Bim Milföy Hamuru Fiyatı, Bim Milföy Fiyatı 2021

Bim milföy fiyatı 2021 yılında ne kadar oldu? Bu konuyu merak ediyorsanız doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz. Milföy hamurları diğer hamur tiplerine oranla daha özel kullanım alanına sahip bir hamurdur. Çeşitli tatlı ve böreklerin yapımında kullanılan bu hamurlar ev ortamında yapılabilse de insanlar daha çok hazır olarak satın almayı tercih ediyor. Bu noktada Bim Lezzethane milföy hamuru her açıdan müşterilere uygun olduğundan daha çok tercih edilmekte. Hemen hemen her Bim mağazasından kolayca bulunabilen milföy hamurları ile lezzetli tatlı ve börekler yapmak daha kolay hale geliyor.

Bim Milföy Fiyatı 2021 Ne Kadar?

Bim milföy fiyatı diğer birçok mağazadan daha uygundur. Bim market içerisinde satılan Lezzethane milföy hamurunun fiyatı güncel haliyle 5,45 ₺’dir. 1 kilogramlık paketlerde satılan bu gıda ürünü diğer birçok marketteki milföy hamurlarının yarısı kadar ücrete satılmakta. Ancak uygun fiyatlı olmasına rağmen bu milföy hamurları kalite açısından birçok markayı geride bırakıyor.

Bim Milföy Fiyatı 2021

Bim Milföy Hamuru 2021 Fiyatı
Ürün Adı Birim Fiyat
Bim Lezzethane Milföy Hamuru 1 KG 5,45TL

 

Bim Milföy fiyatı
Bim Milföy fiyatı 2021 yılında yükseldi

Bim market kendi bünyesinde birçok marka bulundurmakta. Bim milföy hamurunu ise Lezzethane olarak satışa sunuyor. Yukarıda ki fiyat Bim milföy fiyatı 2021 güncel fiyat olarak yer almakta. Bu fiyat farklılık göstermekte olduğunu da unutmamak gerekiyor.

İlginizi çekebilir: A101 milföy hamuru fiyatı ve özellikleri nelerdir?

Nefis Yemek Tarifleri tarafından yayınlanan milföy böreği tarifleri için ilgili sayfayı inceleyebilirsiniz.

Bim Milföy Hamuru Müşteri Yorumları

Çoğu müşteri bir ürün satın almadan önce o ürünü satın alan diğer müşterilerinin yorumlarına dikkat eder. Çünkü başka müşterilerin alacakları ürün hakkındaki yorumları yol göstermek açısından öneme sahiptir.

Bim mağazasında satılan milföy hamurunu daha önce kullanan müşterilerin neredeyse tamamı bu ürün hakkında olumlu görüş bildirmekte. Gerek birçok tatlı ve börekte kullanılabiliyor olması gerek uygun fiyatlı ve kaliteli olması nedeniyle alışveriş yapan birçok kişi bu ürünü tercih etmekte. Ayrıca milföy hamurunu alınca bütün hamurlar kullanılmasa dahi dolapta bekletilebilmekte. Paket içerisinde ayrı ayrı koyulan milföy hamurları sonrasında tekrar tekrar kullanılabiliyor.

Bim Milföy hamuru
Bim Milföy hamuru

Neden Bim’den Alışveriş Yapılmalı?

Bim ürün satışında ülkemizdeki bütün büyük market zincirlerini geride bırakmıştır. Bim’in gösterdiği bu başarı tamamen Bim’in gösterdiği müşteri memnuniyetinden kaynaklanıyor. Hemen hemen her ürününde kendi markalarını kullanan Bim hammadde temininden üretime, dağıtımdan depolamaya kadar pek çok kalite standardı ölçütlerine dikkat ediyor. Kendi markalarını kullanması nedeniyle Bim market satışını yaptığı ürünlerde diğer markalara oranla daha uygun fiyatlı etiketler kullanıyor. Buna rağmen uygun fiyatlı ürünleri kalite açısından diğer birçok büyük marketi geride bırakıyor. Aynı zamanda hamur denildiğinde akıllara Bim makarna ve Bim mantı ürünleri geliyor. Linklerdeki sayfaları incelemeyi unutmamanızı tavsiye ederiz.

Bim ürün kalitesinin yanı sıra personellerinin gösterdiği ilgi ve alaka ile de müşterilerin memnuniyetini topluyor. Hem mağazalarda hem de müşteri hizmetleri biriminde çalışan ekipler ile her zaman müşteriler memnun edilmekte.

Bim milföy kaç kalori?

Bim’de satılan Lezzethane milföy 100 Gr’ı 353 kaloridir.

Hakkında Demir Uluğ

Bunu Da İncele

Patito ve Party marka Bim cips ürünleri

Bim Cips Fiyatları 2021 Ne Kadar? Güncel Liste

Cips almak isteyen küçük büyük herkesin en fazla tercih ettiği adreslerden birinde Bim cips fiyatları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.