A101 Fiyat Listesi

A101 Fantom Dikey Süpürge Fiyatı

A101 Fantom dikey süpürge satıyor mu, Fantom carbon dc500 dikey süpürge fiyatı ne kadar, A101 markete ne zaman gelecek? Bu yazımızda dikey Fantom süpürgeler hakkında birçok bilgiye yer verdik.

A101 Fantom Dikey Süpürge

A101 market özellikle 2020 tarihinden birçok elektronik araç satmaya başladı. Bu elektrikli araçların içerisinde de elektrik süpürgesi türlerinden olan dik süpürge en çok dikkat çeken ürünlerden biri oldu.

Cep telefonu gibi klasikleşmiş elektronik eşyaların yerine elektrikli süpürgeleri satmaya başlayan A101 market müşteriler tarafından en çok tercih edilen marketlerden biri haline geldi.

Yazımızın devamında dikey süpürgelerden olan Fantom Carbon süpürgeler hakkında bilgi vereceğiz. Eğer bu ürünü satın almak istiyor ve ürün hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bilgiler tam size göre.

A101 fantom dikey süpürge nasıldır
A101 fantom dikey süpürge nasıldır

A101 Fantom Marka Dikey Süpürge Satıyor Mu? Geliş Tarihi

A101 market şu an internet sitesinde aktif olarak bu ürünleri satıyor. A101 internet sitesine girdikten sonra elektronik kategorisini seçerseniz bu ürünleri görebilirsiniz.

A101 marketin sattığı Fantom dikey süpürgeleri fiziki şubelerden satın almak istiyorsanız bir süre beklemeniz gerekebilir. Çünkü önümüzdeki günlerde A101 markete Fantom dikey süpürge getirilmesi planlanmıyor.

A101 fantom dikey süpürge fiyatı
A101 fantom dikey süpürge fiyatı

A101 Fantom Dikey Süpürgelerin Fiyatları 2023

A101 markette satılan Fantom dikey süpürge türleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir;

  • Fantom Carbon DC500 Dik Süpürge: 379,00 TL
  • Fantom DC1000 Carbon Dik Süpürge Gri: 359,00 TL
  • Fantom P-2049 Quantum Dikey Süpürge Antrasit: 1.895,00 TL
  • Fantom P-2049 Quantum Dikey Süpürge Kırmızı: 1.895,00 TL

Fantom Dikey Süpürge Kullananların Yorumları

A101 marketten daha önce dikey süpürge alan kişiler genellikle olumlu yorumlar bildirmiş. Öyle ki birçok kişi ürünlerden memnun kaldığı için diğer müşterilere de önerilerde bulunmuş.

Her ne kadar olumlu yorumlar mevcut olsa da ürünler kargo vb. aşamalarda hasar alabiliyor. İyi haber şu ki hasar tespit tutanağı tutturulması sonucunda ürünlerin iadesi gerçekleşebiliyor.

Bunun için A101 internet sitesi aracılığı ile ürün iade talebi oluşturmalı ve iade kodu almalısınız. Daha sonra ürününüzü iade edebilirsiniz. A101 tarafından yapılan açıklamalarda “müşteri hizmetlerimiz iade aşamasında sizlere yardımcı olmakta” benzeri bir ifade bulunuyor. Yani A101 market müşterilerini mağdur etmemeye çalışıyor.

A101 Fantom dikey süpürge hakkında vereceğimiz bilgiler bu şekildeydi. A101 market tarafından satılan diğer ürünler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz internet sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.

Ayrıca, ilginizi çekebilir: A101 dikey süpürge fiyatı ne kadar?

A101’e Fantom dikey süpürge ne zaman gelecek?

Şu an A101 markete Fantom dikey süpürge getirilmesi planlanmıyor.

Fantom Carbon DC 500 kaç watt?

Fantom Carbon DC 500 süpürgeleri 500 watt güce sahip.

Fantom süpürge hangi markette?

Fantom süpürgeler A101 markette satılıyor.

Bim Fakir süpürge kaç watt?

Bim markette satılan Fakir marka süpürgeler 800 watt güce sahip.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 0 Anlık Puan: 0]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu