçok evcil hayvan beslemek istiyorsanız tercihlerinizde Rus Finolarını ilk sıralara yerleştirebilirsiniz.

Oldukça uysak bir yapıya sahip olan Rus Finoları hem evinizdeki çocuklarla hem de eve gelen yabancılarla sorun çıkarmadan yaşayacaktır. Fakat bu köpeklerin koruma iç güdüsü yok denecek kadar azdır. Daha çok eğitme ve itaat etme üzerine yetkinliği olan bu köpekler şirinlik yaparak evdekileri mutlu etmeye çalışacaktır.

Dışarı çıkıp enerjisini atma ihtiyacı duymayan ve oldukça sakin bir yapıya sahip olan bu köpek ırkları tam bir ev köpeği diyebiliriz. Yani kısaca Pitbull Terrier, Japanese Tosa, Dogo Argentino gibi köpeklerde gördüğümüz saldırgan davranışlar bu cinslerde yoktur.

Rus Finolarının karakterleri ile ilgili bilgi verdiğimize göre biraz da fiziksel özellikleri ile ilgili bilgi verebiliriz. Rus Finoları oldukça minyon olan ve maksimum 4-5 kiloya kadar büyüyebilen bir cinstir. Çok fazla tüyü olmayan bu köpekler haftada 1-2 kez fırçalama ile temizlenebilir.

Tüy dökme sıklığı çok olan bu köpeklerde daha çok beyaz ve kızıl renkler görülüyor. İyi bakıldığı takdirde 10 ila 15 yıl kadar yaşayabilen bu hayvanlarda eklem hastalıkları çok sık bir şekilde görülür.

Rus Finosu Fiyatı 2023 Yılında Ne Kadar?

Rus Finolarıyla ilgili genel bir bilgi verdiğimize göre bu köpeklerin fiyatları ile ilgili bilgi verebiliriz. Ancak öncesinde küçük bir uyarı yapmamızda fayda olacaktır. Köpek ve kedi de dahil olmak üzere eğer hayvan sahiplenmek istiyorsanız satın alma yerine sahiplendirme ilanları aracılığı ile herhangi bir ücret ödemeden bu canlıları sahiplenmenizi öneriyoruz. Hayvanların satışı birçok hayvan sever tarafından hoş karşılanmıyor olup çoğunun gerekçeleri de oldukça yerindedir. 5199 sayılı kanuna dayalı olarak hayvanların kötü ortamlarda üretilmesi ve satışa sunulması bir suç niteliğindedir.

Eğer kendi zevklerinize ve beklentilerinize uygun bir köpek bulduysanız ve bunu ücretsiz olarak alabilecekseniz tercihlerinizi bu köpeklerden yana kullanmanızı öneriyoruz.  Ancak buna rağmen köpek satın almak istiyorsanız bir sonraki paragrafta bu köpeklerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Rus Finosu Papillon fiyatları ve Rus Finosu Terrier fiyatları hemen hemen birbirine yakındır. Köpeklerin yaşına, cinsiyetine ve eğitim durumlarına göre değişmekler birlikte 5 bin TL’den 25 bin TL’ye kadar Rus Finosu bulabilmek mümkündür.

Rus Finosu satılık Rus Finosu bulabilmek için çeşitli ilan sitelerini dolaşmanız yeterli olacaktır. Ancak bazı hususlarla ilgili herhangi bir soru işareti taşıyorsanız o kişiden kesinlikle Rus Finosu satın almamanızı öneriyoruz.

İlan veren kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan bilgi ve görselin gerçekliği orijinalliği güvenliği ve daha birçok konuda araştırma yaptıktan sonra satın alma işlemini yapmanızı öneriyoruz.

Çünkü zaman zaman hayvan satın alma işlemlerinde içerik ve görselin gerçekliği doğru olmayıp verilen bilgilerin içeriklerin ve diğer detayların dolandırıcı niteliğinde olduğu ticaretler meydana gelebiliyor.

Ayrıca unutmayın ki Rus Finosunu satın aldıktan sonra gerekli kurumlarca ruhsat ve kontrollerine tabi olması hem köpek için hem de sizin için olası problemleri ortadan kaldıracaktır.

Hep Kredi platformu olarak bu yazıda Rus Finosu cinsi köpeklerin özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi verdik. Yazıda yer alan bilgilerin tamamı en doğru kaynaklar kullanılarak verilmiştir. Ancak buna rağmen sitemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Rus Finosu Büyür Mü?

Rus Finosu çok büyüyen bir köpek cinsi değildir.

Orijinal Rus Finosu Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Rus Finosu köpekler görünümünden ve davranışlarından anlaşılabilir.

Rus Finosu Kaç Ayda Doğurur?

Rus finosu 2 aylık bir gebelikten sonra doğum yapar.

Rus Finosu Kaç Yavru Doğurur

Rus Finosu 4-6 adet yavru doğurur.

Rus Finosu Ne Zaman Çiftleşir?

Rus Finosu 1.5 yaşından sonra çiftleşmeye hazır hale gelir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 2 Anlık Puan: 3]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu