Başvuru

Hepsiexpress Kurye Başvuru, Şartları ve Alımlar

Hepsiexpress kurye başvuru formu ve başvuru süreci hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz hazırladığımız bu rehber işinize yarayabilir. Bu yazımızda Hepsiburada e-ticaret platformunda kurye olarak çalışmak isteyen kişiler için önemli bilgilere yer verdik.

Hepsiexpress Kurye Başvuru Şartları ve Çalışma Koşulları

Ülkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Hepsiburada platformu her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu da zaman içinde sipariş sayılarının artmasına ve dolayısıyla kargo süreçlerinin zorlaşmasına neden olmuştur.

Hepsiexpress kurye başvuru
Hepsiexpress kurye başvuru

Bu durumu fırsat bilen ve aynı zamanda kargo sorunlarını çözmek isteyen Hepsiburada sitesi kendi kargo sistemini geliştirmiştir. Hepsijet ve Hepsiexpress olarak bilinen bu kargo sürecinde şehir içi taşımacılıkta kendi personellerini istihdam ediyor ve sektördeki konumunu korumaya çalışıyor.

Bu durum yeni iş imkanlarının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Eğer siz de kendi işiniz olsun ve güzel kazançlarınız olsun istiyorsanız Hepsiexpress taşıyıcı olmak sizin için avantajlı olabilir. Gelin bu firmada araçlı kurye olmak için hangi şartlar aranıyor bir göz atalım. İşte detaylar;

 • Fiat Doblo, Renault Kangoo gibi araçlara sahip olmak
 • En az lise düzeyinde eğitim almak
 • Tercihen SRC belgesine sahip olmak
 • Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak
 • Psikoteknik belgesine sahip olmak
 • B sınıfı ehliyete sahip olmak
 • Hızlı teslimat yapabilecek şekilde çalışma düzenine sahip olan
 • Askerlik sürecini tamamlamış olan
 • İletişim problemi olmayan kişiler Hepsiexpress araçlı kurye olmak isteyenlerden aranan şartlardır. Kurye başvurularında ek şartların yerine getirilmesi istenebilir.

Hepsijet taşımacı olmak isteyen kişiler iş ilanlarını incelerken bu şartları zaten görebiliyor. Ancak merak edilen bir konu daha var. O da çalışma koşulları. Hepsiexpress taşıyıcı olmak isteyen kişilerin çalışma şartları şu şekildedir;

 • Haftalık en az 45 en fazla 80 saat olacak şekilde mesai
 • Paket başına ve çalışma süresine bağlı ücret (Hepsiexpress araçlı kurye maaş politikası bu şekildedir)
 • Günde birkaç kez teslimata çıkma
 • Günde en az 50 en fazla 120 paket teslim etme

Hepsiexpress taşıyıcı olmak istiyorsanız bu çalışma koşullarını kabul etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda hatırlatmamız gerek ki araca ait masraflar ve diğer giderler de size ait olacaktır.

Hepsiexpress kurye başvuru
Hepsiexpress kurye başvuru

Hepsiexpress Başvuru Nasıl Yapılır? Hepsijet Başvuru Formu

Hepsiexpress araçlı kurye nasıl olunur ve Hepsiburada araçlı kurye ne kadar kazanır sorularına da cevap verdiğimize göre Hepsijet araçlı kurye başvuru süreci hakkında konuşabiliriz.

Hepsiexpress taşımacı başvurusu için Hepsiexpress’in resmî internet sitesi olan hepsijet.com adresine girmeniz gerekiyor. Burada taşımacı başvurusu alanına girdikten sonra sizden birtakım bilgiler istenecektir.

Burada kimlik bilgileri, araç bilgisi, eğitim durumu ve kargo tecrübeniz hakkında çeşitli sorular yöneltilecektir. Bu soruların tamamını doldurmalı ve varsa eklemek istedikleriniz kısmına kendinizle alakalı konuları yazmalısınız.

Genellikle ertesi gün olduğunda sizlere geri dönüş yapılacaktır. Eğer dönüş yapılmazsa Hepsijet WhatsApp destek ekibine ulaşabilirsiniz.

Hepsiexpress kurye başvuru süreci bu şekilde işliyor. Eğer aklınızdaki Hepsiexpress araçlı kurye ne kadar kazanır ya da çalışma şartları nasıl gibi sorulara yanıt alamadıysanız Hepsijet destek ekibi ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Hepsiexpress iş başvurusu nereden yapılır?

Hepsiexpress iş başvurusunu hepsijet.com adresinden yapabilirsiniz.

HepsiJET Hepsiexpress aynı mı?

Her iki kavram da aynıdır.

Hepsiburada araçlı kurye ne kadar kazanır?

Hepsiburada için kuryecilik yapan kişiler taşıma miktarına göre maaş alır. Yani net bir kazanç miktarı vermek mümkün değil.
Lütfen Puan Verin
[Toplam: 1 Anlık Puan: 5]

Çağlar

Finans, ülkemiz şartlarında adından en çok söz ettiren sektördür. Bizler HepKredi ailesi olarak bilgilendirici makaleleri hazırlayarak sizlere sunmayı görev edindik. İstek, öneri ya da şikayet vb. konularda bize ulaşmanız durumunda 7/24 size dönüş yapacağız. Reklam vermek isterseniz hepkredi@gmail.com adresinden talebinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu