Bim Fiyat Listesi

Bim Un Fiyatı

En güzel hamur işi sofraları için Bim un fiyatı 2022 listesini hazırladık. Pasta, börek ve kurabiye vb. için Bim Efsane un her derdinize deva olacak. Efsane un genelde Bim marketlerde 2 Kg, 5 Kg ve 10 Kg’lık paketler halinde satışa sunuluyor.

Ev hanımları hamur hazırlarken un kalitesinin ne denli önemli olduğunu vurgularlar. Bazı unlardan yapılan hamurlar, açılırken dağılırlar. Ama Bim Efsane un ile yapılan hamur ve yufkalarda böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Böylece fiyatına göre kaliteli bir temel gıda ürünü satın almış olursunuz.

bim un fiyatı, bim efsane un, 5kg
Bim un fiyatı, bim efsane un, 5kg

Pandemi döneminde evde daha çok vakit geçirdiğimiz için hamur işine merak saldık. Çeşitli yiyecekler hazırlamaya çalıştığımız sıralarda çoğu un markasının denemesini yaptık. Bunların arasından en çok memnun kaldığımız unlardan birisi de Efsane un diyebiliriz. Bim 5 kg un fiyatı 2023 yılında oldukça uygun seviyelerde.

bim un fiyatı
Bim un fiyatı

En güncel haliyle Bim un fiyatları listesi için bağlantıyı takip edebilir, detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

Bim Un Fiyatı 2022 Yılında Kaç TL Oldu?

En lezzetli hamur işi yemekleri için Efsane Un’u tavsiye edebiliriz. Öyle iyi ki, erkeklerin de zevkle hamur açması için bile yeterli 🙂 Peki, 2022 yılında Bim marketlerde satılan Efsane un fiyatı ne kadar?

Bim Efsane Un Fiyatları
ÜrünAğırlıkFiyat
Bim Efsane Un2 Kg₺25,90
Bim Efsane Un5 Kg₺47,90
Bim Efsane Un10 Kg₺76,00

 

Ayrıca, temel gıda ürünlerinden Bim zeytin, Bim çay ve Bim tereyağı ile ilgili içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Özellikle yakın geçmişteki sokağa çıkma yasaklarında evde çok sıkılıyorduk. Bu yüzden aktivite geliştirip çeşitli hamur işi yemekler yapmak üzere çalıştık.

Yasaklar esnasında evlerde Bim sıvı yağ, un, makarna vb. temel gıda ihtiyaçlarında zor durumda kalmamak adına erkenden tedarik edip stokladık. Bu sayede sizlerin de istifade edebilmesi için Bim un fiyatları tablosunu hazırladık.

İlginizi çekebilir: A101 un fiyatları ne kadar oldu?

5 Kilo Un Fiyatı Ne Kadar?

Bim market reyonlarında satılan 5 kilo un fiyatı güncel olarak 27,90 TL’den alıcısını bekliyor.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 5 Anlık Puan: 3]

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Bim de.efsane un bum market de bu fiyat. 2 kg .15.90 TL.5 kg.37.90.TL.10 kg.74.90.TL.âma internetden baksın 10.kg un .66.00 TL .gösteriyor bu fiyat eski mı yeni fiyatımı açıklamanızı istiyorum.

    1. İnanın, neredeyse her gün buraya en yakın Bim markete giderek üşenmeden fiyatları güncelliyorum ama yine de yetişmekte zorlanıyorum. Bilgilendirmeniz için teşekkürler, yarın yine güncelleme yapacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu