BankalarKredi KartıZiraat Bankası

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma Yükseltme

Ziraat Bankası kredi kartı limit arttırma veya yükseltme işlemlerinin nasıl yapıldığını ele alalım. Ziraat Bankası’nda her kesimden tüketiciye uygun olacak kredi olanakları ve kampanyaları vardır.

Özellikle kredi kartları tüketiciler tarafından en fazla tercih edilen ürünler olarak öne çıkmaktadır. Bazı zamanlarda müşteriler kart limitlerini düşürmek ya da artırmak isteyebiliyorlar. Söz konusu banka, müşterilerine Ziraat Bankası kredi kartı Limiti arttırma veya azaltma işlemlerinin nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma ya da Azaltma

Ziraat Bankası kredi kartı limit arttırma imkanı için çok sayıda yöntem vardır. 5000 TL ve altında kullandığınız kredi kartlarında limit arttırma işlemlerini ATM’lerden veya internet bankacılığından yapabilirsiniz.

Kredi kartlarım bölümünde limit artırma seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneğe tıklayarak limit çoğaltma başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer telefonla başvuru yapmak isterseniz 0850 220 00 00 numarasından Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Telefon üzerinden de kredi kartı limit artırma başvurusu yapılması mümkündür.

Eğer Denizbank müşterisiyseniz, Denizbank kredi kartı limit arttırma adlı içeriğimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Bankkart Combo Maximum Kredi Kartı Limit Artırma

Bankkart Combo ve diğer ürünlerle kredi kartı limit arttırma uygulamaları oldukça kolayca uygulanmaktadır. Ancak bu konuda belirtmemiz gereken bir husus vardır. 5000 TL ve üstünde limitli bir kredi kartı sahibiyseniz ve limitini çoğaltmak istiyorsanız bu uygulamayı Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ederek yapmanız şarttır.

Bahsettiğimiz limit artırma aşamaların Bankkart Genç Kredi kartında da söz konusudur. Öte yandan İş Bankası kredi kartı takip etmek için linkteki sayfamızı incelemelisiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme
Ziraat Bankası kredi kartı limit arttırma, yükseltme

Limit Arttırma Koşulları

Ziraat Bankası kredi kartı limit arttırma için başvuru yaptığınızda onay alamadıysanız bunun bazı sebepleri bulunuyor. Sizden istedikleri şartları taşımamanız haline limit arttırma başvurunuzu reddedebilirler. Bu sebeplerden bir tanesi de kartın sürekli olarak kullanılmasıdır. Bir diğer neden ise düzenli olarak ödemelerinizi yapmıyor olmanızdır.

Kartınızın ödemelerini düzenli bir şekilde yapmıyorsanız ve sürekli olarak asgari ödemeler gerçekleştiriyorsanız, banka limit çoğaltma başvurunuza onay vermeyebilir.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 1]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Limit artırım başvurusu yapacaktım. Çok işime yaradı. Sayenizde yaptım bankadan haber bekliyorum teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu