Bim Fiyat Listesi

Bim Su Fiyatları

Sıcakların oldukça yoğun olduğu bu günlerde, Bim su fiyatları oldukça rağbet görüyor. Bim Sırma su fiyatı ve Erikli 5 lt su fiyatları son zamanlarda oldukça çok aratılıyor. Su insan yaşamı için en önemli maddelerden bir tanesi.

Gerek insan yaşamının devam edebilmesi için gerek temizlik gibi önemli ihtiyaçlar için her insanın suya gereksinimi bulunuyor. Öncelik olarak içme amaçlı kullanıldığından insanlar suyu içme suyu olarak temin ediyor. Çünkü günümüzde temiz içme sularına ulaşmak zordur. Bu noktada insanlar marketle aracılığı şişenmiş doğal kaynak suyu temin ediyor.

Bim Su Fiyatları 2023 Ne Kadar Oldu? Sırma ve Erikli Fiyatları

Temiz içme sularına olan ihtiyacın artmasıyla birlikte günümüzde her markette su bulmak mümkündür. Ancak çoğu kişi su ihtiyaçlarını Bim mağazalarından temin ediyor. Su ihtiyacını karşılamak amacıyla Bim marketlerde çeşitli su markaları ihtiyaca uygun boyutlarda satışa sunuluyor.

Bim Marketlerde Satılan Su Markaları

Türkiye’nin en çok tercih edilen zincir marketi olan Bim birçok üründe olduğu gibi sularda da ürün çeşitliliğine yer veriyor. Su reyonlarında çoğu zaman Bim Sırma su ile karşılaşılıyor olsa da Sırma su ile birlikte Erikli ve Dalga gibi markaların da suları satılıyor. Ayrıca bazı bölgelerde o bölgede doğal su kaynağı olan su markalarının da suları satılıyor.

Ancak Bim su satışında en çok tercih edilen marka Sırma su markasıdır.

bim su fiyatları
bim su fiyatları ne kadar oldu? Bim sırma su paketi

Bim Su Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar

Bim market satışını yaptığı birçok üründe olduğu gibi sularda da en uygun fiyat garantisini sunuyor. Bim marketlerde çok çeşitli su markaları farklı boyutlarda satışa sunulduğu için fiyatlar değişiklik gösteriyor. Güncel olarak Temmuz 2023 senesindeki Bim su fiyatları şu şekildedir;

Sırma Su Fiyatları;

Sırma su fiyatları aşağıdaki gibidir;

Bim Su Fiyatları 2023
ÜrünBirimFiyat
Sırma Su 12’li330 ML11,90 ₺
Sırma Su500 ML1,25 ₺
Sırma Su5 LT6,50 ₺

İlginizi çekebilir: A101 su fiyatları 2023 ve çeşitleri nelerdir?

Erikli Su Fiyatları;

Bim marketlerde satılan Bim Erikli su fiyatları 2023 yılında aşağıdaki gibidir;

Bim Erikli Su Fiyatları
ÜrünBirimFiyat
Bim Erikli Su 24’lü0,33 Lt19,30TL
Bim Erikli Su 24’lü0,60 LT23,00TL
Bim Erikli Su 6’lı1.5 LT10,00TL
Bim 5 LT Su Fiyatı5 LT6,75TL

Türkiye’nin en çok tercih edilen marketi Bim su fiyatlarında her zaman diğer mağazalardan daha uygun fiyatlı etiketler kullanmaya özen gösteriyor. Öyle ki çok tercih edilen Erikli 5 lt su fiyatı Bim ve Sırma 5 lt su fiyatı Bim mağazalarında her zaman uygun fiyatlıdır.

Aynı zamanda birçok markadaki su fiyat 2023 senesinde çok fazla değişiklik göstermemiştir. Doğal kaynak suyu olarak satışa sunulan markalardaki su fiyat 2023 senesinde bir önceki seneye oranla çok az miktarda artış göstermiştir.

bim erikli su 6'lı paket
erikli 6’lı paket bim su fiyatları

Bim’de Satılan Suların Mineral İçeriği

Alışveriş yapan insanlar su satın alırken temiz ve içilebilir olmasının yanı sıra içeriğine de dikkat eder. Öyle ki çoğu su doğal kaynak suyu olarak satıldığı için içeriğindeki mineraller ve diğer içerikler de önem gösterir. Bim mağazalarında satılan su markaları ve içerikleri şu şekildedir;

İçerik/MarkaSırmaErikliDalga
AlüminyumTe * ug/LTe * ug/LTe * ug/L
AmonyumTe * ug/LTe * ug/LTe * ug/L
Klorür1.1 mg/L1.3mg/L1.17 mg/L
Sodyum1,7 mg/L1.4mg/L1.65mg/L
DemirTe * ug/LTe * ug/LTe * ug/L
ManganTe * ug/LTe * ug/LTe * ug/L
Sülfat3.82 mg/dL3.77mg/dL3.80 mg/dL
pH7.507.407.45

Bim’de Satılan Sular Kaliteli Mi?

Temiz ve sağlıklı suya ulaşmanın zor olduğu şu günlerde müşteriler marketten satın aldıkları suların kaliteli olup olmadığı konusunda endişe yaşayabiliyorlar. Ancak şunu söyleyebiliriz ki Bim mağazasında satılan suların tamamı en sağlıklı ve en kaliteli sulardan oluşuyor.

Şişelerin hemen üzerinde yer alan mineral ve diğer içeriklerin değerlerinden de anlaşılabileceği gibi en sağlıklı suların satıldığını görebilirsiniz. Bu sular yüksek yerlerde insan yaşamından uzakta en hijyenik koşullarda dolum yapılarak Bim mağazalarına kadar geliyor. Suyun şişeye konmasından markete kadar hiçbir şekilde güneş ışınları ile temas sağlanmıyor.

Su Markaları Suyu Nereden Temin Ediyor?

Alışveriş yaparken su satın almak isteyen müşterilerin dikkat ettiği şeylerden biri de suyun nereden ve deniz seviyesinden ne kadar yüksekten çıktığıdır. Çünkü bu faktörler suyun temizliğini ve kalitesini belirleyen faktörlerdir.

Bim mağazasında çok fazla sayıda müşteri tarafından satılan Sırma marka sular Sapanca’nın 1.800 metre yükseklikte yer alan Kartepe beldesinden çıkarılıyor. Ayrıca Erikli marka su 2300 metre yükseklikte bulunan Uludağ’dan, Dalga marka su Toros dağlarının el değmeyen topraklarından getiriliyor. Bu suların tamamı ülkemizdeki içme suları içerisinde en kaliteli sular arasında yer alıyor.

Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 1]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz [email protected] adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu